Jump to content
acheron

seeriad

Recommended Posts

kinnel pole aga mina teekx ühel nädalal üht ja teisel nädalal teist varjanti aga ma pole mingi tarkur sel alal <_< , nii et ootame kuni targemad võtavad sõna:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin ka nii, et samal päeval teen ühele lihasele algul max 3-4 kordust, aga samas viimaste seeriate ajal kuni 20 kordust.

Kui leiadki selle "kuldse" suhte, siis on samas ka kindel, et mingi aeg vajab su keha ikkagi muutust , et areneda.

Eksperimenteeri julgelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mina teen trenni nii, et m6nda aega teen j6udu, siis vastupidavust. T2hendab, et teen, n2iteks, m6ned kuud j6udu, siis 2-3 kuud vastupidavust. Praegu teen ainult vastupidavust ja seerias 18-25 kordust. M6ned harjutused ka rohkem, surumist n2iteks vahel 40 kiloga 90 korda ja siis edaspidi nii palju, kui j6uan. Ehk siis igas seerias teen senikaua, kui verd hakkab silmadest purskama ja enam ei tunne ei k2si ega jalgu <_< Hardcore bodybuilding...

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oleks parem treenida? kas tehes seeriaid 3x15 või 4x10? või kuidagi teisiti?

Ise tahaksin arenada mõlemat - nii jõudu kui ka vastupidavust

Oh..kõik lihased ei ole ju ühesugused! Ja loeb ka mida saavutada tahad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mina teen trenni nii, et m6nda aega teen j6udu, siis vastupidavust. T2hendab, et teen, n2iteks, m6ned kuud j6udu, siis 2-3 kuud vastupidavust. Praegu teen ainult vastupidavust ja seerias 18-25 kordust. M6ned harjutused ka rohkem, surumist n2iteks vahel 40 kiloga 90 korda ja siis edaspidi nii palju, kui j6uan. Ehk siis igas seerias teen senikaua, kui verd hakkab silmadest purskama ja enam ei tunne ei k2si ega jalgu <_< Hardcore bodybuilding...

Toimib hästi selline lähenemine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muideks k6ik lihased ON yhesugused. v88tlihaskude on ta niikuinii!! asi on selles et osadel lihastel 6nnestub p2eva tavategemiste juures rohkem taastumisaega saada jnejne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mina teen trenni nii, et m6nda aega teen j6udu, siis vastupidavust. T2hendab, et teen, n2iteks, m6ned kuud j6udu, siis 2-3 kuud vastupidavust. Praegu teen ainult vastupidavust ja seerias 18-25 kordust. M6ned harjutused ka rohkem, surumist n2iteks vahel 40 kiloga 90 korda ja siis edaspidi nii palju, kui j6uan. Ehk siis igas seerias teen senikaua, kui verd hakkab silmadest purskama ja enam ei tunne ei k2si ega jalgu <_< Hardcore bodybuilding...

Toimib hästi selline lähenemine?

Minu puhul toimib suurep2raselt. Mulle meeldib igatahes ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×