Jump to content
tazzzz

Kodune treenimine ja toitumine

Recommended Posts

Alustuseks, olen 17-aastane, 186 cm pikk ning kaalun umbes 80 kg.

Kuna mul pole kohe võimalik jõusaali minna, siis treenin esimesed kaks kuud kodus, eesmärgiga vähendada väikest rasvakihti kõhul ning rinnalihast natuke kasvatada. Siit ka küsimus: kas kodus treenides peaks ka mingisuguseid toidulisandeid tarbima? Ning hetkel mul kindlat toitumiskava pole, kuid enam-vähem näeb see välja selline:

Hommikul ~ kell 7 kausitäis müslit piimaga + üks banaan (muidu sööks putru, aga ei lähe hommikul alla)

Kell 12 Kerge salat + mingi puuvili, et vastu pidada, kuna koolisööki ei söö.

Kell 16 Miski, mida ema teeb, üldiselt liha/kana makaronidega vms.

~ Kell 20 Värske salat, vahel kanaga.

Kas selles peaks midagi muutma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kell 12 Kerge salat + mingi puuvili, et vastu pidada, kuna koolisööki ei söö.

Mulle alati meeldivad sellised laused. Nii tore on neid lugeda.

Valku ja rasva on liiga vähe.

Mis kava järgi sa kodus treenima hakkad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel ei tea, sest ma olen põhimõtteliselt suve lõpuni maal ja siin ei ole niikuinii võimalusi, et treenida. Arvatavasti otsin internetist midagi, kuid kui keegi oskab soovitada, siis oleks ka tore. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, põhjendasin valesti. Kätekõverdusi teen küll igal hommikul ja õhtul, aga rohkem mitte, pole lihtsalt väga aega ja naudin suve. Teen ka iga päev 4-5 välitööd, mistõttu pole väga jaksu harjutusi teha. Sellepärast hakkangi sügisest asja tõsiselt võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru miks üldse teema tehti, kui teema alustaja ei tahagi abi, sest niikuinii ei olnud plaanis treeningutega tegelema hakata. :/

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

???

Plaksuga kätekõverdused, puu otsas lõuatõmbeid, ühe jalaga kükid. Mis võimalusi sul ei ole ??

Maal saab veel võtta palgi ja panna 2 suurt käepidet kinni. Sellega saab pea kõik juba tehtud. :) Ise ka kunagi nii treeninud.

Usun, et koht puu küttega? Enamasti on puu korvid olemas ja ka nendega saab juba midagi välja mõelda.

Kõik on ainult tahtmises kinni. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest Sarge võtis tabavalt teema kokku. Kuidki mulle ka hommikul toit sisse ei lähe kuid vältimaks päeva algust tühja kõhuga on äratus kell 1,5tundi varem. Organism ärkab mul umbes 45minti, siis tekib isu ja saab korraliku kausi täie putru või praadi sisse ajada(muidu oleks 1-2võileiba max) ja siis kella 7tööle. Just nimelt, hommiku söögi nimel ärkan kell 5 või 5.30- olenevalt hommikusest laiskusest. Trenni saab kodus teha ohtralt- joosta, kükkida ühel jalal, millegi peal ühel jalal(tool näiteks, palju rohkem stabiliseerivaid lihaseid töös kui põrandal kükkides), kahel toolil surumised, tõmbed... Sky is the limit. Enne pulberdamist tuleks toidulaud valgurikkamaks muuta. Pole väga otstarbekas võileva kõrvale sheike juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et menüü juurde kuulub koolisöögi asendamine kerge salatiga. Suvel, juulis?

Sa peaksid lugema siinsamas foorumis varasemaid teemasid, 14-19 aastaste ülesöönud noorukite toitumise probleemi on siin lahatud juba enam kui 9000-l korral. 4-5 tundi tööd õues teeb õllekõhule imet, kui sinna juurde mitte limonaadi ega õlut juua. Jõutrenni ära iga päev tee. Siin pisut (tegelt kaugelt enam kui "pisut") inspiratsiooni koduste ringtreeningu kavade kohta, võta omale midagi vastavalt sellele, mida teha jaksad (kasuta pausi nuppu, et ka väikses kirjas olevat teksti lugeda):

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×