Jump to content
Vertigo

Triceps: lamades prantsuse surumine ???

Recommended Posts

lamades lamamiseks aga ta tahab triica treenida prantsuse surumisega ja ei tea milline see välja näeb ja ma lihtsalt valgustasin varieeringuid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lamades lamamiseks aga ta tahab triica treenida prantsuse surumisega ja ei tea milline see välja näeb ja ma lihtsalt valgustasin varieeringuid :rolleyes:

Seda ma öelda tahtsingi. Sinu pakutud variandid on ka prantuse surumised, aga mitte lamades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohutav harjutus. Kui vaadata kui palju küünarvars peab pöörduma, et seda võimaldada tekib hirm, et ega kusagil (randmes või küünarnukis) mingi praks varsti ei käi. Isiklikult ei soovita kellegile. Katsuge triitseptsile teha hantlitega või plokiga (mitte sirge käepidemega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult ei soovita kellegile. Katsuge triitseptsile teha hantlitega või plokiga (mitte sirge käepidemega).

Räägi ohtudest lähemalt. Mulle harjutus väga meeldib. Võtab triitsa hästi läbi.

Muudetud kasutaja Razard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea harjutus.

Midagi ohtliikku selles pole küll kogenud.

Tehke siis kergema raskusega kui ranne vastu ei pea.

Soovitavalt lisage siis treeningkavva randmetrenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris möga see artikkel ei ole kohe kindlasti, kuid üldistada ja kellegi arvamust absoluutseks tõeks pidada on möga. Kellel ikka liigesed ei paindu, sellel ei ole vaja oma konte väänata, mõni muu harjutus sobib paremini. Mina igatahes oma sirget kangi Emex´isse küll ei kavatse viia, mulle sobib ta küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see artikkel pani mu pühad tõekspidamised kõikuma ei tea kas see ka nii dramaatiline on naq seal on kirjeldatud?? :rolleyes:

Muudetud kasutaja alz1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hee. Kes on öelnud, et seda artiklit tasub absoluutseks tõeks pidada?

Esiteks paistab, et räägitakse treeningmetoodikatest, mis kehtivad üsna suurte raskuste puhul (tippkulturistide töömaa).

Samas aga kui konkreetse harjutuse peale mõelda, siis selle puhul peab küünarvars väänduma ca. 90 kraadise nurga alla. Kui nüüd keegi arvab, et see liigestes liigseid pingeid ei tekita, siis jõudu optimistidele minu poolt.

Pealegi saab samale lihasele anda handlitega või plokkidega hulga tõhusamat koormust hulga mugavamalt. Milleks neid liigeseid ilmaasjata piinata? Ehk keegi seletab, mis selles triitseptsi lamades surumises nii ülimuslikku on, et seda iga hinna eest teha tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: naerda sai kõvasti seal artiklis , vana teab mis ta räägib, mulle on ka need asjad vastu karva, ma just sain aru millest mul randmed tunda annavad kui veini pudelit lahti ei saa Muudetud kasutaja compu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma sain treeningkava, kus oli kirjas, et lamades prantsuse surumine S kangiga (lisaks veel seistes plokiga surumine triitsepsile).

mille poolest see S kang tavalisest erineb, käte asend? tekibki küsimus, et kuskohast ma kinni pean siis võtma, kui tegemist on S kangiga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult olen mina selle artikliga suuremalt osalt päri.Kogemused tulevad kõik elust endast.Põhi rõhk on harjutuste õigel sooritusel ja pigem kergema raskusega.Olen jõusaalis tähele pannud harjutuste mitte puhtalt tegemist.Õpetamisel mõni võtab õppust aga mõni põlgab ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hee. Kes on öelnud, et seda artiklit tasub absoluutseks tõeks pidada?

Esiteks paistab, et räägitakse treeningmetoodikatest, mis kehtivad üsna suurte raskuste puhul (tippkulturistide töömaa).

Samas aga kui konkreetse harjutuse peale mõelda, siis selle puhul peab küünarvars väänduma ca. 90 kraadise nurga alla. Kui nüüd keegi arvab, et see liigestes liigseid pingeid ei tekita, siis jõudu optimistidele minu poolt.

Pealegi saab samale lihasele anda handlitega või plokkidega hulga tõhusamat koormust hulga mugavamalt. Milleks neid liigeseid ilmaasjata piinata? Ehk keegi seletab, mis selles triitseptsi lamades surumises nii ülimuslikku on, et seda iga hinna eest teha tuleb?

Vaevalt et prantsuse surumine sul liigeseid piinab ja ohtlik oleks. ;) Vaata kuidas klassikalistel t2stjatel 100 kg'id randmetel p2rkuvad ja pole h2da midagi on elus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain treeningkava, kus oli kirjas, et lamades prantsuse surumine S kangiga (lisaks veel seistes plokiga surumine triitsepsile).

mille poolest see S kang tavalisest erineb, käte asend? tekibki küsimus, et kuskohast ma kinni pean siis võtma, kui tegemist on S kangiga ;)

S kang e. see kang, millega biitsepsit teed. Ise teen ka prantsuse surumist ja ei ole mingeid probleeme esinenud. Randmele mõjub biitseptsi treenimine palju hullumini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×