Jump to content
Tim

Kurnatuse meetod

Recommended Posts

räägi lähemalt, mitu seeriat teed ja kui pikad on puhkepausid seeriate vahel.

kindluse mõttes küsiks üle, et seda meetodit kasutades raskuseid seeriate vahel ei muudeta?

ja nt. kui mul on kavas ühel päeval järjest lamades surumine kangiga, kaldpinnal surumine kangiga, lamades hantlitega lendamine ja pullover hantliga, kas ka seejuures tasuks seda meetodit kasutada või tapab see mind liialt enne ära ja ma ei jõua lõpuks nt. ületõmbeid üldse teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
räägi lähemalt, mitu seeriat teed ja kui pikad on puhkepausid seeriate vahel.

kindluse mõttes küsiks üle, et seda meetodit kasutades raskuseid seeriate vahel ei muudeta?

ja nt. kui mul on kavas ühel päeval järjest lamades surumine kangiga, kaldpinnal surumine kangiga, lamades hantlitega lendamine ja pullover hantliga, kas ka seejuures tasuks seda meetodit kasutada või tapab see mind liialt enne ära ja ma ei jõua lõpuks nt. ületõmbeid üldse teha?

mis sa tahad kõik 4 harjutust järjest nn. kurnatuse meetodiga teha ? sel juhul pulloveriks oled sa täiesti ära kustunud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa tahad kõik 4 harjutust järjest nn. kurnatuse meetodiga teha ? sel juhul pulloveriks oled sa täiesti ära kustunud B)

ei taha teha kurnatuse meetodiga 4 harjutust järjest rinnale.

lihtsalt mõtlesin proovida seda amazoni 3 jagatud edasijõudnute kava ja samas kasutada ka kurnatuse meetodit. aga kas siis seda meetodit peaksin kasutama viimase rinna harjutuse juures ehk pulloveri tehes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandan lolli küsimuse pärast aga mis see kurnatuse meetod on ? olex väga tänulik kui keegi seletax ! B)

Kui ma õieti aru saan siis käib jutt meetodist "eelnev väljakurnamine" or samting. Pre exhaustion inglise keeles.

Enne baasharjutuse sooritamist teed mingit isoleeritud harjutust 1 kuni mitu seeriat. Nt: mingi aja olen teinud niimoodi, et enne kükkide tegemist tegin paar seeriat säärte sirutusi masinal.

Pluss: Kui oled oma reielihased juba masinal ära väsitanud, siis kükkide tegemisel kõige suurema tõenäosusega väsivad ära just reielihased (mitte nt selg) ning just reied saavad suurima koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, õige jutt. Ott on siin ise ka soovitanud enne kükkimist teha sirutusi alla. Pidavat paremini põlvi säilitama ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jup õige muc, 8x mr.O räägib sama juttu, et kükid on head asjad, lihtsalt peab olema põhjalik soojendus ja kontrollitud liigutused. Kükke on hea teha teise või kolmanda harjutusena. Just selle pärast , et igast liigesed ja värgid töösoojaks saaks.

Kurnamist saab teha kui korduste arv on piisavalt suur. Sellised nö. jõu-4-8-kordustega seda naljalt ei saavuta. Tulemus peab ikka olema selline, et viimaseid kordusi tehes lööb lihas tuld välja - nagu Nitro 98 puhul.

Seda saavutab päris hästi superseeriaid ja giga ja hyper-giga-super seeriaid tehes. Samamoodi raskuste langetamise meetodil. Teed 5 x langetad raskust teed 5x langetad jälle raskust - kuni lõpuks ei jõua tühja kangi või 1kg hantlit kah enam tõsta. Samuti saavutab selle päris hästi kui kasutada lühikesi pause seeriate vahel (nt 15 sek). variante on palju.

Kas kõikide lihaste puhul? Loomulikult : mille poolest see triitseps kehvem lihas on kui rind? Minu arust ühed tublid mõlemad .. aint et njah väiksed kuraddid ... vähemalt minul B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×