Jump to content
taffer

tedamatus

Recommended Posts

tervist jälle üle pika aja mul on selline küsimus et kui olen pikka aega teinud teatud raskustega kas siis ajapikku tuleks lisada raskusi või jätkata samas vaimus\ nt kangiga püsti biits.3x8-12,hantlitega 3x8-12 istukil ja 3x8-12püsti ning konsentreeritult :niinimetatud superseeriad:jne.rinnale ja seljale jne jne.olen seda ala kodusel viisil teind ja ainult läbi arvuti õpetuse.kuidas neid raskusi lisada ja kui kiirelt.rinnalt surun vabalt üle 150 jne.kas on üldse nende superseeriatega tasu jännata?tänan asjalike vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no asi selles et tarvitan küll üht teist toidu lisandit ja katsun jaotada treenitavaid lihaskruppe eraldi päevadeks kuid kasv ei taha juurde tulla ! sellest mõtlesingi et järsku on vaja kogu aeg raskusi lisada(sorry ma võibolla ei oska ennast õieti sõnastada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raskusi lisa nii - kui suudad viimases seerias teha 12 kordust pane raskust mingi 10% juurde, kui suudab jälle kuni 12x ära teha pane jälle juurde. superseeriad ja muud huvitavad asjad tasub kunagi kindlasti omal nahal ära proovida, ega enne ei tea..., aga sa ise peaks ju tundma - kas arengut on või mitte.. üldiselt mulle meeldib harjutused ükshaaval läbi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah jah üks küsimus veel et see on küll igaühe konfidetsiaalne asi aga küsisksin siiski kui suur on näiteks keskeltläbi 2-6 aastat seda trenni teinud mehe käevarre ümbermõõt.siin foorumis kirjutavad moned et on 6-7-a.treenind ja biits.on43cm??? ma ei saa aru mida siis inimesed seal saalides teevad?, ma kodus ilma mingite atribuutideta,ja ka rohkem!ma muidugi ei soovind kedagi solvata.lihtsalt huvitav oleks teada foorumitest kuskilt ma midagi ei leidnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea kas looduselaps või mitte ma olen lihtsalt elu aeg võitluskunstidega tegelenud,jne.150 läheb üles tõesti ja vahest kui hea tuju siis rohkemgi kuid ma ei mõelnud kellegi ees sellega hoobelda,lihtsalt tahtsin infi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis võitluskunstiga tegu on, kus selliste näitajatega mehed on? Oma kogemustele tuginedes tean, et seal ikka rohkem vastupidavust kui massi treenitakse. Lihasmassi kasvatamisega on kiirus nimelt suht kiire kaduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 a. 97kg.alustasin 6a.üldse spordiga.sedalaadi trenni olen teinud umbes poolteist-paar aastat.esimesed hantlid sain 7a.sünnipäevaks!mati trenni olen 12a teind.Ei tundugi nii utoopiline või mis?et kangi suruda ei pea just kulturist olema ,on kellelgi teist seal mõni sõber kes on näiteks tõstja ? nende meeste saavutusi ma teile ei tahaks ette tuua niiet mõelge mida tahate

Muudetud kasutaja taffer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×