Jump to content
onu41

vanuseklass?

Recommended Posts

oot, rusikas, sa eelmine kord r22kisid, et juuniorid on need, kes on syndinud 86. Ma syndisin 86, aga praegu olen 18. Kas ma olen siis juunior v6i noor? Ja kas see EMV on ainult lamadessrumises v6i on seal kykk ja j6ut6mme ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustasin just praegu.

Noored on need, kes on sünd. 1987.a ja nooremad (mitte vanuseliselt nagu ma ütlesin enne).

Juuniorid on 1982.a-1986.a sündinud.

Seega oli mu eelnev info vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma juba lootsin, et noorte klassi satun, siis oleks ehk midagi saavutanud ;) aga jah, nyyd j22b 2ra. Tglt, ma vaatasin mingi v6istluse reglementi (saue?) ja seal oli kirjas, et autasustatakse ainult eesti kodanikke. Ja minul ei ole eesti kodakondsust, seega j22b nagunii 2ra :P N6me reegel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh, aga kui on olemas elamisluba ja syndinud olen Eestis, miks siis ei tohiks ka Eesti meistriks saada? Meil aerutamises saavad venelased kyll meistriteks vabalt. Eesti meistriks peaks saama see, kes elab Eestis minu loogika j2rgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea ühtegi riiki, kus mittekodanik saaks tulla meistriks.

Palju Eesti sportlasi elab Soomes, Venemaal, Saksamaal, USA-s - keegi ei saa võistleda riigi MV-tel.

Kui inimene ei taha olla selle riigi kodanik, miks ta siis tahab nii väga selle riigi meistritiitlit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh, aga kui on olemas elamisluba ja syndinud olen Eestis, miks siis ei tohiks ka Eesti meistriks saada? Meil aerutamises saavad venelased kyll meistriteks vabalt. Eesti meistriks peaks saama see, kes elab Eestis minu loogika j2rgi.

Loogika järgi peaks ikka nii olema, et riigi meistriteks saavad riigi kodanikud. Muidu võiks ju mõne ala absoluutsed tipud mööda maailma ringi rännata ja olla korraga mitme riigi meistrid. See oleks ju ajuvaba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pysivat elamisluba ju k6igile ei anta, ja v6iks n2iteks lubada v6istlustele neid, kes on syndinud Eestis v2hemalt. Ja kodakondsusega on nii, et asi pole yldse tahtmises, niisama lihtsalt ei saagi kodanikuks. Peab eksameid tegema ja p2rast seda 1 aasta ootama, kuni nad otsuse v2lja munevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×