Jump to content
tilluke algaja

Schwarzenegger ja seadused...

Recommended Posts

Nii kirjutab Delfi...

California kuberner Arnold Schwarzenegger allkirjastas neljapäeval seaduse, millega keelustatakse keskkoolides gaasiga limonaadid.

„Californiat ootab ees tüsedusepideemia,” ütles tervislikke eluviise propageeriv endine Mr. Olympia. „Täna astume me esimese sammu tervisliku tuleviku California loomise poole.”

Schwarzenegger ütles, et üks kolmest lapsest riigi rahvarohkeimas osariigis on tüse.

„Tüsedusega seotud probleemid maksavad meile 28 miljardit dollarit aastas,” lausus kuberner. „Me kavatseme hävitada tüsenemise Californias lõplikult.”

link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

USA-s on alati huvitavaid ja naljakaid seadusi vastu võetud :) Inimesed võiksid seal ise enda eest rohkem hoolitseda mitte koguaeg teleka ja arvuti taga hamburgereid ja coca-colat näost sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Gaasiga joogid on ühed peamised tselluliidi tekitajad !

Häid maitse elamusi

!!

Sellist vaatepilti võib Eesti naiste (ka üsna noorte) juures suht tihti kahjuks näha...Mis teha, kui inimesed ei vaevu end kätte võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa õige ! pooldan ideed ! ISegi joon neid nii vähe, kui võimalik ! Õnneks on koolis ka nende cocade kõrval müügis ka mahlad ja jääteed.

Mis seal vahet, kas on suhkur mulliga või ilma? :) Suhkur on suhkur. Enamuses mahlades, limonaadides ja jääteedes ja sarnastes teistes jookides on energiat ~40 kcal/100ml. Ja põhiallikaks ikka suhkur, mis muud.

See, et mull tagumiku ka lisaks "mullitama" ajab tuleb vist mulli lisaboonusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust.

Jah, see on küll kuulsa Arnoldi tänuväärne ettevõtmine ja kui ma USA-s elasin, siis ausalt öeldes ega vähemalt OHIO osariigis palju saledaid olnudki. Kui ma seal veel mägirattaga ringi tiirutasin, siis jäi kohati elu seisma ja näidati näpuga, et näe ekstreemsportlane sõidab. Ühendriikidest tagasi tulin juba 1999 aastal, aga pärast seda olen täheldanud, et ka Eestis hakkab see toitumine massides vägisi amerikaliseeruma. Arvata võib, et praegused eesti lapsed võitlevad tulevikus täiskasvanutena samade probleemidega, millega praegu kaugel Californias onu Arnold.

Elame-näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõus 100% see on üks väärt ette võtmine:) Ma ise 15 ja joon ka parem aura mahla baasil tehtud jooke kuigi paljud sõbrad joovad coca-cola tooteid ja eriline keemia on need päikese limonaadid ja nende uus macho maasikas ! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõus 100% see on üks väärt ette võtmine:) Ma ise 15 ja joon ka parem aura mahla baasil tehtud jooke kuigi paljud sõbrad joovad coca-cola tooteid ja eriline keemia on need päikese limonaadid ja nende uus macho maasikas ! :blink:

kurat..ma ei saa aru kuidas saab mingile asjale üldse nii tobeda nime panna nagu macho maasikas...

ise mudugi ei joo limonaade ja värke juba oma mitu toredat aastat.

tarbin vett ja mahlu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis mullidega/gaasiga vesi on ka nii kahjulik?

"California kuberner Arnold Schwarzenegger allkirjastas neljapäeval seaduse, millega keelustatakse keskkoolides gaasiga limonaadid."

Vesi ei ole kahjulik, jutt käib siiski limonaadidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×