Jump to content
Mürakas

Biitsepsi mure

Recommended Posts

Probleem selles kangiga seistes biitsepsit tehes ei suuda enam kuidagi peale esimest seeriat jätkata kuna käsi on ropult verd täis ja väsinud...mis teema on??

2nädalat tagasi suutsin ikka korralikult teha ning kangile veel küllaga raskusi peale panna aga nüüd on tühja kangigagi raskusi :P;) aidake!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paleekoer ei usu et vigastus siis oleks käsi koguaeg valus aga ta pole seda ning teisi harjutusi suudan vabalt teha lihtsalt kangiga kätekõverdamine käib viimasel ajal üle jõu!

Sphinx aga ei tunne kyll erilist väsimust ja kätt ma teen ka põhimõtteliselt 1 korra nädalas!!Nii et ta peaks puhanud olema kyll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saavitax väike külastus arsti juurde või siis anda künarnukile puhkust ja mingi kuu pärast uuesti proovida äkki on parem mul tegi kah enne õlg valu...andsin puhkust paar kuud ja oli kohe märksa parem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raskused kyll suured pole nagu ennem sai öeldud siis tühja kangiga on isegi nüüd raske midagi ära teha.Ei jah eks tuleb mingi variant leida mismoodi uuesti asi korralikult käima saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki teed liiga hästi... oled õppinud nii tegema et 1 seeriaga võtad käest viimast

kui korralikult ja aeglaselt teed pole see ka võimatu... siis võid teha biitsa n. üle päeva...

-----

lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui mõne harjutuse puhul tekib valu või jõuetuse tunne, siis peaksid vist paar nädalat puhkama ja ainult aeroobset tegema. Või teine variant on see, et tee mõnda aega peamiselt hantlitega biitsepseid või trossiga,(kerge raskusega), aga seda ainult siis, kui ületreeningut ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×