Jump to content
Annika Pärtel

trenn haiglase olekuga

Recommended Posts

Ott, milline on Sinu arusaam haiglase olekuga treenimisest? Aeroobset (aeroobikat) ei soovitata teha, kui piltlikult öeldes "on haigustunnused kehas kaelast allpool"

No näit kui on kurk kõvasti haige, (tugev) nohu vmt (kusjuures palavikku pole ja muidu oleks nagu ok), kuidas mõjuks jõusalitrenn (samas kui haige kurguga aeroobikasse võiks selle reegli järgi nagu minna)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pane aga trenni edasi, olen ka mingi nädal aega nohus ja köhas olnud, aga mingeid takistusi pole, panen täiel rinnal edasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on juba nädalake tegelikult kurgumandlid paistes.. Angiin ei ole, palavikku pole, kurk punane ka mitte, aga selline tunne on, et mandlid tahaks läbi naha välja tulla..No nagu klimp kurgus kogu aeg, nii suureks on läinud :unsure: Trennis olen kuidagi uimane kogu aeg ja jaksu on vähem, eriti hull oli eile, kui oli 2 trenni järjest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui oled haige, siis ära trenni kyll tee!!! organism vajab hetkel sinu energiavarusid haigusega võitlemisex!! trennis kurnad organismi ja haigus võib veelgi syveneda!!

joo kuuma teed meega ja söö c vitamiini :unsure: head paranemist!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselt mingi viirus ikkagi! soovitan siiski ennem terveks saada ja siis uuesti treenima hakata! füüsiline koormus+haigus võivad organismile siiski väga kurnavalt mõjuda ja hiljem kulub taastumiseks juba palju pikem aeg! usun, et ka ott nõustub sellega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad oma südant lõhkuda, siis aga palun :unsure:

Omadeset kogemustest soovitan, ravi ennast terveks, siis trenni.

Muretsema ei pea, selle pisikese ajaga ei lähe jõusaalis raud rooste :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see pool - haigena treenimine arengu seisukohalt hea ole, pigem on täieliku haigestumise oht oluliselt suurem, sest organismi jaoks on siis kaks koormavat asja haigusvimm+ treening, mõlemad kurnavad organismi. Nohu esineb ka enesel pidevalt, selle pärast ei ole nüüd jätnud minemata, kuid kurk ja üldine nõrkus ja halb enesetunne, siis ootan ikka järgmist päeva ja vaatan mis seisukorras siis olen ja otsustan ka minna või mitte. Samas sportlasena tean ka kui raske on jätta minemata, kuid mida rohkem kogemusi tuleb seda lihtsamalt selle puhkepäeva võtan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×