Jump to content
hanepirukas

Abi

Recommended Posts

Ma olen 185 cm pikk, kaalun 70/71 kg, paluks dieeti. Pole eriti rikkas ja lepin tavatoiduga(ilma preparaatideta) ja hetkel söön (kell 7.30) hommikul 2 või 3 muna vahest natuke putru, koolis seda mdia antakse(kell 1 tavaliselt kartul) seal söön natuke, siis kell 3.15 jõuan koju. Seal söön kah natuke putru või midagi, siis kell 4 trenni, siis peale trenni söön mingit snitslit või asja siis kell8,9 söön kohupiima, aga oleks vaja täpset dieeti... ette tänades(eesmärk ilusamad ja suuremat lihased :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks just dieeti?!?! sinu pikkust ja kaalu vaadates on asi enamvähem, minuarvates oled sa isegi liiga kerge :) aga tee ennem kõvasti trenni ja kui juba välimust hakkab tulema sis hakkad alles dieeti pidama ja täpsemini treenima et lihase kontuurid eriti ilusasti välja joonistuksid..see on minu arvamus :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega dieet ei pea tähendama ju ainult kaalu alandamist. Lihtsalt kindlat toitumist.

Aga jah, tasuta ei viitsi keegi eriti mässata, sest see kaunis aeganõudev ettevõtmine. Üks võimalus on lugeda artikleid toitumise kohta ja teha sealt järeldusi.

http://www.amazon.ee/main.php?main=tooriis...ebtrainer/index

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma mõistan, ma tahtsin osta seda kiivikase raamatut aga kuskilt ei saanud, treenereid siin väikses kohas ple, raamatukogus on ainult üks raamat atleetvõimlemise kohta ja seegi 81 aasta oma, ok ma siis kõigepealt natsa võtan lihaseid juurde siis vaatan, äitäh sellegi eest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×