Jump to content
erkki1

pausid saalist

Recommended Posts

ma võtsin kuuse pausi, pidevalt juba viskab kopa ette...a mingi tahtejõud veel sees püsib...pausi võtsin ka selleks et liigeseid puhata, suht valulikud olid, pärast pausi sain kohe õlavigastuse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iseenesest tahaks küll pausi võtta, aga ei suuda. kui ükski trenn vahele jääb, tekivad süümekad ja selline tunne, et nüüd ei kasva jne. pause teen tavaliselt siis, kui üle olen pingutanud. kuid üldiselt ei suuda eemal olla kangist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on suveperiood tavaliselt üks suur paus. Siis rohkem väljas: jalgpall, korvpall ja muud spordialad. Aga vahest astun ikka jõusaalist ka läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah eks kui tervist ei hoia ja jõusalis ennast ära kurnad ega siis haigus kaugel ei ole :angry: üldiselt need ongi need pausid mis mul pause tekitavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama asi,et tekivad süümekad, kui trenni ei lähe.Suvel olen ilmselt sunnitud pikema pausi tegema- tööd saab palju olema.Ei kujuta ette, kuidas selle perioodi ilma trennita üle elan.

Aastas korra pikemat sorti paus teha tuleb tegelikult arengule kasuks, sest nii puhkab keha ja vaim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige rohkem ajab närvi see, et kui sa tahad väga minna trenni, siis pole seda vajaliku aega, aga kui sul on piiramata kogustes aega, siis nagu ei viitsi minna. Hetkel ma tahan ülekõige minna trenni, aga ei saa, sest koolilõpp on kurnav ja kõigdele meeldib meid üllatada mingite suurte töödega ja ma saan oma klubikaardiga ainult kuni kella viieni sisse ja mul on vist tore pöidla sirutajalihase? vigastus. Väänasin trennis välja või midagi. Suvel plaanin trennis korralikult käia ning eksjah vahest tekivad sellised momendid, et soe voodi ja jahutav õhk, mis tuleb aknast, on kallim kui trenn. *Põõnab ja vaatab voodit*

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tulevad suvel pausid, vahest rannas vahest niisama kuskil, kui rannas saab oldud siis ei saa õigesti süüa ja õhtul enam saali ei viitsi minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen jõusaali-narkomaan.... ei saa ilma....

pean vähemalt 2x nädalas saama muidu tunnen ennast maru keffasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×