Jump to content
kirjutaja

trapets

Recommended Posts

Olen 8-9 kuud jõusaalis käinud, pool aastat olen treeninud trapetsit.

ja nüüd mis märkasin, polnud ennem niimoodi võrdlenud :huh:

parempoolne trapetslihasel on märgatavalt rohkem lihasmassi.

see ei paista siis välja kui lihased pingul pole, aga kui trapetslihased

pinge alla panna, siis paistab parempoole märgatavalt väiksem kui vasakpoolne lihas. :D

kuidas ma need tasakaalu saan? :o

palun abi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas tavaliselt trapetsit teed-kangiga, hantlitega, trenazhööril? Võid ju siis proovida hantlitega ja pane rõhku rohkem ühele poolele (tõsta sellel poolel raskusi rohkem, tee superseeriaid jne-ühesõnaga varieeri)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust võid vaixelt mahajäänud trapsi rohkem treenida aga põhiliselt proovi ikka ühesuguste raskustega teha trapetsit ja küll mahajäänum ka ükskord järgi tuleb, nii mulle rääkis arst, kui mul üks lailihas teisest natuke väiksem oli, kui aga treenid mõlemaid väga erinevate raskustega võib pärast asjalugu hoopis vastupidiseks muutuda jne, mahajäänule ära pane väga suurt koormust selga vaid võid teha paar väikeste seerijatega lisaharjutust :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka, et erinevate raskustega pole mõtet rassima hakata ... võib asja hullemaks ajada ...

Arvan, et kui teed samade raskustega, siis need raskused mõjuvad tugevamale vähem ja küll see nõrgem pool ka järgi tuleb ...

Ehk siis kui samade raskustega teha, siis nõrgem pool saab kõvemat vatti kui tugevam pool ja kasvab ilusti järgi ... minu loogika :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakka tegema uut teemat..

tahax küsida ühe harjutuse kohta

"Seljal asuvat trapetsit arendab kõige paremini tõmbed T-kangiga. "

Kuidas see harjutus välja näeb?

ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

See on päris tavaline nähtus, et noortel ja algajatel üks kehapool mingitel põhjustel teisest alguses märgatavalt suuremaks paisub- tavaliselt just tugevam pool. Kui mina 15 aastaselt alustasin, siis avastasin, et minu vasak käsi on oluliselt tugevam kui parem ning kuna sellel ajal oli koolis poiste seas 32 kg-st sangpommi korduste peale rebida-tõugata, siis mina ikka esinesin oma vasaku poolega kuni ükskord pidin arsti juurde minema ja seal arst oli väga üllatunud, et miks mul vasak pool paremast oluliselt suurem on? Ilmselt sattuseid need jõu- ja ilunumbrid kokku kasvuajaga ning tulemus oli käes. Pärast seda soovitati mul hakata treenima mõlemaid kehapooli võrdselt või isegi paremat poolt natuke kaasa aidata ning kulus mitu aastat, kui sain proportsioonid paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×