Jump to content
Mers

Millal?

Recommended Posts

Huvitav oleks teada, et millal alustasite jõusaalis treenimise ja mitu aastat võttis, kuni tulemustega täiesti rahule jäite?

Ning mis motiveeris teid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin 15 aastaselt praegu olen 17 ja v2hemalt mina pole kaugeltki veel tulemustega rahul tahax ikka veel kasvada natuke <_<.ja keegi nagu ei motiveerindki eriti tahtsin liccalt ise minna saali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin vast 2-3 aastat tagasi ja ikka pole veel rahul saavutatud tulemustega. Asi on kindlasti paranenud aga selleks , et maksimumi saavutada pean uusi eesmärke seadma. Stay Hungry!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin kusagil 4 aastat tagasi aga alati tahaks paremini ja ega vist keegi kunagi päris rahul ei ole sest muidu ei ole ka arengut ju! no motiveeris lihaseline keha ikka! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma alustasin kui olin 14 aga siis pold veel aimu mis on õige toitumine jne käisin vahelduva eduga kuni saind 17 siis hakkasin tõsisemalt tegelema ja nüüd 19. vorm on enam vähem et tahan lihtsalt natuke kogukamat keha ja head reljeefi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin vaikselt vist juba 13, ja tugevamalt läks 14 aastaselt, praegu 15 ja täitsa rahul endaga;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin eelmine aasta juulis, ehk siis varsti saab aasta täis. Motiveeris see, kui esimest korda 13 aastasena vms sai nähtud kalmust ja kiivikat telekast.... =)

praegu 17 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin 14 aastasena, juba 10 aastat treenitud. Jõusaali läksin sellepärast, kuna mu klassivennad käisid seal juba ja mind kutsuti ka. Algusest peale olen koralikult trenni teinud, aga toitumine pole kõige õigem olnud. Toidulisasid alguses ei tarvitanud üldse, alles 4..5 aasta pärast. Alguses arenesin tavatoidu peal. Nüüd võtan kreatiini, glutamiini, valku, massilisajaid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina aga alles alustan jõualaga. Mul seisab nüüd kaks valikut- maraton või jõusaal. Jõusaalil aga selline miinus, et öeldakse naine pole ilus, kui tal muskel on ja see ajab mind masendusse, sest ma tõsiselt imetlen inimesi, kellel on ilus keha (musklis) ning tahaks ka.

Mis te arvate, kas naine on ilus, kui tal musklis keha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära kurvasta, naturaalselt sul sellist keha, mida kardad, polegi võimalik saavutada. Pigem võib su suurimaks saavutuseks kujuneda ilus, sale ning kergelt lihaseline keha, mis peaks minu teada enamusel meestel keeled suust välja ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trimmis/musklis naine on igati ilusam kui mingi lodev.. aga need naiskulturistid mulle kyll piale ei lähe :unsure: aga ise alustasin kui olin 14 ehk siis 5 kuud tagasi... ja nyyd olen 15.. aga nii kähku rahule jääda <_< .... vict ei olegi võimalik.. kuigi arengut on tulnud kyll..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina aga alles alustan jõualaga. Mul seisab nüüd kaks valikut- maraton või jõusaal. Jõusaalil aga selline miinus, et öeldakse naine pole ilus, kui tal muskel on ja see ajab mind masendusse, sest ma tõsiselt imetlen inimesi, kellel on ilus keha (musklis) ning tahaks ka.

Mis te arvate, kas naine on ilus, kui tal musklis keha?

Käi aga jõusaalis, maratonijooksjad on liiga kõhnad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×