Jump to content
Wiced

Vajaks abi toitumise kohta!

Recommended Posts

Tervist foorumi rahvas!

Hakkasin nüüd nädala aega tagasi oma toitumis harjumusi muutma kasutades selle foorumi abi. Vanasti sõin nii 3 korda päevas nüüd aga koos sheikidega 6 korda päevas. Probleem on siis selles et ma söön nüüd kaks korda sama palju kui ennem ja tunne ja loogika kisuvad ütlema, et seda on liiga palju või söön valesti. Proovin süüa nii 3-4 tunni tagant, kuid kui hakkan uut söömaaega tegema pole nagu kõht tühigi veel. Olen 184 cm pikk ja kaal on kõikuv 73-75kg ümber. Muretsen just selle pärast et pärast sellist söömist mitte rasva minna. Palun siis kellegil üle vaadata mu toitumine ja kui on midagi mida muuta siis vastata.

Sellised on söögikorrad:

Hommik:

Neljaviljahelbe pudru 1spl meega ca 200g

või

Müsli ca 100g + jogurth 100g

Salat mis koosneb:

1 tomat

värske kurk ca 50g

maitsestamata jogurth 100g

kodujuust 4% 100g

2 muna

1 lumekrabipulk

ja joon tassi musta kohvi

Lõuna:

Värske salat ca 100g(tomat, kurk, lehtsalat, till, 1spl külmpress oliiviõli)

Kalkuni, kana või kala filee ca 150g

Riis, makaronid või kartul 100g-150g (keedetud)

rasvavaba piima 200ml

Enne jõusaali:

Proteiin (Whey1 - Evolution) 3spl + vesi

Peale jõuasaali:

Proteiin (Whey1 - Evolution) 3spl + vesi

ja ca 30min hiljem tass kohvi

Enne õhtusööki:

Värske salat ca 100g(tomat, kurk, lehtsalat, till, 1spl külmpress oliiviõli)

Kalkuni, kana või kala filee ca 150g

Riis, makaronid või kartul 100g-150g (keedetud)

rasvavaba piima 200ml

Õhtul

Salat mis koosneb:

1 tomat

värske kurk ca 50g

maitsestamata jogurth 100g

kodujuust 4% 100g

2 muna

1 lumekrabipulk

ja tass rohelist teed

Päevajooksul joon umbes 3-4 liitrit vett

Edit: unustasin mainida et jõusaalis käin 3 korda nädalas. Päevasel ajal kõnnin palju ja nädalavahetustes suusatan/mängin jalgpalli.

Tänan kõiki kellel tahtmist/aega aidata. :D

Muudetud kasutaja Wiced poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

s88 siis v2hem...v6ta igalt poolt nats kogust alla, liiga suurt k6hut2it ei j6ua magu 2ra seedida 3-4 tunniga.katseta varieerides toidu koguseid..kyllap l6puks leiad 6ige koguse. samas ma soovitaks kuhugi vahele m6ne banaani sokutada..ja yldse tglt kogu seda v2rki varieerida koguaeg..toit peab olema v2ga mitmekesine. PS: mina j2taks selle kohvi raudselt 2ra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selle sageda söömise üks põhimõte olegi see, et kõht tühjaks ei läheks. Kui tekib tühja kõhu tunne, siis kiputakse tavaliselt üle sööma.

Kui trennis toit üles tulema ei hakka või peale söögikorda uni peale ei kipu, siis ei näe küll suurt põhjust toitumist muuta.Juhul kui viitsimust on siis võiksid muidugi kalorid kokku arvutada päeva kohta.

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega nii ei tohigi teha, et järsku muudad 3 korra pealt 6 korra peale, seda tuleks teha ikka järkjärgult. nt. iga nädal lisada üks söögikord juurde, sellisel juhul organism vaikselt kohaneb sellega ja ainevahetus kiirus paraneb. Kõik mis on kulturismiga seotud tuleb teha tasa ja targu, kiirelt ei tule siin midagi, ehk ainult surm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×