Jump to content
erko87

lihaste reljeefsus!

Recommended Posts

Ega jah midagi targemat eriti oska soovitada...aa oot toitumine tuleks ka korda panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tahaks ka saada lihaseid rohkem väljapaistvamateka , nimelt kõhulihaseid...aga samas tahaks massi ka kasvatada, biitsepsi juures. et kui teha aeroobset et kõhtu paremaks saada siis samas põleb ka rasv biitsalt....et kuidas saaks nii et saada nii lihast väljapaistvamax kui ka massi juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100% nõus! Kahte asja korraga ei saa. Mitu aastat üritasin hoida madalat rasva % ja samas kasvatada lihast suuremaks.. jah tõesti eks ta taspisi ju kasvas ka aga hetkel kui ma rasva % hoidmisest loobusin ja kõvasti söögikogust suurendasin hakkas lihas ikka väga märgatavalt kasvama. Tõsi rasva % tõusis ka ca 4-5% poole aastaga aga kui keskendusin selle vähendamisele kadus lihast suht vähe. Kokkuvõttes tulemus oluliselt parem kui kahte asja korraga tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

norm. ju aga mul rasva % ei tõuse! võin enne und süüa kõhu ?okolaadist täis ja ei tule rasvu! :angry:

tglt saab lihast kasvatada küll ainult kannatust on vaja! :P

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut teemat tegema.

olen nüüd aasta otsa lihasmassi kasvatanud ja mõtlesin, et peax hakkama nüüd reljeefsust tegema.

Praegune kava on selline:

1.Päev

Surumine lamades 4x6- 10

Hantlitega surumine kaldpinnal 3x8- 10

Lendamine lamades 3 x1 0- 12

Surumine kaldpinnal (pea alaspidi) 3x8- 10

Bullover (hantliga) 3x15

küünarvarte sirutamine, lamades kangiga 3 x 6 - 10

Triitsepsile kätekõverdused, jalag pingil 3 x8- 10

Ettekallutatult triitsepsile 3 x 10-12

2.PÄEV.

Istudes surumine (hantliga) 3x6- 10

Laia haardega lõua alla tõmbed 3x8-10

Lendamine (ETTE) 3x8- 10

Lendamine (KÜLGEDELE) istudes 3x8- 10

Lendamine (ettekallutatult. 3 x 8 - 10

Biitseps seistes kangiga 3 x 8 - 10

küünarvarte kõverdamine istudes hantlitega 3x8-10

biitseps kontsentreeritult hantliga 3 x 10 - 12

3.PAEV

lõuatõmbed kuklataha 3 x 6 - 8

tõmbed blokil, kukla taha (ülalt alla) 3x6-10

kangiga vastu kõhtu ettekallutatult 3x8-10

(ettekallutatult hantliga 3 x 8 - 10)

(Plokil tõmted 3x10-12) 'valine sulgudes olevate harjutuste vahel, mida parasjagu teha saab

Trapets 3 x 8- 10

Jõutõmme 4x8- 10

Väljaasted 3 x 8-10

Säärte sirutused ette istudes trenazööril 3 x 10 - 12

Säärtele, istudes trenazööril põialetõus 3x8-10

+ kõht iga trennipäev

Milliseid harjutusi soovitate mis teevad reljeefsust, või peaks muutma lihtsalt korduste arvu?

ettepanekud on teretulnud:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema.

olen nüüd aasta otsa lihasmassi kasvatanud ja mõtlesin, et peax hakkama nüüd reljeefsust tegema.

Praegune kava on selline:

1.Päev

Surumine lamades 4x6- 10

Hantlitega surumine kaldpinnal 3x8- 10

Lendamine lamades 3 x1 0- 12

Surumine kaldpinnal (pea alaspidi) 3x8- 10

Bullover (hantliga) 3x15

küünarvarte sirutamine, lamades kangiga 3 x 6 - 10

Triitsepsile kätekõverdused, jalag pingil 3 x8- 10

Ettekallutatult triitsepsile 3 x 10-12

2.PÄEV.

Istudes surumine (hantliga) 3x6- 10

Laia haardega lõua alla tõmbed 3x8-10

Lendamine (ETTE) 3x8- 10

Lendamine (KÜLGEDELE) istudes 3x8- 10

Lendamine (ettekallutatult. 3 x 8 - 10

Biitseps seistes kangiga 3 x 8 - 10

küünarvarte kõverdamine istudes hantlitega 3x8-10

biitseps kontsentreeritult hantliga 3 x 10 - 12

3.PAEV

lõuatõmbed kuklataha 3 x 6 - 8

tõmbed blokil, kukla taha (ülalt alla) 3x6-10

kangiga vastu kõhtu ettekallutatult 3x8-10

(ettekallutatult hantliga 3 x 8 - 10)

(Plokil tõmted 3x10-12) 'valine sulgudes olevate harjutuste vahel, mida parasjagu teha saab

Trapets 3 x 8- 10

Jõutõmme 4x8- 10

Väljaasted 3 x 8-10

Säärte sirutused ette istudes trenazööril 3 x 10 - 12

Säärtele, istudes trenazööril põialetõus 3x8-10

+ kõht iga trennipäev

Milliseid harjutusi soovitate mis teevad reljeefsust, või peaks muutma lihtsalt korduste arvu?

ettepanekud on teretulnud:D

Mees treeni jalga ka!!!Muidu on kogu su keha proportsioonist väljas:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ju jalg ka.....kolmas päev + ma käin veel üle päeva jooxmas ja teen hüppeid ja värke.

ega siin, kus mina treenin ei ole mingi euro jõusaal, see jõusaal on päris vana ja väike....60-ndatest... :unsure:

Muudetud kasutaja valat poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korduste arvu võid suurendada ning pausid seeriate vahel lühemaks. Vähenda toidus süsivesikuid ning tee aeroobset.

Et jah jalale ma teeks eraldi päeva, või siis vähemalt treeniks neid rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korduste arv võiks olla vahemikus 12 - 15 ja puhkepausid 30 sek.Alla selle puhkepausid ei ole põhjendatud,kuna siis saavutatakse lihaste kiire kurnatus ja pole võimalik täiskoormusel edasi treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas mitte kõrgete seeriatega liiga palju lihast ei kaota? sest kuna kui niigi võetakse rasva vähemaks, ollakse dieedil, siis lihast kasvatada ei saa, sest kalorid ei ole plussis ja ülejääki ei jää. kui nüüd veel teha kõrgete kordustega seeriaid, siis tapab ju nii palju lihast trenni ajal. oleks äkki targem teha madalaid seeriaid, nii 3-5 kordust, sellest taastub lihas kiiresti ja pole katabolismi nii palju. siis võiks teha veel isoleeritu harjutusi, need annavad rohkem reljeefi ja kui võtad üldse rasva maha, siis ongi lihas reljeefne kuna maha võtmisel kaotad nii või teisiti natuke lihast, mis muudab selle reljeefsemaks.

lihtsalt hakkasin mõtlema ükskord nende korduste üle. minu loogika järgi töötaks asi niimoodi, kuid keegi targem võiks õelda oma arvamuse sellest. et olen ma täitsa puusse pannud äkki??? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas mitte kõrgete seeriatega liiga palju lihast ei kaota? sest kuna kui niigi võetakse rasva vähemaks, ollakse dieedil, siis lihast kasvatada ei saa, sest kalorid ei ole plussis ja ülejääki ei jää. kui nüüd veel teha kõrgete kordustega seeriaid, siis tapab ju nii palju lihast trenni ajal. oleks äkki targem teha madalaid seeriaid, nii 3-5 kordust, sellest taastub lihas kiiresti ja pole katabolismi nii palju. siis võiks teha veel isoleeritu harjutusi, need annavad rohkem reljeefi ja kui võtad üldse rasva maha, siis ongi lihas reljeefne kuna maha võtmisel kaotad nii või teisiti natuke lihast, mis muudab selle reljeefsemaks.

lihtsalt hakkasin mõtlema ükskord nende korduste üle. minu loogika järgi töötaks asi niimoodi, kuid keegi targem võiks õelda oma arvamuse sellest. et olen ma täitsa puusse pannud äkki??? :unsure:

Kahte head asja korraga ei saa treenida,sellepärast jaotataksegi treeningperiood etappideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Barbelliga nõus. Kui keha on niigi energiadefitsiidis, siis pole mõtet pikki seeriaid lühikeste puhkepausidega teha. Mida lühem seeria teha, seda suuremat raskust saab kasutada ja seda rohkem säilib lihasmass. Aga tehakse nii ja naapidi, nii et võta sa kinni. Aga kulturismis põhimõtteliselt ju puuduvad sõnad õige ja vale (va. vb. harjutuste tehnikal), nii et tuleb leida see meetod, mis töötab just Sulle.

Mr.O seletus teemale > http://www.flexonline.com/train/17

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korduste arv võiks olla vahemikus 12 - 15 ja puhkepausid 30 sek.Alla selle puhkepausid ei ole põhjendatud,kuna siis saavutatakse lihaste kiire kurnatus ja pole võimalik täiskoormusel edasi treenida.

kui pikk vahe peax olema harjutuste vahel umbes...????

prg kui õieti aru saan, siis 30 sekised puhkepausid on seeriate vahel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korduste arv võiks olla vahemikus 12 - 15 ja puhkepausid 30 sek.Alla selle puhkepausid ei ole põhjendatud,kuna siis saavutatakse lihaste kiire kurnatus ja pole võimalik täiskoormusel edasi treenida.

kui pikk vahe peax olema harjutuste vahel umbes...????

prg kui õieti aru saan, siis 30 sekised puhkepausid on seeriate vahel

Mõned harjutused möjutavad kogu organismi palju tugevamalt kui teised nt.kükid.Südametegevus taastub peale kükke tunduvalt aeglasemalt kui pärast harjutusi biitsepsile.Vastavalt sooritatud harjutustele on ka puhkepausid peale harjutusi erineva pikkusega alates 1-1,5 min kuni 2-3 minutini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen lühikeste seeriate eeliseid dieedi ajal käsitlenud oma rubriigis teema all "Kysimus".

tänud. just seda mul vaja oligi. kahju, et varem seda teemat pole näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×