Jump to content
Muskel14

minu kodune päevaprogramm

Recommended Posts

Kavatsen varsti jõusaalis hakata käima.Praegu kodune plaan selline:

Iga päev selline:

kükid(3kg käsikutega)

kõhulihased

rind

jalg(3kg kärsikutega)

kätekõverdused

Neid teen 3 korda mitte järjest vaid algul kükid siis kõhulihased ... ja kui 1 ring tehtud lähen teisele ringile nii teen 3 ringi iga ring igat asja 25korda ainult jalga teen 40 korda.Äkki keegi viitsib parandada kui on vaja lisada äkki midagi või järjekorda muuta.

Siis tahaks teada kuidas toituda?Mida süüa ja mitu korda päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel pole just suurt mõtet.

Mine kohe homme trenni ja jutul lõpp.

See kava on väga nõrk. Teeksid vähemalt kätekõverdusi.

Siin pole mingit juttu ennem. Praegu söö kõike mida kodus on.

Järgmised juhtnöörid siis kui Sa ütled, et käid nüüd jõusaalis.

Võta julgus kätte. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee samamoodi, nagu jõusaalis. Naiteks 3x 30 kätekõverdused, siis 3x 30 kõhulihased jne. See 30 korda  ma võtsin lambist, tee niipalju, kui jõuad. Kui jõuad juba üle 60 järjest teha, siis mine jõusaali. Puhkepäevi võid pidada nädalavahetustel, või ülepäeva.

emm mis mõttes 3x mingi asi et nagu 1 korra teed ära siis puhkad 20seci või 10seci siis uuesti ja nii 3 korda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_< see ikka nii et teed nii palju kui jõuad (või nt 30 korda) siis puhkad umb. mint poolteist(vaevalt sa jõuad 20sec puhkusega sama uuesti teha) ja siis 2 korda veel nii kokku teed siis 90 kätekõverdust(teisi harjutusi ka) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere,

kui kodus teed, siis varieeri kätekõverdusi (nt. jalad toolil, käed põrandal, või 3 tooliga: jalad 1 toolil, ning mõlema käe all 1 tool), lõuatõmbamis võimalus olex ka väga hea...

kodus treenimise võimalusi on tglt päris palju.... lase fantaasial lennata :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui jõusaalis käimine ei ole mingil põhjusel võmalik võib kodus harjutada küll. palju aastaid tagasi tegin mina nii, äkki aitab ka sind:

1.päev (selg ja biits) Lõuatõmme pealthaardes(laialt) 4x10, lõuatõmme kuklataha 3x10, lõuatõmme althaardes(kitsalt) 4x10, küünarvarre kõverdused käsikutega 5X8-12

2.päev (jalad, kõht, alaselg)

kükid lisaraskusega 5x10, rindkeretõsted 4x30, jalatõsted 4x30, rindkeretõsted taha 5x30

3. päev (rind, õlg,triits)kätekõverdused(käte asend lai) 6x30 kätekõverdused (käed kitsamalt rohkem kere all koos) 4x25, lendamine käsikutega küljele 4x10, lendamine käsikutega ette 4x10,küünarvarre sirutused käsikutega 4x8-12 või "tagurpidi kätekõverdused" 4x25

4. päev sama mis teine päev.

tulemused ei olnud sugugi pahad,

jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle ma olen ise 13 ja teen kodus samapalju, kätekõverdusi teen 50, kõhtu 50 ja kükke ka 50. Koolis olen kätekõverduste meister smile.gif teen minutis 67

sa ikka teed hommikuti 3-4x50 pumpa, ex? :angry: Kui ei, siis pole midagi, kooli priimus oled vast ikka (oma vanuseklassis). tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×