Jump to content
Don Diablo

Retibol???

Recommended Posts

http://www.eiselt.ee kas seal müüdav kraam on normaalne?

Ja kui keegi teab või on kasutanud, siis kumb on kasulikum ja tõhusam, kas HMB või Retibol?

Ega nende kasutamisega midagi negatiivset ei kaasne?

Edasimüüjaid vaadates tundub olevat suht. levind toodetega!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutamine: (tabletid)

Võtke 2 tabletti kohe peale treeningut, 2 tabletti 2 tundi peale treeningut ja 2 tabletti veel 2-3 tundi hiljem. Puhkepäeval jaga 6 tabletti päeva peale kolmeks osaks ära.

Et saavutada Retiboli maksimaalset mõju, tuleb järgida alljärgnevat:

1) Treeni tugevalt, intensiivsusega umbes 85% 1RM-st (maksimaalne ühekordne koormus).

2) Treeni tihti, kuid lühikest aega. Retiboli bioloogiline mõju lubab sul treenida tihedamini ja tugevamalt, ilma et tekiks oht üle treenida.

3) Tarbi piisavalt nii süsivesikuid kui ka muid energiaallikaid (kreatiinmonohüdraati) ja valku.

kasutasid samamoodi v?

Palju selle purgi hind on? ja kui kaua kasutasid? ja mida sa selle üht-teist all siis täpsemalt mõtled? :P

Tänud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, sain lõpuks tiba aega.

Olen Retiboliga teinud 2 kuuri. Enne oli Retikas tablettides, kuid nüüd on juba umbes aasta jagu olnud kapslites. Tableti kujul kaalus üks tablett 12mg, kapslis on aga toimeainet 30mg. Eiselti lehte pole kahjuks üpris kaua uuendatud, seega seal natuke vananenud info. Uuel kujul toodet tarbitakse samamoodi, kuid lihtsalt nüüd jagad 3 kapslit päevale ära. Trennipäeval üks enne trenni, üks peale ning viimane kaks tundi peale teise võtmist. Vabal päeval jagad päevale ära. Tegin samamoodi nagu juhendis soovitatud- suurte raskustega vähem kordusi. Esimese kuuri lõpuks tõusis kaal umbes 2kg, kuid sel ajal oli toitumine nii nagu ta oli... Kui sul toitumine paigas, siis vist ei pea kaua tulemusi ootama. Jõudu tuli rinnalt surumises umbes 10kg juurde. Kükki ega tõmmet sel ajal ei teinud (täis loll). Nii, sai vist kõik küsimused vastatud? Kui miskit veel meelel, siis las tulla, annan endast parima, et aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

palju see üks purk maksab?

ja seda saab n: kristiine keskuses rohupoest ilma mingisuguse retseptita jah? et lähen küsin ja ostan?

Igatahes suured tänud Sulle informatsiooni eest! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei oska öelda, kes praegused edasimüüjad on Eiseltil. Seega ei oska ka öelda, kas teda Kristiine Rohupoest saab enam. See on aga kindel, et teda retseptita saab. Kõige kasulikum on sul osta otse maaletoojalt. Nad kolisid ka just uude kohta. Enne asusid aadressil Staadioni 8, kuid nüüd hiljuti kolisid kusagile Veerenni tänavale. Vaata, äkki saad netist kusagilt välja otsida uue aadressi. Kui saad, siis tee nii, et võta telefoni nr ka ning helista sinna. Lepi aeg kokku, millal jõuaksid ning siis polegi muud kui mine ja osta ära. Loomulikult uuri helistades ka seda, kas neil on hetkel Retiboli laos olemas. Vahel võib juhtuda, et on otsa saanud. Siis oleks sul tühikäik. Purgi hind peaks olema 800 krooni ringis.

Jõudu tööle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ekdisten ehk vanema nimega retibol on minu teada siiani lubatud aine. Aga üldiselt saab võrrelda ekdisteni mõne nn pehme steroidiga küll. Just tema toime poolest.

saatsin eiselti huvi pärast maili ka, et palju selle purgi hind on seal. Kui teada saan siis ütlen siia ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi olen vaid kaks kuuri teinud, ütleks, et esimesega tuli rohkem. Pehme steroidi jutt on minu arvates ka bs. Ma arvan, et kuure võiks aastas teha 2. Mingi poole aastaste vahedega. Siis keha ei tohiks enam mäletada eelmis korda ja peaks uuesti päris hästi juurde andma. Võib ka kolm korda aastas proovida. Kuidas ise tunned. Kuur peaks olema 40 päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kallis on ta jah, aga ega vist alternatiive pole ka, et saaks kuskilt odavamalt, kuna minu teada ainult eiselt müüb seda ju siin eestis. Teine asi on muidugi tellida kaugemalt, aga see läheks vöibolla veel kallimaks.

Aga jah, ma käiks selle raha välja küll, kui teaks et midagi kasu ka saaks sellest. kasvöi möne kilo kuuri jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ootaks jah veel möne kommentaare ja siis tellin vist ära ka ühe purgi alustuseks. Aga tundub nii, et ühest purgist jääb kindlalt väheks, kui siin Muc rääkis, et kuur peaks kestma 40 päeva. Krt siis tuleb vist kaks purki vötta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilu nõuab oma ohvreid , eks ikka see raha vanemate taskust suuresti tule ( vähemalt minupuhul) aga keegi polegi ju öelnud et kulturism odav sport on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×