Jump to content
õlalihas

tõstevöö

Recommended Posts

kui tehnika on korras ja raskused ei ole liiga suured siis ei ole ohtlik...

kui just viimase piirini ei lähe et tehnika ja kõik muu kannatab

ilma tegema harjudes on oht et stabiliseerivad lihased jäävad arengus maha ja pärast on vigastused hoopis kergemad tulema...

seega on võõ tähtsal kohal maksimumi või suurte raskustega tehes soendus ja kergemad seeriad tuleks küll alati ilma teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tehnika on korras ja raskused ei ole liiga suured siis ei ole ohtlik...

kui just viimase piirini ei lähe et tehnika ja kõik muu kannatab

ilma tegema harjudes on oht et stabiliseerivad lihased jäävad arengus maha ja pärast on vigastused hoopis kergemad tulema...

seega on võõ tähtsal kohal maksimumi või suurte raskustega tehes soendus ja kergemad seeriad tuleks küll alati ilma teha.

Väga õige jutt , ise teen ka seeriaid ilma vööta ja kui asi hakkab maksimumi juurde minema , siis panen tavaliselt vöö peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soojendusseeriad ilma, treeningseeriatel kasuta vööd. Kui selg kunagi äratõmmatud, siis kasuta alati.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot ma ei tea kas keegi on kogenud või ei, aga mul selline asi tekkinud, et kuiolen rippes ja lasen seljal vendia siis selgroo lülid ragisevad järjest kohe kaelast kuni puusani. ja mõned lülid kui toetun kuhugi vastu siis nõksuvad ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et peaksid seljale soojendusharjutusi tegema rohkem. Kere- ja puusaringe. Kuidas sa selga treenid? Proovi sellist harjutust, nagu torul rippes puusa pöörded paremale ja vasakule. Mulle tuttav arst soovitas, pidavat selgrool kettad ja lülid paika panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trapetsi tegemisl on vöö kõige tähtsam kuna seal kaalud kõige suuremad 2 korda samapalju kui kükkimisel. mul kannatab just trapetsi ajal selg kõige rohkem kui vööd ei ole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trapetsi tegemisl on vöö kõige tähtsam kuna seal kaalud kõige suuremad 2 korda samapalju kui kükkimisel. mul kannatab just trapetsi ajal selg kõige rohkem kui vööd ei ole

Teed trapetsit 200kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlane, kas keegi ka tegelikult trapetsit kükkimisraskusest 2x suuremaga teeb.Mina küll ei suuda.

Mõni mees on võibolla lihtsalt nõrkade jalgadega , teeb kükki 50kg ja trapetsit 100kg pole mingi raskus teha .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×