Jump to content
carbo

äkki aitate!!

Recommended Posts

tervist probleem selles et olin käinud mingi viis kuud jõusaalis ning lugesin siis vanu postitusi ning tuli mõte proovida kalmuse tehtud proge järgi tööriistade alt kava algul esimese kahe nädalaga tuli juurde 5 kg.kuid nüüd sellest juba mingi kolm nädalat möödas ja tunnen et ei jaksa enam isegi seda rekordit tõdta veelvähem uut rekortit proovida!!!!:) kas asi on selles et olen ülepingutanud ja mida teha kuna mõtlen et algul piaks need kilod ikkagi suht kergelt tulema juuu!! ui mitte kergelt siis kiremie ikka kui juba hiljem.. ja kas asi võib ka selles ola et whey lemoni kott sai otsa ning pole uut soetanud...milist kava üleültse soovitate rinnale kui ikka max on 60 ning see ei tohiks ju küll lagi olla ning aremg piaks suht kiire olema....;) olen isegi täitsa mures koohe...:(:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kannatust ka natuke vaja.. see ei ole nii, et paar päeva ja uus rekord. korralikult teha, siis keskmiselt tuleb kuuga 5 kilo juurde(algul). üle pingutada ka ei tohi, muidu areng 0.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga arvate et piaks tegema dama kavaga kuigu tundub nagu oleks taaandareng sest ei jaksa isegi rexi üles lükata...??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tihti treenid rinnalihast? Oma lühikese kogemuste pagasi põhjal võin öelda, et piisab täiesti üks kord nädalas tehes. Ning järjepidevalt saalis käinud ka nüüd 5-6 kuud, samamoodi nagu sina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no aaa palju sa tõstad vana oled ningpalju maxi juurde tuld selleajaga, ning millist kava teed rinnale. ise teen kas korda kalmust ja areng toppama jäänud piale kahte esimest nädalakahe esimesega 5 ja edasi mitte kui midagi.. aaa ja veel kas võtad mingit lisandit ka veh?? ehk saab hakata vaikselt koos tegema, sellesmõttes et noh aidata üksteist või nii!!!!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×