Jump to content
Juku19

kõhulihased

Recommended Posts

olen lugenud palju kõhulihaste kohta....aga küsimus selles et kuidas treenida nii et kõhulihased oleks...kuidas nüüd öelda...oleksid ühtlaselt.....

kõhulihased jagunevad nelja rühma....AGA mure algab siit...maa keeli ülevalt teine kõhulihas.....on rohkem väljas kui teised.....mida teha....loodan et saite minust aru tänan <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen lugenud palju kõhulihaste kohta....aga küsimus selles et kuidas treenida nii et kõhulihased oleks...kuidas nüüd öelda...oleksid ühtlaselt.....

kõhulihased jagunevad nelja rühma....AGA mure algab siit...maa keeli ülevalt teine kõhulihas.....on rohkem väljas kui teised.....mida teha....loodan et saite minust aru tänan <_<

Kas on ennem olnud probleeme liig söömisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a minu six pack ei ole paralleelne st. üks rida on kõrgemal ja teine all pool <_<

ja mul on vähe savi

aa ja ülemised kaks peavadki rohkem väljas olema

Muudetud kasutaja paleekoer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no, eks see ikka oleneb igaühe kehaehituse anatoomiast. Kui sa oled ikka kõhulihaseid treeninud, siis äkki võiksid kavva võtta uued harjutused, et treeningut mitmekesistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida suuremad kopsud (kopsumaht) seda suurem rindkere, seega peavadki ülemised kõhulihaste "kuubikud" rohkem väljas olema, vähemalt minu arust B)

endal vähemalt on nii, aga see võib ka olla keha iseärasus, et rohkem väljas on

Muudetud kasutaja dewer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust on kõhulihaste nähtavus ületähtsustatud ja ajendatud just sellest, et naistele väidetavalt jubedalt meeldib six-pack.

Ei jaga arvamust B)

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas see pole mitte nii et kui sixpäkk on konstantselt reljeefsena väljas siis on keha kogu aeg defitsiitse rasvaprotsendiga ... nagu alla 10% ja see peaks ju kahjulik olema.... ega tippudel ka kogu aeg sixpäkk väljas pole ... massi perioodil ju mitte enne võistlusi aga küll ... seega kogu aeg ei saagi see päkk väljas olla .... muidu kannatab keha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arust on kõhulihaste nähtavus ületähtsustatud ja ajendatud just sellest, et naistele väidetavalt jubedalt meeldib six-pack.

Ei jaga arvamust :D

Haistan hapusid viinamarju :lol: Kindlasti meeldib naistele 6pack rohkem kui jõhker biits. Aga veel rohkem meeldib naistele vormis tagumik B) Tegelt jah... eks nähtavus on ületähtsustatud, aga noh... lodevalt rippuvat rasva ka ikka ei peaks nagu olema. Ja see on enamikele inimestele täiesti saavutatav eesmärk kah.

Ja kindlasti muscles isn't everything:

Maailma Parim Raskekaallane

greenu - nii madal rasvaprotsent on kahjulik ainult naistele. Mõned õnnelikud mehed saavad sellega päris hästi hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×