Jump to content
klemm

Tuleviku-kulturistid

Recommended Posts

kulturism on kyll selline ala, kus vanused pole eriti määravad..... 40 on kulturismis veel täitsa norm vanus. ex aeg näitab, kellest saab midagi ja kellest mitte!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kulturism on kyll selline ala, kus vanused pole eriti määravad..... 40 on kulturismis veel täitsa norm vanus. ex aeg näitab, kellest saab midagi ja kellest mitte!!!

No kuidas sa aru ei saa, et Alo on alles noorte klassis, su LANG aga juba meestes. Kuidas siis vanus määrav ei ole? See LANG saab meeste käest kotti nii et maa on must. Alol on aga noortes võimalus suuri tegusid teha. Kui me kunagi 22 aastaseks saame, siis ma usun, et pole see Lang ka meie kõrval midagi. Ei, aga las teeb tööd ning tuleb välja. Uued mehed ju alati teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kulturism on kyll selline ala, kus vanused pole eriti määravad..... 40 on kulturismis veel täitsa norm vanus. ex aeg näitab, kellest saab midagi ja kellest mitte!!!

No kuidas sa aru ei saa, et Alo on alles noorte klassis, su LANG aga juba meestes. Kuidas siis vanus määrav ei ole? See LANG saab meeste käest kotti nii et maa on must. Alol on aga noortes võimalus suuri tegusid teha. Kui me kunagi 22 aastaseks saame, siis ma usun, et pole see Lang ka meie kõrval midagi. Ei, aga las teeb tööd ning tuleb välja. Uued mehed ju alati teretulnud.

tra te mehed arvate ikka endast maru hästi. arvad, et nyyd kui ott on teie personaltreener, siis olete te kohe eesti kõige kõvemad mehed? päris hea EKV on sul. mis sa arvad, et Lang istub siis käsi püxis seal kangi jures või?? päris nii need asjad ei käi.. usu mid, kui lang olex hakanud sama vanalt trenni tegema kui teie, siis panex ta juba meeste klassis kohti kinni. mehel on aega areneda veel kyll ja sa ära ole nii kindel midagi, et kui te meesteklassi jõuate, siis võidate teda nii julmalt. pole te mingid imeinimesed. päris tavalised poisid alles!!! nii et ärge nyyd lõhki ka minge, kui saate tasuta No1 -te sisse vorpida ja Oti käsu peale kangi liigutada!!! ma ytle, et kyll aeg näitab, kellest saab midagi ja kellest mitte!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Tsaar:Mida sa ärpled siin ma ei saa aru me kõik saime juba aru pole vaja siin korrutada ühte ja sama asja!See paistab kohe läbi et see mingi LANG on lihtsalt selle Tsaari sõber mix ta muidu teda nii kiidab ja oma jutuga kaitseb!!Kas sul on mingeid probleeme selle koha pealt et me endast heal arvamusel oleme??Sa oled lihtsalt kade muud ei midagi mix sa muidu ajad sellist tarka juttu suust välja!Ja pealegi seda sa kohe kindlat väita ei saa et kui see LANG oleks sama vanalt trenni tegema hakanud kui meie siis oleks ta meeste klassi kohti nopinud seda sa ei saa väita nii et mees enne mõtle kui midagi ütled!!

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei saa aru, mida sa, Tsaar, hõiskad siin. Kus Langi jalad olid? Miks jalgu ei näidanud? Kui kaua ta siis tegelenud on? Asjata hõiskad jah siin. Ja teadmiseks sulle, et toidulisandid ostame kõik ise. Ei anna meile keegi tasuta ei No1 ega muud. Ehk eksin, aga tundub, et su kirjast hõngub kadedust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on olukord järgmine: Eesti jõusaalid on kõvasid kutte täis , ainult kui võistlusteks läheb pole neist jutuka ja foorumi härgadest udust varjugi näha.

Tulge võistlema, seal selgitatakse kes on parim !

Esimene võimalus selleks avaneb 1.mail Salme Kultuurikeskuses, EKV - el.

Muideks juubeli võistlus tulekul I Eesti karika võistlused kulturismis toimusid 1985a. Mais, Tartus Ülikooli klubis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ei saa ka aru et mida te vaidlete minge sisi tõesti võistlema isis näete kes tglt tegiaja ja kes lissalt reegib....:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks , kui tahate võistlust korraldada , siis Amazoni Rates on ka Langi pilt täitsa olemas , hetkel on ta neljanda lehe peal . Pange oma parimad pildid ka teised siia, Amazon.ee Ratesse ja andke punnidega tuld nii , ninast kapsaid lendab ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×