Jump to content
muc

Kulturism Eestis

Recommended Posts

EKFL'i koostöös Robocopi ning Planet Spordiga moodustatakse noortest ning juunioritest koosnev treening-grupp. Projekti eesmärk on tõsta kulturismi taset Eestis. Treeningrühma juhendab 6x Eesti meister kulturismis, Ott Kiivikas isiklikult. Siht on võistelda kaks korda aastas, võttes osa nii Karikavõistlustest kui ka Meistrivõistlustest kulturismis. Planet Sport andis omalt poolt viiele noorele võimaluse treenida nii öelda leiva hinna eest. Hetke seisuga on kolm kohta juba hõivatud, kuid kaks veel siiani vabad. Juhul kui kuulud sellesse vanuseklassi ning Sul on tõsine huvi kulturismi ning sellel alal võistlemise vastu, siis võib üks kahest kohast saada just Sinu omaks. Täpsema info saamiseks, või soovi avaldamiseks võtta ühendust aadressil info@amazon.ee

Ühtlasi on plaanis hakata pidama uue grupi töödest ja tegemistest päevikut amazoni portaalis.Teatavasti on kohe-kohe algamas kevadisteks Karikavõistlusteks dieediperiood, mil lisame iga paari nädala tagant rühma liikmetest uued pildid ning kaalud, et meie külastajad saaksid jälgida progressi ning ühtlasi anda asjale oma hinnang. Hoidke silmad lahti, sest peagi ilmuvad esimesed pildid ning andmed!

Nüüd siis selle taaselustamisega algust tehtud. Päris kõva oleks, kui ka teised klubid alustaks sellise asjaga. Idee on olemas, tuleks vaid otsida sobivad inimesed. Tartus on mitu Eesti tippmeest, usun, et sealt tuleks väga kõva tiim. Ühtlasi oleks raudselt kõva tiim Revalist. Nii oleks ka kindlad grupid, kes omavahel võistelvad, lisaks klubidele. Minu arust on idee hea ning saaks nii mõndagi ära teha. Tuleks vaid algust teha. Mida teised arvavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NÜÜD SIIS PEALINN KA ÄRGANUD:

Nüüd hakatakse siis järjekordse "äriideena" promoma Ott-i ja tema kõikvõimsust.

Olen Tartus sellega tegelenud viimased 4 aastat( Vaadake Eesti mv-te ja karikavõistluste protokolle juunioride ja noorte klassis. Need võitjad on olnud enamasti Tartust ja minu õpilased. Võitjate hulgas on olnud ka naisterahvaid. Olen teinud seda tööd omast ja oma pere ajast , samas TASUTA. Kas ka OTT seda tasuta tegema hakkab??? Ma kahtlen.

Loomulikult on see v-hea, et Ott seda teeb. Aga milleks selline kära( vahepildid ja jutud amazonis). Las võistlusprotokoll näitab seda kui tulemuslik see töö saab olema.

6x-ne EESTI Abs.meister Kiivikas ise...... ))))) Lahe, jõudu teile Ärihaid. Ärge ainult enda tunnustuse vajaduses noori tühjaks pigistage.

3x Euroopa ja 1x Maailmameister Fitnessis, NABBA Maailmameistrivõistlustel kulturismis 5 ja 7 koht. Lisaks veel Eesti kulturismi 1xabs meister paljukordne raskekaalu Eesti meister, 6x Eesti abs. karikavõitja, 1xEesti rammumees, 1xEesti meister rinnalt surumises, 5x Eesti meister jalgrattaspordis JNE: JNE. )))))))

Mister: Marek Kalmus isiklikult.))))))))))

Oi me oleme kõik kõvad mehed)))))))))))).

:unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea mis sulle jälle sisse on läinud kui midagi kirjutad kajab selles viha või vimm (ka kadedus), tõenäoliselt vajadus tunnustuse järele, oleksid võinud mainida ka seda et kannad teistkordset karistust dopingutarvitamises (ma ei tea kui hea eeskuju see noortele on). Seda noortegruppi treenin ma tasuta, tasuta ei tee ma oma põhitööd, vaevalt et sinagi. Keegi ei ole keeldunud sellist noortetööd kajastamast varem, kuid kajuks ei ole kuskilt tulnud initsiatiivi. Seda et oled noortega head tööd teinud - pole kahtlustki, said ka sellekohase tunnustuse viimastel võistlustel. Lihtsalt oma suhtlemises võiksid olla positiivsema suhtumisega ja sõbralikum - siis võiks sind see ka elus aidata, vastasel juhul korjad ainult vaenlasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viha, kadedus, tunnustuse vajadus. Jess, pihtas põhjas! Miks mu kirjutis sind nii väga ärritas, küsisin ainult et miks selline tširkus?

Võin sulle vastata, sellepärast, et see on järjekordne võimalus sul ennast upitada ja tähtsaks teha. Ma ei oleks ju mingi valemiga hakanud sellel ajal kui noortega tegelesin nõudma mingit reklaami amazoni lehel, et vaadake kui kõva mees, minu õpilased võidavad!!! Kui ka oleksin seda teinud poleks teie "Vennaskond" sellest seal essugi kõssanud.

Aga ex te pullige pealegi, kes teid saab maapeale tuua.

Teistkordset karistust kandev , dopingu tarvitamises: Marek Kalmus.

JAAAAH....! Siiski. Aasta tagasi kui KV-tel mind kõrvale tõsteti nn. keelatud ainega, mida minu organismist leiti, pean siikohal ütlema. Selle aine kasutamine on arsti poolt mulle määratud ja välja kirjutatud. Pean seda kasutama ka praegu ja olen kasutanud seda viimasd 4 aastat. Minu viga oli aga see, et ma enne võistlustele sõitu ei võtnud oma arstilt vastavat paberit dop. kontrollile esitamiseks. Saatsin need hiljem kui karistus ei olnud mulle veel määratud Hr. Arnold Tokkole. Kuid kas neid arvestati??? Mulle isegi ei vastatud. Jah ma tean, et olen süüdi selles, et õigel ajal oma pabereid korda ei teinud, Kuid ma ei olnud MM-il ega olümpial vaid Eesti kv.-tel. Olen süüdi ja karistuse oleksin pidanud saama, aga kas EKFL ei oleks võinud seda arvestada, et ma arsti ettekirjutuse järgi pean kasutama sellist ainet ja sellest lähtudes ka karistuse määrama???

MA VÄGA KAHTLEN, Kas EKFL-i juhatus karistuse määramise hetkel sellest teadis, et ma seda ainet kasutama pean. Arvan, et Hr Tokko need paberid lihtsalt "unustas" ja need rändasid kohta kus on kõik mittevajalik sodi.

Ütlen veel, ma tõesti oleksin pidanud enda eksimuse puhul saama mingi karistuse aga kas tõesti KAKS AASTAT? ? ? ?

Kui nüüd näiteks Hr presidet väidab, et ma pole mingeid pabereid näinud, siis mul on olemas tšekk sellekohta, et ma need tähitud kirjaga talle saatsin ja seal on näha ka kuupäev, et tegin seda nädal enne seda kui EKFL-i juhatus kogunes erakorralisele kokkusaamisele, et arutada Marek Kalmuse juhtumit ja määrata talle vastav karistus.

Ausalt, Selline asi teeb tusaseks küll ja paneb taevasse tõstetud pilgul küsima: " Miks ei ole maapeal õiglust"?...............

Ilusat pühapäeva kõigile!!!

Karistuse lõpuni veel aasta ja kaks kuud. :unsure::lol::lol::D:D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu mäletamist mööda Kalmusel juu otseselt mingit steroidi ei tuvastatud...oli vist diureetikum see...Arvata on et kalmus kasutas seda verer6hu alandamiseks. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui asi on nii nagu eespool räägitud siis antudjuhul küll on kahtlane et tahetakse edendada eesti kulturismi aga nagu Marekust tahetakse lahti saada!:lol:

sellisel juhul on ka see promo siin imelik et nüüd tehakse uusi noori kulturiste! :unsure:

siiski oleks hea kui mees saaks võistelda kes tegelikult pole sohki teinud ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmuse ültlemised Amazoni saidil annavad vähemasti vastuse sellele, miks vaatamata parematele füüsilistele eeldusetele (minu arvetes), on kulturismis edukam hoopis teine mees.

Ott on tõestanud ennast võistlustel kulturistina; toidulisandite äris; toitumisspetsialisti ja nõustajana (n: Tammert ja teised kergejõustiklased); koolituste korraldaja ja koolitajana ning visionäärina (kasvõi amazon.ee). Mis tõestust te veel tahate? Ott hakkab särava persoonina väljuma kulturismi suht kitsastest piiridest, kuid ses pole miskit taunitavat. Näiteid ja analooge pole vaja kaugelt otsida, meenub koheselt üks nimi....

Praegu on Ott see nimi kelleläbi saab kulturismi turundada !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viha, kadedus, tunnustuse vajadus. Jess, pihtas põhjas! Miks mu kirjutis sind nii väga ärritas, küsisin ainult et miks selline t?irkus?

Võin sulle vastata, sellepärast, et see on järjekordne võimalus sul ennast upitada ja tähtsaks teha. Ma ei oleks ju mingi valemiga hakanud sellel ajal kui noortega tegelesin nõudma mingit reklaami amazoni lehel, et vaadake kui kõva mees, minu õpilased võidavad!!! Kui ka oleksin seda teinud poleks teie "Vennaskond" sellest seal essugi kõssanud.

Aga ex te pullige pealegi, kes teid saab maapeale tuua.

Teistkordset karistust kandev , dopingu tarvitamises: Marek Kalmus.

JAAAAH....! Siiski. Aasta tagasi kui KV-tel mind kõrvale tõsteti nn. keelatud ainega, mida minu organismist leiti, pean siikohal ütlema. Selle aine kasutamine on arsti poolt mulle määratud ja välja kirjutatud. Pean seda kasutama ka praegu ja olen kasutanud seda viimasd 4 aastat. Minu viga oli aga see, et ma enne võistlustele sõitu ei võtnud oma arstilt vastavat paberit dop. kontrollile esitamiseks. Saatsin need hiljem kui karistus ei olnud mulle veel määratud Hr. Arnold Tokkole. Kuid kas neid arvestati??? Mulle isegi ei vastatud. Jah ma tean, et olen süüdi selles, et õigel ajal oma pabereid korda ei teinud, Kuid ma ei olnud MM-il ega olümpial vaid Eesti kv.-tel. Olen süüdi ja karistuse oleksin pidanud saama, aga kas EKFL ei oleks võinud seda arvestada, et ma arsti ettekirjutuse järgi pean kasutama sellist ainet ja sellest lähtudes ka karistuse määrama???

MA VÄGA KAHTLEN, Kas EKFL-i juhatus karistuse määramise hetkel sellest teadis, et ma seda ainet kasutama pean. Arvan, et Hr Tokko need paberid lihtsalt "unustas" ja need rändasid kohta kus on kõik mittevajalik sodi.

Ütlen veel, ma tõesti oleksin pidanud enda eksimuse puhul saama mingi karistuse aga kas tõesti KAKS AASTAT? ? ? ?

Kui nüüd näiteks Hr presidet väidab, et ma pole mingeid pabereid näinud, siis mul on olemas t?ekk sellekohta, et ma need tähitud kirjaga talle saatsin ja seal on näha ka kuupäev, et tegin seda nädal enne seda kui EKFL-i juhatus kogunes erakorralisele kokkusaamisele, et arutada Marek Kalmuse juhtumit ja määrata talle vastav karistus.

Ausalt, Selline asi teeb tusaseks küll ja paneb taevasse tõstetud pilgul küsima: " Miks ei ole maapeal õiglust"?...............

Ilusat pühapäeva kõigile!!!

Karistuse lõpuni veel aasta ja kaks kuud. :unsure::lol::lol::D:D:D:D

Marek, Sa lased tõel jälle vales valguses paista .

Ole aus ja ütle, kes on Sinu hädades kõige rohkem süüdi ?

Mis puutub arstitõendisse , siis tõesti sellise sa tõid , kuid kaks nädalat peale dopingu tulemuste avalikustamist !

Kui Sa oleksid selle aine märkinud dopinguproovi ankeeti, või paberi ette näidatanud dopingukontrolli korraldavatele medtöötajatele kohe enne proovi andmist , siis oleks seda ka arvestatud.

EKFL i korraldatud võislutel on samasugused reegilid nagu IFBB EM il või MM il , mille poolest siis peaks Eesti võistlus olema küla - ja omameeste võistlus, kus kõik kõigile meeldivad ? Kui tahame maailmas läbi lüüa, siis peavad meie kohalikud reeglid olema samal tasemel rahvusvahelistega.

Kaks aastat karistust oli kollektiivi otsus, mis tuli hääletamise teel, kus mina ja Ott ei osalenud .häältega 10 poolt ja 3 vastu otsustati kaheaastase karistuse kasuks.

Isiklikult olen kevadises dopingu tulemuses ja kogu loos väga pettunud , inimesena jätad Sa, Marek, mulle väga sümpaatse ja intelligentse mulje .

Arnold Tokko

EKFL president

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea ma ise ka mille järgi kulturiste valitakse aga minu silma järgi on ka kalmus kuidagi suurem ja lihas ka suurem, aga otil aint rasva vähe aga lihas ikka väiksem ja siiani arusaamatu kuidas ott üldse kalmust võitnud on absoluutses arvestuses, igatahes loodan et kalmus paneb kunagi otile ära

hoian kalmusele pöialt igatahes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen koguaeg imestanud kuidas saab ott kalmust võita . ainutl üks võisltus on erand sest siis oli kalmus tõesti pehme. ta vist pani põhirõhu tulevasele võistlusele siis. kalmus on suurem kui ott ja tal on parem geneetika ja tema keha on ilusam.

ilu on vaataja silmis :unsure:

meie kõvad mehed võime ju siin vaadata, et Kalmus suurem kui Kiivikas, et miks siis Kiivikas no.1 on?! eks siis ta on parem nende kriteeriumide järgi, mida profesionaalsed kohtunikud arvestavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle käib isiklikult pinda see,et Ott räägib,et sööb ainult no1 ja WDGP'd ning kaerahelbe putru hommikuks ja palju liha ning ongi selline... no tere jutt :unsure:

Kalmus ikka vägev ja suur ning pikka kasvu mitte mingi kämbu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Arnold sina ja Ott ei hääletanud, aga kas sa minu kaitseks sõna võtsid või Ott??? Ma kirjutasingi, et saatsin paberid hiljem ja olen selles süüdi ja karistuse ära teeninud. Aga KAS KAKS AASTAT ? Kas kõik niiöelda minu vastu hääletajad teadsid et need paberid on olemas.? Jah reeglid on reeglid. Aga olgem ausad, ma ju ei kasutanud dopingut et enda tulemust parandada. Ja sellest lähtudes anti mulle 2 aastat selle eest, et ma oma pabereid kohe kontrollis ei esitanud. Ma saan aru, et kui järgida rangeilt reegleid siis ei ole mul midagi kõssata, aga kas nii ikka oli õige, lisaks veel kogu see meediakära. Üldsuse silmis olen ma ju nüüd lootusetu keemik... Sinu võimuses Arnold oleks olnud seda asja siluda, just nii nagu üks president enda sportlasi peaks kaitsma, aga ei sinul ega tervel Eesti kulturismil polnud mind tarvis.

Arvan, et ühegi teise alaliidu juht ei oleks oma sportlast sellise juhuse puhul niimoodi ÜKSI JÄTNUD. Oleksid ju võinud mind kas või ajakirjanduses kaitsta kui ma sulle ikka "sümpaatne"??? olen, nagu sa kirjutad.

Ilusaid unenägusid! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hugo boss : kui sinu jaoks on mass no.1 hindamiskriteerium siis ei ole sa vist aru saanud, mida tähendab kulturism tänapäeval.

ja ma olen raudselt kindel, et sulle ei meeldi Ott sellepärast kuna sa ei tohi enam siin foorumis oma usa toodetega kiidelda.

kui sulle see foorum nii vastukarva on, miks sa siis üldse siin sõna võtad? täiesti vabalt võid iga kell oma konto kustutada ja rahu majas. sellest ei ole kellegile mingit vahet kas sa oled selle foorumi liige või mitte.

edit: hb--->hugo boss

Muudetud kasutaja Tim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:unsure:

Jube sõdimine käib. Kui Te poisid suudaksite seda energiat, mida te siin kraaklemise peale raiskate, jõusaalis realiseerida, siis olen ma üpris kindel, et varsti me ei peaks rääkima ainult kahest imemehest siin Eestimaa kulturismi maastikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Marek Kalmuse jutuga igati nõus. Marek on ju ennast ise üles töötand oma enda rahadega ning tulnud igasugustel võistlustel väga headele kohtadele. Praegu hakkab Tallinnas toimuma ärimeeste kulul osadest poistest nn. kulturistide treenimine. Maailm on hukas. Ise peaks ikka hakkama saama. Ma ei kujuta ette, mis 100 aasta pärast toimub.

Mis puutub sellesse, et Kalmus 2 aastat võistluskeeldu sai, siis ma usun, et ta pakub peale 2 aastast kõvat lihasmassitreeningut väga tugevat konkurentsi Ott Kiivikale, ja suure tõenäosusega võidab ka teda. Imelik et 90 kg- ne vend kogu aeg 115....125kgst venda võidab. Ei tea ,mida need kohtunikud sääl hindavad küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hugo boss : kui sinu jaoks on mass no.1 hindamiskriteerium siis ei ole sa vist aru saanud, mida tähendab kulturism tänapäeval.

Aga vat nii ju ongi Timmikene....

miks muidu on Ronni Mr. Olympia mitte aga Dexter Jackson?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hugo boss : kui sinu jaoks on mass no.1 hindamiskriteerium siis ei ole sa vist aru saanud, mida tähendab kulturism tänapäeval.

Aga vat nii ju ongi Timmikene....

miks muidu on Ronni Mr. Olympia mitte aga Dexter Jackson?

väga hea tähelepanek TANK, proportsioonid on dexteril fantastilised. Ja see kõht...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×