Jump to content
risingson

Suvalisel ajal hantlitega vehkimine

Recommended Posts

Käin nädalas 3x jõusaalis (suhteliselt rahulikult) ja kuna sellest jääb väheseks siis kodus haaran aegajalt hantlid ja teen suvalisel ajal mõned kordused biitsepsit ja õlga. Kas see on lihase kasvu mõttes kasulik või pigem pidurdab kasvu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem kahjulik ikka. Treeningplaan peab olema ikka regulaarne, et saada parimaid tulemusi. See kui sa suvalistel aegadel hakkad kangi rebima või käsikutega vehkima nüüd küll hea ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on koolis kehalise kasvatuse tundides ka jõusaal sees, koguaeg üritan teha nii vähe kui saan, aga siis õpetaja jälle kisab, et miks ma midagi ei tee. Ma üritan talle selgeks teha, et mul on kindel kava mida peab järgima, aga egas vanale karule uusi trikke ei õpeta... vaatan ise ka, et midagi peppu ei keera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ta ole jah, õpetaja ei saa tihti aru mis värk on :D

ükskord läksin ka kehalise õpsiga vaidlema. ta ei saanud aru, kuidas lihas saab mitu päeva valutada, et trenni ei saa teha...arvas, et teen midagi valesti. seletad siis asja, aga ikka paneb oma jada edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ostsin kangi ja hantlid et teha vahest aga kui 3 korda nädalas käid siis ega ikak ei puutu küll neid isegi kui soov on ei taha higiseks ajada, mõniaeg sai näpitud siis tuli õlavigastus ja olin nagu zombi ei saanud kätt tõsta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×