Jump to content
erkki1

kõht punni

Recommended Posts

selline mure et peaaegu igakord kui enne ja peale trenni joon sheigi siis lööb kõhu punni ja vahel hakkab ka valutama. Kasutan Tai Kane kreatiini ja No1-te.

arsti juures olen käinud ja kuna mul on kaksteistsõrmik olnud haige et kas siis põhjus on äkki et need lisad ei ole mulle mõeldud. Olen kasutanud nüüdseks 6 kuud neid tooteid. areng on olnud aga kas äkki teen endale hoopis halba.

ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga huvitav. nüüd obn mul siis osaline bann. saan kommida kõik poste peale selle ühe. :unsure: fakk amazon :lol:

Ei ole see su privaatne bann. Teema lihtsalt ammendanud end - lukus.

Ja keegi ei vihaka Sind. Ära Sina meid kah vihka. Tundub, et tead treeningutest ja toitumisest ühte-koma teist ja edaspidigi on Su asjatundlikud postitused teretulnud.

Harimine selles valdkonnas ei seisne ju selles, et mingit kindlat toodet üle ühe teema promoda ... varsti siin nagu mingi Amazon.ee teleturg ... ja vot see on see, mis ei hari.

Olgem mõistvamad ja sõbrad edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske kommenteerida pole varem sellise juhusega kokku puutunud, sellist gaasivalu võivad mõned inimesed tunda toidulisa tarbimisest, nagu ka kreatiini toimet et mõnel lööb põhja ära, kuid kakstesitsõrmiku seost nendega ei oska öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×