Jump to content
hanepirukas

kõht

Recommended Posts

ma olen tähele pannud, et kui söön kindlal ajal ja kogematta liiga palju (tavaliselt kohe präast trenni) siis läheb kõht kõvasti rohkem punni, kas peaks sööma iga 3 tunni tagant natuke ja mitte pärast trenni kohe süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D loomulikult söö peale trenni, sest siis on avatud nn. ''aken'' et su lihased võtavad vastu rohkem valku jne kui tavaliselt, on soovitatav süüa kuskil 30-45 min. peale trenni. Aga selle söömise koha pealt sa ei pea endale sööki nii lausa sisse pressima et sa enam liigutada ei jõua vms, söö normi piires nii kui lihtsalt kõht täis saab ja sis tee väixeid näxinguid söögikordade vahele, kui kõht hakkab vaixelt tühjaks minema (ntx banaani, pähkleid, rosinaid vms), niiet ära pinguta ühe söögikorraga üle :ph34r: edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni vastavalt trenni pingutuslikusest peaks jääma trenni ja viimase söögikorra vahele 2 - 2,5 tundi ja siis peale trenni ~ 1 tund s.t peale trenni tuleks 1 tund oodata ja siis süüa korralik söök aga kindlasti ei ole mõttet liiga palju õgida, kindlasti tuleks toit hästi läbi mäluda, et aiju jõuaks signaal mingi toidukoguse söömisest ja õigel ajal tuleks nn. kõhu täis saamise signaal. Vat selle, toidu hea läbi mälumisega väldid sa üle söömise, mis osutub seedeorganitele liialt koormavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on muidugi minu seisukoht. 1 tund peale trenni süües paneb keha tarvitama ja uuesti tootma kõiksugu vajalikke ühendeid, mis kehas leidub, see loomulikult kasutab kõvasti energiat. Kui aga on eesmärk suuri lihaseid saada siis ei ole vastaval meetodil mõttet s.t. siis tuleks peale trenni kohe vastavaid aineid tarvidada aga kui soovitakse rasva kulutada, siis on ülal kirjeldatud meetod asjalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on väga individuaalne. Mina söön 1,5 h enne trenni tugevasti kõhu täis, ainult nii on jõudu ja mõnus trenni teha. Variant et 3 tundi enne trenni tugev toidukord ja ~ tunnike enne trenni sheik minu puhul absoluutselt ei toimi. Nii, et tuleb katsetada ja leida see õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sama siin, 2-3h enne trenni kui süüa siis on kõht tühi juba kui trenni lähen ja jõudu ka napib. Olen pannud tähele korduste languse sellise meetodi puhul. Endal läheb ca 1h enne trenni toit sisse ja siis trennis on ka võimalik rauda liigutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jälle peab tugeva toidukorra ja trenni vahel pikem vahe olema. Tunnike-poolteist enne trenni muidugi näksin kana vmt, milles valku (muidu läheb kõht keset trenni tühjaks), kohe peale trenni väike banaan ja koju jõudes jälle midagi milles valku. Süüa üritan niisiis ikka vähemalt mingi iga 3 tunni tagant.

Kõht võib punni minna ka teatud toiduainetest-näiteks kui piima juua rohkem, puuvilja süüa vmt, siis ikka korralik punn pärast ees:)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ma soovitasin, enne trenni u. 2 -2.5 tundi süüa, et vältida vigastusi. Mõtelge, mis võib juhtuda kui sa 1 tund enne n. maadlustrenni sööd - suurenenud vigastuste oht (soolerebend) osad soovitavad 2 tundi enne maadlust süüa aga mina 4 - 5 tundi, et olla ikka kindel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud, ma söön korralikult kohe präst kella ühte, siis on koolis 2 tundi veel jõuan kodu kell kolm ja siis kolm läbi söön natuke, aga kui natuke? või peaks minema varem trenni, pool 4?

Muudetud kasutaja hanepirukas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina söön tund enne trenni suht tugevalt. kui vöön vähem siis kaob energia ära enne trenni. ja 15 minti enne trenni sõõn pool peotäit rosinaid ja piima, aga viimasega ei tohi liialdada kuna võib trenni ajal väsimuse peale tuua, kruusitäis-2 kärab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina söön tund enne trenni suht tugevalt. kui vöön vähem siis kaob energia ära enne trenni. ja 15 minti enne trenni sõõn pool peotäit rosinaid ja piima, aga viimasega ei tohi liialdada kuna võib trenni ajal väsimuse peale tuua, kruusitäis-2 kärab küll.

Barbell, miks piim väsimust tekitab? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see suht aeglase imendumisega ja seedimine võtab palju energiat kui liialt palju võtta. ega ma täpselt teagi tegelt.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×