Jump to content
gymer

Powerball.. mida arvate?

Recommended Posts

to StaticMoth

huvi oleks linna olen tulemas mudu augusti lõpus ning kui nõus oled võix ajada asja maili teel täpsemalt??

Võib ikka jah ...

Static.Moth@mail.ee'

võta ühendust ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on see olemas. Soovitan kõigile !! Sellega on enne trenni väga hea randmed soojaks teha :rolleyes:

Tsiteerin:

Kasu jõutreeningul:

"Kui kasutad Powerballi, muutuvad su randmed ja käed tunduvalt tugevamaks, mis omakorda tõstab su vastupanuvõimet ja tagab sulle edu."

Kasu taastusravil:

"Tutvustame sulle Powerballi kui taastusvahendit

Powerball on perfektselt balantseeritud käsigüroskoop, mille sisemine rootor võib keerelda rohkem kui 15 000 pööret minutis - ja selliseks tohutuks pöördemomendiks vajaliku jõu ammutab ta lihtsalt sinu käe ja randmetegevusest.

Kord aktiveerituna, tekitab Powerball güroskoopilise sisejõudu.Rahulik ja sujuv Powerballi liigutamine annab üllatavaid tulemusi terapeutiliseks taastumiseks selliste vaeguste puhul nagu CTS, RSI, liigesepõletik, vigastused, mis on tekitatud korduvast randmete ülepingutamisest, randmete traumad ja murrud. See on andnud ka suurepäraseid tulemusi kõikide muude randmevaeguste puhul. Piisab vaid igapäevasest 5-7 minutilistest kasutussessioonist.

Dünaamiline teraapia

Kiropraktikud soovitavad Powerballi dünaamilist treeningut, mis põhineb randme loomulikul liikumisel, samaegselt avaldades ka kerget vastupanujõudu.

Tema kasutamisega ei kaasne ebameeldivaid ja kahjulikke tõukeid. Temaga tehtavad harjutused on suurepäraselt tasakaalustatud ning taastavad vigastatud randmeid sellisel moel, mida pole võimalik saavutada traditsiooniliste harjutustega.

Kasutades Powerballi võite juba õige pea märgata tulemusi. Tema kasutamise efektiivsus põhineb sellel, et vastupanu, mida ta tekitab on otseses seoses käe liikumise kiirusega. Sa võid kasutada Powerballi endale sobival kiirusel ilma, et sellega kaasneks lisakahjustusi niigi vigastatud käele.

Võrdlused traditsiooniliste meetoritega on Powerballi soosivad. Tavaliste taastusravi meetodite puhul kasutatakse kindla suurusega raskuseid, mida tuleb tõsta, aga isegi väikeste raskuste tõstmine, võib olla taas traumeeriv.

Trummarid... Arvuti operaatorid... Lihunikud.

CTS ja RSI võivad avalduda kõikidel inimestel olenemata elustiilist või ametist. Haiguskäigu kõige esimestes faasides te võibolla ei saagi aru, et teil midagi viga on.

Kasutades Powerballi regulaarselt, töötab ta haigusi ennetava vahendina paljudele riskigruppi kuuluvate elukutsete esindajatele.

Meile on saabunud palju kirju õnnelikelt klientidelt, kes on üllatunud selle toote suurepärastest võimest nende ihuliikmetele endise toonuse taastamisel mõnenädalase rahuliku kasutamise järel.

Powerballi võib leida ka mitmetest maailma kliinikutes, kus on avastatud selle toote häid omadusi sedasorti probleemide lahendamisel.

Powerball ei ole lihtsalt mänguasi - ta on märkimisväärne uus toode, mis pakub abi randmete ja küünarvarre vaegustest taastumisel. "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle pääb kül endale soetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on keegi on ka sellega jõutreeningus kasu saanud( randmed tugevamad, parem haare jne)?

Muidu paistab päris huvitav asjake.

Täpselt nii! Mida rohkem harjutad ,seda kiiremini suudad seda liigutada.

Muide minu rekord on 13100 RPM :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai kah selle aasta alguses Londonis lennujaamast ostetud maksis 21 naela.... koduleheküljel pakub seda 690kr'ga

Rekord on paari rekord katse järel 10700.. muidu teen lihtsalt aeglaselt mingi 7000-9000 mingi aeg :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tuli postiga kohale. Mingi paar tundi näppisin seda, aga ei mina aru saa kuidas seda kiirust nii palju saab nag 10000rpm... :) Ma tõmban käima aga hoogu ülesse ei saa. Kellegil mõnda head nõuannet jagada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna tuli postiga kohale. Mingi paar tundi näppisin seda, aga ei mina aru saa kuidas seda kiirust nii palju saab nag 10000rpm... :) Ma tõmban käima aga hoogu ülesse ei saa. Kellegil mõnda head nõuannet jagada?

Keep trying it's all in the wrist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On suht hea asi. Tahtsin ise osta, aga elu ja olude sunnil sai vaba raha otsa miski hetk.

On hea kraam, kuna treenib randmeilihaseid kombineeritult, mitte ainult ühte lihasgruppi korraga. Aitab rannet taastada ja üldist randmetoestust arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub küll rohkem nagu mänguasi kui treeningvahend... ei kujuta üldse ette seda. Tegelikult ostaks hea meelega, kui see ainult nii kallis poleks. Keegi enam ei tee soodusmüüki 290.- ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võttis kogu keha värisema tal. Ma ei saa ikka pihta, kuidas seda ringi käima ajada. Ta väristab natuke rannet ja pöörded tulevad. Kui ise proovinud pole, siis on vist raske aru saada ka. Igatahes see pall hakkas väga huvitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võttis kogu keha värisema tal. Ma ei saa ikka pihta, kuidas seda ringi käima ajada. Ta väristab natuke rannet ja pöörded tulevad. Kui ise proovinud pole, siis on vist raske aru saada ka. Igatahes see pall hakkas väga huvitama.

Tule osta Rocca al Mare Extreme Spordist. Kes ütleb, et Powerballi tahab, küsigu orjapoiss Karu ja kui tuletad meelde, et oled fitness.ee'st, teen 10% alet! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 390.- on jama natuke... tahaks ikka pöördeid ka teada. Aga spidomeeter teeb kohe nii kalliks, 630.-

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul mingi vilkuv Pro, spido küljes ja pidi 15000 pööret minema, kuidagi sain 3000 kätte :), räägin ei oska värki.

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus Salutarises maksis kõigi tulede ja viledega variant 345 mu mäletamist mööda, see oli küll paar kuud tagasi kui käisin seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutamine teeb meistriks,

Sellel tüübil on jube kiire ranne!

Mõtlesin ka selle palli osta, aga kui ma seda videot vaatan, siis... ma ei teagi kas ma avalikus kohas ikka julgeks sellega harjutada... ja mitteavalikus... kas on seda palli niiväga vajagi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×