Jump to content
hakker21

Proteiinid ja muud sellised asjad

Recommended Posts

Mul on selline küsimus?

Kõik räägivad et kui oled proteiini võtnud, siis peale trenni tegemise lõpetamist ( üldse)

pidid lihased kiiresti ära vajuma ja rasva minema

Kas see on siiski tõsi või ei ole!!!!! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale treeningute lõpetamist minnakse rasva tavaliselt sellepärast et süüakse ikka sisse oma 4000-5000 kcal ja ära kulutatakse palju vähem , lihtne ja loogiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale treeningute lõpetamist minnakse rasva tavaliselt sellepärast et süüakse ikka sisse oma 4000-5000 kcal ja ära kulutatakse palju vähem , lihtne ja loogiline.

Nii ta on, 99% juhtudel juurdevõtmise põhjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline küsimus?

Kõik räägivad et kui oled proteiini võtnud, siis peale trenni tegemise lõpetamist ( üldse)

pidid lihased kiiresti ära vajuma ja rasva minema

Kas see on siiski tõsi või ei ole!!!!! B)

ma olen ise sama kuulnud. see rasv ei saa ju hiljem eikusagilt tulla, võib aga liigsest toidust. kui tarvitada proteiini ja trenni mittte teha, siis võib kyll rasva minna :ph34r:. valgust sünteesitakse organismis ju süsivesikuid ja rasvu. kui mujale enam valku vaja ei lähe, siis muutub see varuaineks (rasvaks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tarvitada proteiini ja trenni mittte teha, siis võib kyll rasva minna

Sama rumal väide.

põhjenda, miks rumal. mina andsin oma põhjenduse. kui lisavalku (st pulbrit) süüa, siis see jääb liigseks. piisava valgu saab inimene toidust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hatega nõus.

Põhjendus sulle selline, et valk on valk. Jood sa seda koksina või sööd tavatoiduna, vahet pole. Peaasi, et kulutad ära, siis ei tule ühtki lisakilo. Nende nimetused ongi ju TOIDUKORRA ASENDAJAD ja TOIDULISANDID. Kusagil pole öeldud, et ainult sportlastele. Ma sööks siis ka, kui ma sporti ei teeks. Lihtsalt paljud tavainimesed ei tea neist suurt mitagi. Nonnnsennss!

Teema lukku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×