Jump to content
wilson

on see normaalne?

Recommended Posts

palju on keegi kreatiini tarbimisega kehakaalu juurde saanud?

mina isiklikult kasutan kreatiin monohydraati.ja kehakaalus on juurde tulnud kolme nädalaga 7kg.pekki on ikka samapalju nagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tundub , et samapalju on rasva % kui varem või on ka mõõdetud? Sest see ikka suht haruldane asi 7 kg 3 nädalaga. Endal oli mingi 2-3 kg ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rasvakiht on sama mis oli ennem kreatiini kasutamist.enne kreatiini võtmist oli kaal 81,4kg ja eelmine nädal kaaludes oli 88.8kg.mõõtnud olen vaid käsi(bic) kõht ja rind.need on suurenenud paar cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka on tulnud.nädalaga rinnale maxile 10kg juurde.nyyd kahe nädalaga ka sama veel.kuuri kestab veel 3 nädalat.enesetunne on sama mis ikka.natuke on nagu väsimust rohkem

Muudetud kasutaja wilson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wilson, ära muretse - sa oled lihtsalt vett täis. B)

Paistab et sinu loomulik kreatiini tase organismis on madala ja seega juurde süües annab see suure efekti. Kreatiin seob organismis tugevalt vett mis omakorda tõstab kaalu ja suuredab jõunäitajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praegu ma proteiini ei söö.valku hakkan sööma kui kreatini kuur läbi alles.eks ma panen trenni edasi ja sis kui kreatiinikuur läbi sis saab näha kui palju seda kehakaalu on :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega jah see läheb sama kiirelt ära kui tuli..

Sõber oli kuuri lõpuks juurde võtnud 9kg ja midagi muud ei söönud

Siis aga ei saanud paar nädalat trenni teha ja toitumine läks ka veitsa jamaks oli oligi laksti 8 kilo maas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma söön koguaeg midagi.kas sis kreatiini või proteiini.eks seda kuu pärast näeb palju maha võtnud olen.nyyd hakkan jooksma ka veel.sis võib kaal eriti palju langeda vic? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×