Jump to content
n2k

vargad

Recommended Posts

Lasti just eelmine trennipäev tossud rotti kapi alt, kas keegi on veel varaste ohvriks langenud? Igatahes nüüd olen targem ja soovitan siin ka kõigil, kes jõusaalis käivad oma asjad kappi luku taha panna. Ma lihtsalt olen alati jätnud kapi alla jalanõud, nii ka suurem hulk saali kasutajaid, kuid tundub, et ei tohi ikka nii lohakalt käituda oma asjadega. Mina sain oma õppetunni ja küll need vargad ka saavad. Hoidke oma asjadel silm peal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha ära sõnuda, aga ei ole säärast asja enesega juhtunud.

Ei taha ka olla vägivallaõhutaja ja üldiselt vihkan vägivalda, aga sellistele jõusaalis tilberdajatele tuleks võimalusel kõva füüsiline noomitus teha. Minu arvates on ülearune, kui treenija peab muretsema oma asjade pärast trenni ajal ega saa täielikult viimasele keskenduda. Kulturism on niigi selle harrastajale palju ohvreid nõudev ala. Selline käitumine oma kohalolekuga klubi risustavate inimeste poolt on justkui pühaduse teotus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel peale trenni riietusruumi minnes nägin ka ühte ahvatlevat Samsungi tippmudelit vedelemas , olin nii viisakas , et viisin selle administraatori kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldiselt on meil selles suhtes rahulik. raha torud ja muud vidinad kotti ja kott saali kaasa. mina teen nii. ükskord üks turvamees lasi ühe toru üle ja siis põles kan kohe sellega eheeee,ühe tuntud firma turvamees.

aga kui juhtud kunagi kelleltki pe...... kinni saama siis tao nahad kinni!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lasnamäe kergejõustikuhall siinpool... no mis sa kaakidest ikka tahad, terve lasnamägi neid täis ju :)

Ise sellest probleemist täpsemalt ei tea , olen kuulnud küll . Tädi nt kolis sügisel lasnamäelt viimsisse ära , ju siis oli põhjust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Telefon läks Revalis millalgi siin. Ise jätsin lohakile, aga egas see varastamist õigusta. Aga ma olen kindel, et iga värdjas saab oma palga nii ehk naa. Ei jäänud endale tegelane näppu, aga elu teeb omad laksud ka ise ära... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no selleks ongi olemas kapid mis lukus käivad ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Telefon läks Revalis millalgi siin. Ise jätsin lohakile, aga egas see varastamist õigusta. Aga ma olen kindel, et iga värdjas saab oma palga nii ehk naa. Ei jäänud endale tegelane näppu, aga elu teeb omad laksud ka ise ära... :)

seda minagi... küll nad kõik oma karistuse saavad :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minult varastati umbes 10 aastat tagasi spordikotist 45 eeki.. Tol ajal oli see suur raha minu jaoks. Nüüdsest suuri summasid kaasas ei kanna ja kui ongi kaasas, panen kas spordipükste taskusse või hoian spordikotis, mis asub enda lähedal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A mul virutasid hästipäevitunud poisikesed Pariisi saali dushiruumis dushigeeli ära. Kusjuures ma ise olin max 1,5 m eemal. Niikui selja keerasin, lännu. Ja maja on ilgelt suur, üles ma neid enam ei leidnud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi..mingi 4 aastat tagasi vist..vbla rohkemgi sattusin yhele vennale peale kes parajasti yhe mehe kapikallal toimetas kui teine pesemas oli. tookord j2tsin asja ilma suuremat kisa tekitamata, aga p2rast seda pole toda venda enam selles saalis n2ind kah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh ma kahtlen et see systal mis kuskil k6rvalkapis vedeles m6ni hero v6i muu narkootilise aine systal oli. m6ni vend on lihtsalt nii nagla et systib endale ise sterot. 2 lolli asja korraga:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma panen küll igakord asjad kappi kuigi ei usu et spordiklubis vägapalju vargaid käib ! tavaliselt ollakse just sõbralikud :blink: sõbral kadus võti ära ja see oli pandud äärele :( meie klubis käivad küll head inimesed :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×