Jump to content
väike LANG

Vastus väikselt LANGILT

Recommended Posts

Tere Amazoni rahvas. Jah mis ma oskan öelda. Päris põnevad kommentaarid siin minu kohta. Aga teate, see jätab mind jumala külmaks. See ei muuda mitte midagi. Ma treenin enda väikses jõusaalis edasi, abiks raamat "Kulturism Kõigile" Kui vaja otsin lisa netist. Aprillis saab kõva aasta treenigstaasi täis ja ei kurda millegi üle. Saal on muidugi väikeste võimalustega (pink, kang, 6 hantlit ja midagi veel, kuid püüan oma saali iga kuu ühe hantli või ketta võrra täiendada). Aga ma olen rahul sellega mis olen enda tedmiste ja oskustega saavutanud. Ega siis midagi. Treenige tugevalt, sööge tervislikult ja olge mõnusad? väike LANG.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Amazoni rahvas. Jah mis ma oskan öelda. Päris põnevad kommentaarid siin minu kohta. Aga teate, see jätab mind jumala külmaks. See ei muuda mitte midagi. Ma treenin enda väikses jõusaalis edasi, abiks raamat "Kulturism Kõigile" Kui vaja otsin lisa netist. Aprillis saab kõva aasta treenigstaasi täis ja ei kurda millegi üle. Saal on muidugi väikeste võimalustega (pink, kang, 6 hantlit ja midagi veel, kuid püüan oma saali iga kuu ühe hantli või ketta võrra täiendada). Aga ma olen rahul sellega mis olen enda tedmiste ja oskustega saavutanud. Ega siis midagi. Treenige tugevalt, sööge tervislikult ja olge mõnusad? väike LANG.

Jõudu ja kainet mõistust. tee trenni ja küll tulemused tulevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegi pärast on, nii et need kes on ajanud vähema varustusega läbi ja on ise aju tööle pannud - neil paremate võimalustega kohta sattudes ei ole probleeme aga kui asi toimub vastupidiselt, siis on heal juhul väike kriis. Nii, et minugi poolt jõudu. Sihikindlus viib eesmärgile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin Sulle samuti edu ja ära pane neid kommentaare tähele. Mulle kohe meeldivad sellised mehed kes vaikselt nokitsevad omaette ja ei tee mingeid suuri sõnu, vaid lihtsalt teevad trenni enda jaoks. Samuti on sümpaatne see, et sa Lang ei läinud räuskama sinna teemasse, kus oleks nagunii kümneid kommentaare jälle tulnud vaid tegi rahulikult oma teema ja ütles ära mis öelda oli.

Veelkord Respect

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×