Jump to content
hanepirukas

Kulturisti vanadus?

Recommended Posts

On see tõsi, et Sylvester Stallone on 59-aastane?? Järgmised pildid on tehtud eelmisel aastal:

http://www.fitler.ee/images/news10-pic02.jpg

http://www.fitler.ee/images/newspic5.jpg

Arnoldiga võrreldes pole ta lihased kuhugi kadunud, mees on aastatega pigem suuremaks läinud! Kus on loogika? Arnie on Slyst isegi aasta noorem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Schwarzenegger on sündinud 1947 ja Stallone 1946 seega vastab tõele.

Ühes oma 1991 aastal antud intervijuus on Schwarzenegger õelnud, et... Kes tahab välja näha muskliline ja tugev peab pumpama 60-da eluaastani ja kauemgi.

Ex see nii olegi.

Sportima peab, see aitab nooruslik välja näha väga kaua, sama oluline on ka osata süüa.

Mina olen 34 aastat vana, kui ma nüüd näiteks kasvõi aasta ei liigutaks ennast ei saalis ega ka mujal. Sööksin kõike mis ette juhtub. Usun, et näeksin ka välja nagu mõni v-mehe nässakas. Kindlasti tunneksin ka ise ennast nii.

Mind pani näiteks täiesti üllatuma nn. baari Talis kui sain teada, et see vend on ...

27aastat vana. Mina pakuks talle küll 40. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt siiski mitte, kui vaatata kui punnis oli Stallone Rocy filmi viimastes seeriates ja näiteks alates Rambo 2-es.

Tinigitud võib see olla hoopis näiteks sellest, et Stallone kasutab dopingut aeg-ajalt siiani Schwarz aga mitte.))))) Ka nii võib asja vaadata.

Kuid vaadake, kõige tõenäolisem siiski on see, et asja otsustab ära teatud geen. Kas me siis kukume varakult ära või mitte.

Mõni vend joob ja suitsetab eluaeg ja ei näe 60 elt mitte paha välja. Teine jota on jälle 35 eselt nagu surm. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×