Jump to content
TANK

Mida arvad sina sellisest dieedi arvutist?

Recommended Posts

Kõik põhineb arvutustel.... vaata ja võrdle hoidmise ja suurendamise kaloritega....

vähendamisel on kalorsus 85% normist ja kaalu suurendamisel 115% mis peaks olema paras.

NB. võibolla valisid vale aktiivsuse astme?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle andis kcal 4562... ok sellest saan veel aru, aga päevane vee tarbimine 4,6 liitrit... see on nyyd kyll vict liialdatud... hea kui päevas 1,5-2 liitrit ära joon ja pean silmas, et trenni päeval... koos muude vedelikega tuleb kyll vast 4,6 liitrit... seega kyssa, et kui oluline on lihasmassi kasvatamise eesmärgi puhul see vee tarbimise näitaja???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud et (kahjuks täpset allikat ei mäleta) et vett tuleks tarbida päevane koguenergia jagatud tuhandega. Siin sees on ka toidust saadud vesi, mida ei pruugigi vähe olla...

See peaks olema ideaalne/soovitav kogus... muidugi saab hakkama ka vähemaga... aga vähem vedelikku peaks seedimist aeglustama ja kui on liiga vähe siis põjhjustama dehüdratsiooni.... siis kannatavad juba neerud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm mul ka üks küsimus, et kas seal need süsivesikud on õigeid ma liasin sinna oma kaalu 73 kilo ja eesmäk releefsus ning süsivesikute hulk tuli 600g kas see pole natuke liiga palju. Muidu on tänuväärt arvuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaloraaz tundus mõistlik, aga vett tarbin küll palju rohkem. Eriti, kui arvestada, et see koos toidus sisalduva veega.

Eesmärk on kaalu väikese liigutamisega ka alandada :D

Baasainevahetus: 1642 kcal

Päevane energiavajadus: 2233 kcal

Süsivesikud: 1228 kcal

307 g

Valgud: 432 kcal

108 g

Rasvad: 573 kcal

64 g

Päevane veetarve ligikaudu: 2.2 liitrit

(koos toidust saadud veega)

Veel oli huvitav, et ei olnud pikkust arvesse võetud ainult mass.

Arvutile tuleks kasuks tõesti see, kui oleks ära toodud, millel erinevad näitajad põhinevad. Lisaks usaldatavust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm mul ka üks küsimus, et kas seal need süsivesikud on õigeid ma liasin sinna oma kaalu 73 kilo ja eesmäk releefsus ning süsivesikute hulk tuli 600g kas see pole natuke liiga palju. Muidu on tänuväärt arvuti.

reljeefi saad rasvu vähendades ja valgu osakaalu suurendades... süsivesikud jäävad samaks... (nii pakub välja arvuti) nojah... teine võimalus on valgukogust suurendada süsivesikute arvelt.... seda veel arvuti ei paku välja....

igatahes sattusin lugema artikklit kus oli soovitav süsivesikutest saadud energiat hoida 50-60%

Mis puutub vee joomisesse siis on näha kuidas see erineb erinevate inimeste puhul... kellele vähe kellele palju.... igatahes see on soovitatav keskmine kogus.... ei sure vähemaga ega rohkemaga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisasin veel näidis dieedi 4-8x päevas sööjale....

Ootan endiselt vastukaja... eriti teretulnud on kehakultuuri spetside arvamused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülikõva asi on see minu arust. See arvuti küll ei sobi kõigile, kuid kui mõni algaja küsib siin, et kui palju sööma jms peaks siis on hea see arvuti ette anda.

Mingi pildi ikka saab toitumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank, kas tegid selle arvuti täitsa ise? Minu arust on päris hea asi, nimelt tegelen ka just algajate treenijate nõustamisega ja just naisterahvastel on söömise värk väga problemaatiline! Sellisest asjast oleks palju abi! Kas annaksid oma maili aadressi, tahaks veits rohkem asja kohta uurida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma tegin ise? No kuda võtta - programmi kirjutasin ise (elukutse poolest olen programmeerija) aga põhineb teadmistel mis on otsitud netist ja raamatust "Kulturism Kõigile".

Sellepärast ootangi vastukaja kehakultuuri spetsialistidelt et täisustada või elimineerida vigu mis võib olla sees.

Meili aadressi foorumis otse ei anna... ei taha rämpsposti... saadan sulle sõnumina

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa minumeelest ka väärt asi.....aga need kalorid tunduvad ikkagi kuidagi kahtlased......

Ise saax ka vb millegi sarnasega hakkama:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×