Jump to content
pound 4 pound

Nahk

Recommended Posts

Kas keegi kirjutaks, mis ained mõjuvad hästi nahale (keha, näonahk)? Ja mis tooteid olete kasutanud näo naha pesemiseks ja hoolduseks?

Ise olen olen alla 18 aastane, ja kasutan kaks näo hooldus toodet: Nivea Young mis on näopuhastamiseks hoomikul ja õhtul. Ning Nivea Young Scrub Away mis on 1-2 korda nädalas kasutamiseks. Kui neid tooteid kasutada, tuleks peale kasutamist mitu korda nägu veega üle loputada, kas või 10 korda.

Muudetud kasutaja pound 4 pound poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mr.O 2005 kolmanda koha omanik Gustavo Badell i usub, et tema noorusliku naha saladus on sellest, et ta päevad läbi aedvilju sööb. Selline info siis Gustavo teadmsite pagasist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sperma on üle prahi, ise ei kasuta aga naised saunas rääkisid : )

irwirw, kuid ma olen ka seda tuttavate tüdrikute käest kuulnud ja need on jah hea nahaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M.M ise ei kasuta aga sellega on vist probleeme küll natuke :D ma mõtlen neid pedelapsi kes Mareki pilte kommivad. Nad ei ole vist päris otse. Nad natukene kaldu - valele poole. Peded ühesõnaga. Karm elu see bodybuilderi elu. Aga pole hull, sai Arnold Schwarz jagu saab ka meie M.M :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal oli tõesti juba tegu, et kakaraatoreid eemal hoida. Vahepeal läks asi juba eriti huvitavaks. Maili teel lubati maad ja ilmad kokku. Teadjamad mehed siin väitsid, et nad ei taha minule vaid, et hoopis nendele sumpsi pannakse. Ei jaksa ka kõigi hobidega tegeleda siin : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E-vitamiin.

Ja kui tõsine su probleem on???

Vbla võiks minna nahaarstile :D

Ise suuremast probleemist sain abi tablette kasutades, sest kreemid mulle ei sobi, need mis retseütiga kirjutatakse on nii kohutavalt kanged ja mu nahk ei kannata neid.

Praegu mõni üksik punnike on, aga no poorid siiski ummistuvad ja kosmeetiku juures pean käima ja solaariumis ka käin, et jumet saada, kuna ei taha mökerdada ennast jumestuskreemiga... ;)

Aga jah, soovitaks arstil ära käia kui mure suur :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E-vitamiin.

Ja kui tõsine su probleem on???

Vbla võiks minna nahaarstile :D

Ise suuremast probleemist sain abi tablette kasutades, sest kreemid mulle ei sobi, need mis retseütiga kirjutatakse on nii kohutavalt kanged ja mu nahk ei kannata neid.

Praegu mõni üksik punnike on, aga no poorid siiski ummistuvad ja kosmeetiku juures pean käima ja solaariumis ka käin, et jumet saada, kuna ei taha mökerdada ennast jumestuskreemiga... :)

Aga jah, soovitaks arstil ära käia kui mure suur :P

Ei, mul mingid tõsist probleemi pole. Mul poorid ummistuvad ja siis läheb nahk rasvaseks ka vahest. Vahest tekib mõni punn ka aga muidu on korras. Tahaks terve keha nahka ka ilusaks, värskeks. Proovin aedviljade viisi ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi kirjutaks, mis ained mõjuvad hästi nahale (keha, näonahk)? Ja mis tooteid olete kasutanud näo naha pesemiseks ja hoolduseks?

Ise olen olen alla 18 aastane, ja kasutan kaks näo hooldus toodet: Nivea Young mis on näopuhastamiseks hoomikul ja õhtul. Ning Nivea Young Scrub Away mis on 1-2 korda nädalas kasutamiseks. Kui neid tooteid kasutada, tuleks peale kasutamist mitu korda nägu veega üle loputada, kas või 10 korda.

See toode mida igapäev hommikul ja õhtul tuleb kasutada, teeb mu naha ka kuivaks ja nahk tuleb ära... eriti hea ei ole see... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähed kosmeetiku juurde, seal aurutab ja maskitab ja puhastab- ise küll käin ja muudmoodi neist ummistusest lahti küll ei saa....

Mudugi oleneb kosmeetikust, tänapäeval on need ilusalongid iga nurga peal ja iial ei tea ju kelle juurde satud ;)

Endal kindel usaldusväärne kosmeetik B)

Soovitan ikka ära käia, oleneb kui palju ummistunud poore on, kui väga palju siis kohe esimese korraga päris puhtaks ei saa- on vaja mitu protseduuri ja peale seda peaks ikka regulaarseks selle kosmeetiku külastamise jätma :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×