Jump to content
weinigunimat23

Kangitreening rinnalihastele.

Recommended Posts

Tere! Mul on selline küsimus, et kuidas on võimalik treenida rinnalihaseid tõstekangiga, kui mul puudub spetsiaalne tõstepink? On mingeid spetsiifilisi harjutusi? Siinset andmepanka sirvides jäi silma, et kõikide rinnalihaste harjutuste jaoks on tõstepink lausa hädavajalik. Ja veel- kas selline harjutus/surumine nagu:''military press'', arendab ka rinnalihaseid? Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mingil määral saab teha ju sellist harjutust nagu põranda press. ( inglise keeli floor press) Arendab hästi just rinnalt surumise puhul seda viimast kolmandiku/poolt liikutusest.
Siin oleks ka hea, kui on vb keegi, kes kasvõi siis ulatab kangi kätte vms. Oleneb muidugi, mis raskustega tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis raskustega teed? Kui raskused väiksemad,siis saab kodustes tingimustes ka midagi pingilaadset aretada.Ma omal ajal näiteks võtsin 2 vana tooli,sinna sai mingi laud peale löödud ja oligi surumispink. :).Väiksemate raskustega saab teha küll.Neid võimalusi on muidugi igasuguseid,tuleb pea tööle panna lihtsalt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igast tootmisest või laost saaks kaubelda paar eur alust, lõika piki pooleks ja on veidi laiem pink kui õige. Lisaks saad kasutada kasvõi kongariiulina mööbli eest kui trenni ei tee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee korralikult kätekõverdusi, variatsioone. Jalad kõrgemale, muuta käte asendit, ühel jalal, ühel käel. Bear crawls. Jne jne.

Teoreetiliselt, pakun, on võimalik nende abil mida iganes kasvatada rinna piirkonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×