Jump to content
carbo

jällegi kreatiin!!

Recommended Posts

tervist lihtsalt huvimõttes tuli küsida et millal hakata kasutama kreatiinu kuidas tast kasu on ning millist soovitate....:) ja veelgi lugesin fitlerist et nitro teck kui am ei eksi annab juurde 6nädalase kasutamisega kuskil 13 ja piale kgkas on see tõesti nii või üritatakse lihtsalt endale klente rabada....??ja kas whey lemoni kasuamine ka sellist tulu toob??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jah... sügan kotte , joon celli ja nitrot ning kilod tulevadki , mina näiteks rassin saalis pea iga päev , jälgin toitumist , söön Satur 8 ja kaalu tuleb kuus juurde umb. 1 kg , mis on väga hea tulemus. Alati ei maksa odavat reklaami uskuda.

Muudetud kasutaja Makaveli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siiski milllist kreatiini võõtta ja milla laustada ja mida piaks tegema kuitaastumisega rinnalt surumisega probleeme tegin kalmuse kava esimese pooleteist nädalga tuli 5kg ja edasi mitte mittemidagi pigem väem ei jaksa isegi ennist maxi üles tõsta enam mida piask muuta ja mida tegema palun aidake..!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

carbo, kas sa ise ka aru saad mida sa kirjutad???Mõni koma, punkt, suur algustäht- võiks ikka olla, praegu peab su teksti kolm korda lugema enne kui üldse midagi koitma hakkab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõm on jälle lugeda et meie seas on uus eesti Ronnie sündimas mees kes võtab kuuga 1kg lihast juurde!Maka sa söö seda Satur8 aasta läbi siis saad aastaga 12kg lihast juurde ja oledki Ronnie valmis!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh see on kaalu juurde v6tmine on individuaalne ja erinevate ainetega tuleb erinevat moodi...tundub uskumatu aga ma olen siin mingi kolme n2dalaga pea et 4 kilo kaalus juurde v6tt ja k6ike lihase arvel sest toitumine on mul 6ige ja rasvaprotsent tundub isegi v2henenud olevat.aga mina s88n animal paki ja sellele lisaks proteiine. crashilt tuli tglt suht 6ige m2rkus:) cargo kui sa oled algaja siis tglt mina soovitaks kreatiintsitraati sest see ei seo vett, nii v6id kindel olla et sydamega midagi ei juhtu..peale tsitraadikuuri v6id monohydraati v6tta...siin lehel t2itsa olemas m6lemad niiet anna aga pangaarvele valu :( loodan et saan siinsetelt tegijatelt tunnustust selle eest et nende kaupa p2he m22rin rahvale :) PS!kui tuleks igakuiselt 1kg kaalu juurde siis ma oleks lihtsalt fckin 6nneseen, sest tavaliselt kyll niipalju ei tule, erinevaid toidulisasi proovides pyyan saada v6imalikult head tulemust ja "looma pakike" on praega yllatavalt(pigem uskumatult) head t88d teinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rõõm on jälle lugeda et meie seas on uus eesti Ronnie sündimas mees kes võtab kuuga 1kg lihast juurde!Maka sa söö seda Satur8 aasta läbi siis saad aastaga 12kg lihast juurde ja oledki Ronnie valmis!!

Ma ei väidagi , et see on 100% lihas aga Septembrist siiani on tulnud juurde umb. 10 kg ja Saturi purk , mida sõin oli alles 1. aga tuleb väita et andis parima tulemuse just jõu arendamisel , teised 100% kreatiinmonohüdraadid andsid kaalu küll üpris hästi aga tulemused paranesid aeglasemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See küll veidi teemast mööda, aga Septembris kui jõusaali läksin kaalusin 67kg, nüüd 73.5-74kg, nii et veidi vähem kui 6 kuuga tulnud juurde 6-7 kilo ehk 1kg/kuus, ning ei ütleks, et rasva% tõusnud oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea mida öelda teile, aga võtan täna kuuendat päeva kreatiin monot ja eelmine nädal ei liigutanud 90 kg rinnalt mitte kuidagi, aga eile oli juba peaaega üleval ja homme proovin uuesti;)

niiet mono väga halb pole sellise hinna eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×