Jump to content
rõuk

kõht

Recommended Posts

Mina soovitan kindlalt joosta sest see vähendab rasva % ja teha umbes kaks korda nädalas kõhulihaseid 3X max kõhupingil ja maas.Aga võid teha ka kolm korda nädalas aga üle selle pole mõtet võib tulla taandareng ja lihas ei kasva ning tekib ületreenitus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitan kindlalt joosta sest see vähendab rasva % ja teha umbes kaks korda nädalas kõhulihaseid 3X max kõhupingil ja maas.Aga võid teha ka kolm korda nädalas aga üle selle pole mõtet võib tulla taandareng ja lihas ei kasva ning tekib ületreenitus!

Äkki täpsustaksid, miks tekib ületreening?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On trenn ja selle järgneb taastusperiood, siis jälle trenn. Kui trenn tuleb liiga vara (organism pole taastunud), siis tekib võlg. Võlg aga viibki taandarengusse.

Taastumise perioodil organism püüab leida seesmisi lahendusi juhuks, kui taoline (trenni) koormus peaks korduma. Seda nimetatakse ka vist ülekompenseerimiseks - st. organism püüab end ülelaadida - see tagabki arengu. Kui seda võimalust ei anta organismile, siis ülekompensatsiooni ei teki ja seega ei teki ka arengut.

Tasub lugeda sportlikku treeningut puudutavaid raamatuid. Neid on ka eesti keeles, A.Virult näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaadav. Mulle lihtsalt tundus kuidagi vähe kaks korda nädalas kõhulihaseid treenida. Ise teen hetkel igal päeval 3x30 ja ületreeningut ei paista kuskil. Kuidas ma üldse tunnen ära ületreeningu ja taandarengu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportliku treeningu ebaõigel organiseerimisel tekib ületreenituse seisund.Seda iseloomustab pikaajaline töövõime vähenemine,millega kaasneb edasimineku puudumine või langus sportlikes resultaatides.Ületreenitus tekib kõrgema närvitalitluse häirete tulemusena,seoses pikaajalise väsimusega.

Pikemalt loe:http://www.amazon.ee/main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=1701.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas treenida või vähendada kõhul liigset massi e. (õllekõhtu) ?

Pole võimalik ainult kõhult oma rasva vähendada.Rasvaprotsent hakkab vähenema järk järgult ja kõhult kaob ta tavaliselt viimasena.

Selleks,et vähendada rasvaprotsenti pead tegema sa aeroobset trenni.Soovitaks teha seda teha vähemalt neli korda nädalas.Kui sa jooksed siis sa pead järgima oma pulsitaset,et sai väljuks rasvapõletustrennist.Kui käid jõusaalis siis oleks hea teha ka pikemaid seerijad,väiksemate puhkepausidega seerijaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalset rasvapõletust ei saagi teha ju :huh:

soovitan, pikemaid aeroobseid treeninguid pulsil 130-140 aga vähemalt 40 min korraga :D

Kindlasti peaks üle vaatama ka õhtused söögikorrad, et poleks liialdatud süsivesikutega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×