Jump to content
klemm

whey'de võrdlus

Recommended Posts

Selleks et saavutada suuremaid lihaseid, tuleb suuremate raskustega trenni teha !

Selleks et suudaksid suuremate raskustega lihasmassi treenida , on tingimata vaja esmalt töötada max jõu kallal . Loogiline treeningu jagamine treeningtsükkliteks : jõutsükkel , massitsükkel, separatsioonitsükkel.

Mis puutub küsimusse, siis ei ole suurt vahet , wheyi 3 on kallim ja parem, st. jõuab kiiremini ja tõhusamalt kohale . Kuid loota mingitele imetoitudele on naiivne.

Nende kahe toote regulaarsel tarbmisel ei ole se vahe nii märkimisväärne , kui valesti või õigesti treenides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uu no mida kallim seda parem, mina v6taks raudselt whey3-e...plaanis endalgi see l2hitulevikus 2ra proovida...kui viitsid kanna mulle whey2 ja whey3 raha ma s88n nad 2raja p2rast ytlen kummast parem mulje j2i:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida kallim seda parem ikkagi :(...aga rohkem trenni ja vähem loba, küll sis need tulemused ja suurused ka tulema hakkavad :)

Ei vasta alati tõele see väide , mulle on Nitro ja Prolab näiteks samu tulemusi andnud ja Nitro on 2x kallim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×