Jump to content
keiko

Proteiin

Recommended Posts

Mul selline mure, et ma võtsin koos sõbraga Muscle Mass 3e. Nii, nüüd aga sai sõber teada et tal on maksaga mingi jama. Ta käis andis vere proovi jne.. Talle ütlesid arstid et põhjus miks tal on maksaga see probleem on selles, et see proteiin sisaldas mingit ainet. Kas see on võimalik või ei ole? Ja kas kõik proteiinid on siis nii ohtlikud? Vastust ootaks inimestelt kes teavad ikka mida nad räägivad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb mis firma toode on - osad kohad vb olla lasevad enda laboritest mingit kontrollimata kaupa välja aga enamusel suurfirmadel on range kontroll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proteiinipulbrid sisaldavad enamasti ka muid asju(säilitusained, mineraalained ja palju veel) peale proteiini, et võib olla ei mõju mingi antud pulbri komponent su sõbrale hästi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan et sellel organil oli juba enne seda pulbrit probleem!

Ise treenin rootsi lähedal.Nii palju kui lugenud ja kuulnud olen siis vahepala asemel kui syya ei jöua(mingid tegemised) siis käib ka shake väga hästi.

Shake ka erinevaid.mönda jood igal hommikul ja igal öhtul teist enne trenni ja peale trenni.aga yldiselt peale trenni.

Muudetud kasutaja kuubiklane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no aga mis ainet see proov sisaldas siis? Võiks lasta tarbijakaitses teha analüüsid pulbrile kui on kindel et sõber sõi seda ainet valgupulbriga sisse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×