Jump to content
R1Ho

kas mul on normaalsed tulemused?

Recommended Posts

võiks ka lisada pika trenni tulemus see on kui see on mõne kuuga saavutatud siis on üli kõva kui mõne aastaga siis keskmised tulemused,see ikka ju ütleb kõige rohkem kaua oled trenni teind,mitte see kui vana oled,või palju kaalud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas ma sain õieti aru, et surumise all mõeldakse rinnalt surumist?

Kui nii, siis mu aju ei suuda kuidagi leppida, et minust 40 kilo kergem vend surub must 6 kilo rohkem rinnalt, kusjuures selle 84 ma punnisin ikka täiega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ma sain õieti aru, et surumise all mõeldakse rinnalt surumist?

Kui nii, siis mu aju ei suuda kuidagi leppida, et minust 40 kilo kergem vend surub must 6 kilo rohkem rinnalt, kusjuures selle 84 ma punnisin ikka täiega.

Palju sa siis ise kaalud ? Sul on head tulemused R1ho...Kusjuures ongi nii et kõik lihaskonnad ei saagi olla nn tugevaimad.Nt endast käest tean, et keha ülaosa on tugevam ja alaosa nõrgem.Kükind olen 100 kg kunagi ammu ning rinnalt lükkan 120kg...Paljud räägivad, et ma ebanormaalne, et alaosa peaks ikka tugevam olema jne....ise olen samuti 16, kuid kaalun 73 kg

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ma sain õieti aru, et surumise all mõeldakse rinnalt surumist?

Kui nii, siis mu aju ei suuda kuidagi leppida, et minust 40 kilo kergem vend surub must 6 kilo rohkem rinnalt, kusjuures selle 84 ma punnisin ikka täiega.

Trenni pead veel tegema, n2k!

R1Ho, sinu tulemused on minu silmis küll head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on kükk 140 väga hea tulemus, ise jõuan vaevalt 110ga.

Jõutõmme on kah igati timmis ja rind pole ka tegelt paha.. Ikkagi kaalud ju 60kg.

Kaua Sa treeninud oled? 400 tuleb ikka kokku. Hea tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti naljavennad kes ütlevad et midagi neist tulemustest on nõrgad!

need on 16 aastase kohta vägagi head näitajad eriti sellise kehakaalu juures!

mõelge palju surub keskmine eesti mees ja siis mõelge kas see on hea 16 a kuti kohta! küsimus muidugi natuke imeliku võitu ! treeni endale mitte teistele

ja edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen 16 aastane

ma kükin 140kg

surun 90kg

tõmban 170kg

ma kaalun ise 60kg

Võiks parem olla , näitena , ise olen ka 16 ja kükin trennis 10x130kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen 16 aastane

ma kükin 140kg

surun 90kg

tõmban 170kg

ma kaalun ise 60kg

Võiks parem olla , näitena , ise olen ka 16 ja kükin trennis 10x130kg

aga sa ju kaalud oma 80-90 v mis ta oligi!

pealegi 2 aastat trenni tehes on see hästi sest alguses teadmiseid on vähe!

edu teile mõlemale!

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere olen napilt 14 aastane olen alates Mai kuust trenni teinud ja Surun 60kg ja ise kaalun ka 60 kg ja biitsepsit teen hantlitega 12kg 5x10 (teen palju rohkem asju aga praegu jõusaali päevik jõusaalis kus sees on kava)

Et siis küsiks teie kui targemate inimeste arvamust et kas 60 suruda minu vanusel on vähe või palju? (Enda arust vähe).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere olen napilt 14 aastane olen alates Mai kuust trenni teinud ja Surun 60kg ja ise kaalun ka 60 kg ja biitsepsit teen hantlitega 12kg 5x10 (teen palju rohkem asju aga praegu jõusaali päevik jõusaalis kus sees on kava)

Et siis küsiks teie kui targemate inimeste arvamust et kas 60 suruda minu vanusel  on vähe või palju? (Enda arust vähe).

Normaalne tulemus. Tee trenni edasi, küll varsti rohkem suruda jõuad.

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal sama jama surun rohkem kui kykin ,sest ala selg ei kannata yle 60ne ei kannata lihtsal selga võtta :huh: lihtsalt lööb valu sisse ja kõik, rinnalt 82.5kg ja biceps 27kg 1 käsi :D enda jaoks on kyllaga ja ma tean et tuleb juurde :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored ärge väga üle pingutage. Võtke rahulikult, muidu paari aasta pärast ei saa niisamagi kükki teha.

http://www.zone.ee/rjkpower/index.php?link=18

2003 aasta rekordite tabel siin kuni 18a oma. Välja tuues -60kg oma: 152 kükk, 107,5 surumine ja 170jõutõmme. Kindlasti on neid juba tänase seisuga parandatud mitme kiloga, kuid R1ho tulemus on väga hea.

Ma alustasin ise ka 17 aastasena ja kolme aasta trenni järel tegin juba 230ga kükki, kuid nüüd põlved jamavad. Liiga kiire areng pole kondile hea, lihased ikka jõuavad järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×