Jump to content
Vertigo

Triceps: lamades prantsuse surumine ???

Recommended Posts

ma sain treeningkava, kus oli kirjas, et lamades prantsuse surumine S kangiga (lisaks veel seistes plokiga surumine triitsepsile).

mille poolest see S kang tavalisest erineb, käte asend? tekibki küsimus, et kuskohast ma kinni pean siis võtma, kui tegemist on S kangiga ;)

Siit saad vastuse:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain treeningkava, kus oli kirjas, et lamades prantsuse surumine S kangiga (lisaks veel seistes plokiga surumine triitsepsile).

mille poolest see S kang tavalisest erineb, käte asend? tekibki küsimus, et kuskohast ma kinni pean siis võtma, kui tegemist on S kangiga ;)

Eelmine olin prantsuse surumine seistes, kuid mina isiklikult teen lamades: http://www.youtube.com/watch?v=8TM3DNr0QjU...feature=related

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eiei, küsimus ei olnud selles, et milline on S kang või mismoodi seda tehakse, vaid selles, et miks ma ei võiks seda tavalise kangiga teha, mis eelis on S kangil seda harjutust tehes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende videote abil näitasin ma, kust peab umbes kinni võtma, kui tahad S-kangiga teha. Mina isiklikult teen sirge kangiga, sest minu jõusaalis on S-kang pidevalt kinni. Olen teinud ka S-kangiga, kuidi erilist vahet ei märganud, raskused jäid samaks. Siiski nii palju, kui ma videotest märganud olen, tehakse tavaliselt S-kangiga, ju ta on siis sirgest mingil põhjusel parem. Võib olla treenib treenitavat lihast spetsiifilisemalt ja paremini, kuid täpsemaid kommentaare ei oska ma selle kohta kahjuks anda.

Muudetud kasutaja Fr3 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen teinud ka S-kangiga, kuidi erilist vahet ei märganud, raskused jäid samaks. Siiski nii palju, kui ma videotest märganud olen, tehakse tavaliselt S-kangiga, ju ta on siis sirgest mingil põhjusel parem. Võib olla treenib treenitavat lihast spetsiifilisemalt ja paremini, kuid täpsemaid kommentaare ei oska ma selle kohta kahjuks anda.

20 aasta pärast tunned,mis vahe on S-kangi ja sirge kangiga tegemise vahel, ;)

Tõsi,ka ise kasutan ~kuus korra ka sirget kangi prantsuse surumises(ja ka biitsa tegemiseks),seda just väiksemate raskustega - mõju siiski erinev S-kangist - aga krt,max'ile lähenedes tunned,et rohkem lõhub liigeseid kui treenib lihaseid, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen juba tükk aega kasutanud veneaegset spets kangi, millega tehes käte asend on sarnane hantlitega tegemisel, ehk siis peopesad on vastamisi! Väga mugav ja ei vääna-kääna midagi :lol:

Kas keegi veel kasutab sellist asja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen juba tükk aega kasutanud veneaegset spets kangi, millega tehes käte asend on sarnane hantlitega tegemisel, ehk siis peopesad on vastamisi! Väga mugav ja ei vääna-kääna midagi :lol:

Kas keegi veel kasutab sellist asja?

Oleks selline kang siis võib olla teeks sellega. Vähemalt on S-kang olemas millega on ka suhteliselt mugav teha. Prantsuse surumisel kõige tähtsam see, et randmed ja küünarnukid oleksid kindlasti soojad, et külmalt ei teeks seda harjutust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
20 aasta pärast tunned,mis vahe on S-kangi ja sirge kangiga tegemise vahel, :D

Tõsi,ka ise kasutan ~kuus korra ka sirget kangi prantsuse surumises(ja ka biitsa tegemiseks),seda just väiksemate raskustega - mõju siiski erinev S-kangist - aga krt,max'ile lähenedes tunned,et rohkem lõhub liigeseid kui treenib lihaseid, :o

Tänan hoiatuse eest, vahetan siis kibekähku senise sirge kangi S-kangi vastu, sest liigesed on mulle siiski tähtsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×