Jump to content
inside14

Puhkus

Recommended Posts

Vaja kindlasti ei ole. Eks see puhkamine käib rohkem enesetunde järgi. Kui tunned, et on vaja puhata siis puhkad. Minul tulevad need puhkused iseenesest sisse kas vigastuse v haigusega v millegi muuga. Pole veel ühtegi sellist aastat olnud, kus poleks sees mõnenädalasi pause kas siis haiguse v vigastuse tõttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võid teha ka selliseid treeningtsükleid, et teed nt 3 kuud intensiivsemalt trenni ja siis 3 kuud võtad vaiksemalt. keegi ei jõua niikuinii aastaringi pidevalt tippvormis olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võid teha ka selliseid treeningtsükleid, et teed nt 3 kuud intensiivsemalt trenni ja siis 3 kuud võtad vaiksemalt. keegi ei jõua niikuinii aastaringi pidevalt tippvormis olla.

ma arvan et 3 kuud pausi on küll nüüd pikk aeg, kas või teed paar nädalat nädalas korra vms.

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võid teha ka selliseid treeningtsükleid, et teed nt 3 kuud intensiivsemalt trenni ja siis 3 kuud võtad vaiksemalt. keegi ei jõua niikuinii aastaringi pidevalt tippvormis olla.

ma arvan et 3 kuud pausi on küll nüüd pikk aeg, kas või teed paar nädalat nädalas korra vms.

ma ei mõelnud, et 3 kuud trenni ei tee, vaid, et võtad lihtsalt veidi vaiksemalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×