Jump to content
St

Kükkimine - täiskükk

Recommended Posts

kõvavend sa oled ikka KÕVA VEND kyll. B)

muidu ise vanus 16a täiskykk 8x125kg,trenni olen teinud 3a viimased 2 tõsisemalt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõvavend sa oled ikka KÕVA VEND kyll. B)

muidu ise vanus 16a täiskykk 8x125kg,trenni olen teinud 3a viimased 2 tõsisemalt. ;)

Kas oled puhalt jõu peal väljas või on plaanis osaleda ka mõnel kulturismivõistlusel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul selline lugu et selg on haige ja seetõttu on kükk väga probleemne asi ja eriti seda teha ei saa! 1 päev proovimise mõttes tegin ja siis tegin 100 6 kordust ja juba selg andis tunda nii et ei ole midagi hõisata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti treenind pole, kuna selg tuksis: 105x8 18aastaselt, kaalusin ca 78kg. Praegu 20 aastane

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

karotse kui te siin sellise raskusega kükke teete siis olete ikka kõik kole härjad.

aga nüüd ma tahax teada mitmekordsed eesti meistrit te olete??? enne kui keegi siia midagi kirjutab lambist, võiks asja veidi uurida ka. või kükite kodus kapis... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt kui uhke on ikka olla eestlane - kodumaa täis 15- 17 aastaseid 60-70kg kaaluvaid imevägilasi!

Foorumi administrastioon peaks vist nood imevägilased ülejaanud rahvale nõu andma paluma lisaks hr.Kiivikas & Co'le ...

või koguni nende asemele, :P

Seltsimehed püstitavad kodukeldris vaat et maailmarekordeid - no nii väärt kogemust peaks ju teistega jagama!Ja siis kõik keldritesse ja garaazhidesse rekordeid tegema!!!!!!!!!!!

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Makaveli: kaua oled tegelenud jõusaaliga?

Tõsisemalt umb. 2 aastat.

Mis hinded sul koolis ka olid?

Kui arvad , et olen lihtsalt mingi jõusaalijõmm kellel pole mõistust , siis eksid. Lõpetasin äsja 9. klassi saades eksamid kõik 5 , Eesti keele eksamil 100p. Aastahinnete keskmine oli ka mingi 4,7-4,8. Ja kes ei usu , võin teile lõputunnistuse koopia saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Makaveli: kaua oled tegelenud jõusaaliga?

Tõsisemalt umb. 2 aastat.

Mis hinded sul koolis ka olid?

Kui arvad , et olen lihtsalt mingi jõusaalijõmm kellel pole mõistust , siis eksid. Lõpetasin äsja 9. klassi saades eksamid kõik 5 , Eesti keele eksamil 100p. Aastahinnete keskmine oli ka mingi 4,7-4,8. Ja kes ei usu , võin teile lõputunnistuse koopia saata.

Ega ma ei arvanud et sa oled mõistuseta, et sa oled selline kellel on ainult tema musklid ja muud midagi, ma lihtsalt küsisin. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×