Jump to content
Kodiak

Kehakaal ja suurus

Recommended Posts

Tõstan raskuseid toanurgas kui tahtmine tuleb. Järjepidev trennimees ma pole. Toitumine on siis tavainimese keskmine võiks öelda. Söögikordi päevas tuleb 3-4. Toidu osas olen küllaltki valiv ja otsin mitmekesisust. Üldiselt olen oma tegemiste ja olemistega rahul, kuid minu küsimused võivad kõlada jaburalt. Ehk oskate mind aidata ja natuke lahti mõtestada :)

Olen 27 aastane. Pikkust on 1,82m ja kaalu 100 kg. Mure seisneb selles, et olen väga kõhna ja kitsaste õlgadega mees. Päris tõsiselt kohe ja küsimus tekibki et kust tuleb 100 kg kehakaalu? Püüan ettekujutuseks mõned ümbermõõdud ka kirja panna.

Kõht-100cm (kõht mõõtes täis söödud, arvan et mõni cm vb oleks vähem)

rind-112cm

Käsi ette sirutatult biitsepsil 37 cm ja pingutatult 41 cm

käsivars ette sirutatult 33 cm

kael 43 cm

säär 42 cm

reis 60 cm

Kuna mind huvitab et miks ma nii kitsaste õlgadega olen siis mõni nädal tagasi püüdsin vastu seina olles õlgade laiuse ära mõõta. Sain umbes 50 cm.

Need küsimused tekivad mul pigem sellel põhjusel et enamus töökaaslased ja tuttavad on minust suuremad. Üleüldse kui võtaks tänavapildis siis mingi 1,85-1,90m on suht kekmine pikkus meestel juba. Üldiselt kannavad nad suuremaid riideid ja noh ongi suuremad lihtsalt. Aga kaalu järgi olen mina üle. Nagu tinakont oleks teistega võrreldes :D

Ma usun et pole ainuke kes arvab et 100 kg mees on küllaltki toekas välimuse poolest?. Ei pea just kõhukas olema ega midagi aga lihtsalt minu puhul on see kudagi mööda. On mul mõni haigus kallal mis kaalu tõstab? Või on vähemalt mõni väga hea harjutus mis piltlikult õlgu laiemaks kasvataks, kui juba kaalu on siis võiks välimust ka olla.. ?

Kindlasti on mõttekoht et rinna ja kõhu vahe cm nii väike. Võin veel lisada et kõht ei ripu üle püksivärvli ja võin isegi lihase välja kergelt välja pingutada :)

Muidu kui trenni teen siis põhilised harjutused on kang turjal kükkimine ja kangi surumine seistes. Lisaks hantlitega lennutamisi ja muid lihtsamaid kõverdusi ning sirutusi. Harjutan enamjaolt 60-70 kg kangiga ja 2x 22 kg hantlitega. Jõuan ka 100 kg suruda aga olen leidnud enda jaoks pigem korduste arvu kui raskuse, koduses tingimuses ei saa väga kolistada ka suurte assjadega ja kipun ennast vigastama ka. Kont peenike ja väänab ära vb :D Aga see oli siis kerge ülevaade. Loodan et saate mind aidata ja rääkige kõike mida teate :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildiga vähe keeruline hetkel :) Töötan metallitöölisena ja olen palju liikuv. Väga pingeasendeid ei esine. Nüüd hüppas vb väga loll mõte õlgade osas pähe aga siiski küsin :) Meeldib enamus ööd magada külgedel. Teinekord tõustes on rangluud valusad ja vaja natuke enitada ja ringutada et üle läheks. Kas õlapeal magades ei võiks asi olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa selga ka treenid? Pikk jutt surumistest jne,aga mitte sõnagi seljatrennist.Ehk oled surumistega üle pakkunud ja õla tagaosa-selja hooletusse jätnud? Siis võib tekkida taoline "krabi" rüht vms.Aga jh,mingi pilt võiks olla,saaks rohkem aimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Voh, see võib kohe üks viga olla. Tegin kunagi seljale viga ja nüüd ei taha ette väga kummardada raskustega. Kindlasti teen vähe harjutusi seljale siis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks päeva olen nüüd jõusaalis käinud. Usun et alguse asi aga poole tunniga olen nagu pastal. Üritan viisakalt tunnike saalis vastu pidada, aga hiljem on sedasi et kükitada ei julgegi, pärast ei saa enam püsti äkki :) Teen siis seljale igasuguseid tõmbeid raskustega, küll ülevalt ja eest jne. Lihased on on valusad, järelikult mõjub. Aga küsimus kõhulihaste osas. Teen saalis ka kõvasti kõhtu juba teist päeva. Treenides vaata, et lihased löövad krampi lausa, annan ikka sedasi minna et ebamugavus on tohutu, aga ainukesed lihased mis siiani ei ole valusad. Millest see tuleb, kas teen siiski vähe veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasvalu ei tähenda otseselt mõju vaid seda, et pole toimunud veel adapteerumist. Kui treeningsagedus on piisav, siis pikapeale see valu väheneb või kaob täiesti, aga see ei tähenda, et ka treeningu mõju kaoks.

Valu =/= mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna lausa kaks korda jõusaalis. Seintel nagu ikka suured peeglid ja saab enda tegemisi jälgida. Põrnitsesin ennast ja teisi trennikaaslasi, et milles minu probleem seisneb. Ma ei teagi kui tobedalt see nüüd kõlada võib, aga kas trapetsid võivad jätta mulje et õlad on kitsamad? Teine mees kõndis ringi siis õlg oli lai, aga trapetsit võrreldes minuga nagu polnudki. Natuke harjutusi tegin ja lihased verd täis pumpasin siis oli päris mõnus vaatepilt peeglist ja nüüd ei tahagi jõusaalist ära tulla :D Ma ei tea kuidas trennimeestel, aga minule tundub et selles maailmas on kõige raskem osa toitumises. Sellist distsipliini annab alles järgida. Lisandeid ma küll ei kasuta, kuid kui hinnad odavamad oleks siis vist küll. Põhimõtteliselt juba sellepärast et see tänapäeva elutempo ja vahetustega töötamine ei võimalda sellist kokkamise aega :D Trenni näiteks ilma söömata minul pole mõtet ronida, energia puhas null ja teotahe kaasaarvatud. Aga saab mõne banaani ja kruusitäie kama sisse ajada, tuleb selline laks, et anna aga kang kätte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks päeva olen nüüd jõusaalis käinud. Usun et alguse asi aga poole tunniga olen nagu pastal. Üritan viisakalt tunnike saalis vastu pidada, aga hiljem on sedasi et kükitada ei julgegi, pärast ei saa enam püsti äkki :) Teen siis seljale igasuguseid tõmbeid raskustega, küll ülevalt ja eest jne. Lihased on on valusad, järelikult mõjub. Aga küsimus kõhulihaste osas. Teen saalis ka kõvasti kõhtu juba teist päeva. Treenides vaata, et lihased löövad krampi lausa, annan ikka sedasi minna et ebamugavus on tohutu, aga ainukesed lihased mis siiani ei ole valusad. Millest see tuleb, kas teen siiski vähe veel?

Jõusaalis veedetud aeg ei ole korrelatsioonis arenguga. Kuskil ei ole määratud reeglit, et peaksid tunni olema. Kõhulihastele eraldi sel määral tähelepanu ei maksa üldse pöörata. Teed korraliku tehnikaga baasasju, töötab terve keha piisavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis aeg kangid kotti panna ja loobuda jälle jõusaalist. Lihtne põhjus, puhkus sai läbi :) Mul ei ole õrna aimu ka kuidas vahetustest töödates jõuaks veel trenni teha. Olen proovinud kusagil 1,5 aastat vahelduva eduga ja lihtsalt ei jõua ajalises mõttes. Natuke kahju on alles alustades lõpetada sest uskuge või mitte ma pole sellist pühendumist ja arnegut varem märganud enda juures. Lihased joonistusid teravamalt välja ja tekkis suur huvi jätkata. Teie abiga oleksin võinud suht ruttu isegi lavale minna ;) Kuna pole väga kehva vundamendiga mees. Õnneks neid lavamehi on kõvasti ja ei nurise mina ega keegi teine ka. Keegi peab tööd ka tegema. Pahatihti kipub sellise eluga pudel näppu. Elan selleks et tööd teha, mitte teen tööd selleks et elada :) Olge sama tublid ja tugevad edasi. Aasta pärast saan jälle terve kuu kelkida kui hästi mul läheb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtne põhjus, puhkus sai läbi :) Mul ei ole õrna aimu ka kuidas vahetustest töödates jõuaks veel trenni teha. Olen proovinud kusagil 1,5 aastat vahelduva eduga ja lihtsalt ei jõua ajalises mõttes.

Tehtud-nähtud.Isegi peale 10h füüsilist tööd kuuma päikse käes on saali kükkima mindud :P Siin rohkem see küsimus,kui motiveeritud olla asju ajastama-kombineerima.Aga no eks sa ise tead. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehtud-nähtud.Isegi peale 10h füüsilist tööd kuuma päikse käes on saali kükkima mindud :P Siin rohkem see küsimus,kui motiveeritud olla asju ajastama-kombineerima.Aga no eks sa ise tead. :)

Töö kolmes vahetuses. Hommikul kell 7.00 koju jõuan siis tahaks enamvähem inimese moodi magada, seega keskmiselt 8 tundi. Tõusen umbes 15.00. Toitumise korrektsusest ei saa muidugi juttugi olla aga siis hakkan süüa tegema. Mingi tunnike läheb sujuvalt valmistamisele. Kodus asjad valis panna ja trenni sõita võtab pool tundi. trennis ikka tunnike tahaks olla ja tagasi koju jälle pool tundi. Kell on juba 18.00. Kuna tööle minekuks kulub aega kõige vähem 40 minutit ja töö algab 22.00 siis jääb vaba aega 2,5 tundi mille sees tuleks valmistada valmistada toitu ja süüa ja kaasa pakida jne. Teoorias mis see sitta on eks. Aga kui iga nädal on erinev vahetus ja pole mitte mingisugust rutiini siis seda teha ei jõua. Hommikuse vahetusega tekib näiteks lapse koju toomine lasetaiast jne. Tapab tegelikult nii ära et isegi kodus olevat hantlit ei taha näha. Kui kätte jõuab laupäev siis selle avastad ka lõpuks kui õhtu on käes ja juba paned pühapäeval tööle :D Tegelikult on päris karm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö kolmes vahetuses. Hommikul kell 7.00 koju jõuan siis tahaks enamvähem inimese moodi magada, seega keskmiselt 8 tundi. Tõusen umbes 15.00. Toitumise korrektsusest ei saa muidugi juttugi olla aga siis hakkan süüa tegema. Mingi tunnike läheb sujuvalt valmistamisele. Kodus asjad valis panna ja trenni sõita võtab pool tundi. trennis ikka tunnike tahaks olla ja tagasi koju jälle pool tundi. Kell on juba 18.00. Kuna tööle minekuks kulub aega kõige vähem 40 minutit ja töö algab 22.00 siis jääb vaba aega 2,5 tundi mille sees tuleks valmistada valmistada toitu ja süüa ja kaasa pakida jne. Teoorias mis see sitta on eks. Aga kui iga nädal on erinev vahetus ja pole mitte mingisugust rutiini siis seda teha ei jõua. Hommikuse vahetusega tekib näiteks lapse koju toomine lasetaiast jne. Tapab tegelikult nii ära et isegi kodus olevat hantlit ei taha näha. Kui kätte jõuab laupäev siis selle avastad ka lõpuks kui õhtu on käes ja juba paned pühapäeval tööle :D Tegelikult on päris karm

Tean, mida sa tunned.

Mul natuke erinev, kuna ma töötan ainult öösel. Jõusaali vean ennast kohati suht vägisi. Esialgu oli režiimi sisse saamisega raskusi aga lõpuks jäi töösse :) Öösel kell 23.00 töö, kella 08.30 laps lasteaeda, kell 14.00 jõusaali ning 16.30 lapsele aeda vastu. Mingi 5-6 aeg peaks naine töölt jõudma siis saan ise enne tööd veel magada. Aga see öine töö kurnab suht ikka väga ära. Puhkepäev jõusaalist on siis saan 08.30-16.30ni ikka välja magada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, mida sa tunned.

Mul natuke erinev, kuna ma töötan ainult öösel. Jõusaali vean ennast kohati suht vägisi. Esialgu oli režiimi sisse saamisega raskusi aga lõpuks jäi töösse :) Öösel kell 23.00 töö, kella 08.30 laps lasteaeda, kell 14.00 jõusaali ning 16.30 lapsele aeda vastu. Mingi 5-6 aeg peaks naine töölt jõudma siis saan ise enne tööd veel magada. Aga see öine töö kurnab suht ikka väga ära. Puhkepäev jõusaalist on siis saan 08.30-16.30ni ikka välja magada.

Võtan mütsi maha :) Kuigi töötad öösel, räägib see juba enda eest. Öövahetuses töötamisega hakkab südame töörütm erinema neerude ja aju töörütmist, tekitades kehas kaose. Jõudu siiski trenni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna endale peale trenni väikese joogi. 4 kanamuna purustasin ühe banaaaniga küllaltki maitsvaks mehuks. Selline mõte tekkis kuna paljast muna juues hakkas vastu. Mingi periood lõin suhkurt sisse et siis selline koogelmoogel, aga hakkas ka see pikapeale vastu. Tekkis küsimus targematele. Et kas muna võib toorelt sedasi juua?

Internet on igast juttu otsast otsani täis ja mida uskuda ei teagi kohe. Teiseks küsiks ka seda et olen 100 kg ja tahaks teada kui palju peaksin sööma päevas valku, süsivesikut, rasva jne sisse grammides. Kaalu nagu väga ei tahagi kaotada ja võib pigem ümardada kaloraazi suuremaks, Hiljem saan ise piirata söömist kui pisikeseks pooletonniseks hakkan muutuma :D Vahel kuulen et mingi pakk kohupiima ära süüa,kas see on siiski lihtsalt rõõmus vahepala või võib suisa üheks toidukorraks kuulutada. Kuidas nende toidukordadega siis ikkagi on täpselt? Hetkel siis oli see banaani ja muna mehu lihtsalt vahepalaks et jaksaks süüa teha. Valmis vaaritasin siis pruuni riisi hakklihaga, väänasin natuke hapukoort otsa ja enda mõistuse järgi võiks selline olla siis üks toidukord kuid küsimärk endiselt et kas pean kaaluma enda lihad ja riisid eraldi ära et saada üldse majandada korralikult? Tegin ikka potitäie segamini. Söön lihtsalt enesetunde järgi kõhu täis ja meele heaks, üle ei pinguta ja päris nälga ka ei jäta :) Kui kellegil viitsimist kirjutada siis tänan ette ära ;) Trennis jaksu ja tervist... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna endale peale trenni väikese joogi. 4 kanamuna purustasin ühe banaaaniga küllaltki maitsvaks mehuks. Selline mõte tekkis kuna paljast muna juues hakkas vastu. Mingi periood lõin suhkurt sisse et siis selline koogelmoogel, aga hakkas ka see pikapeale vastu. Tekkis küsimus targematele. Et kas muna võib toorelt sedasi juua?

Internet on igast juttu otsast otsani täis ja mida uskuda ei teagi kohe. Teiseks küsiks ka seda et olen 100 kg ja tahaks teada kui palju peaksin sööma päevas valku, süsivesikut, rasva jne sisse grammides. Kaalu nagu väga ei tahagi kaotada ja võib pigem ümardada kaloraazi suuremaks, Hiljem saan ise piirata söömist kui pisikeseks pooletonniseks hakkan muutuma :D Vahel kuulen et mingi pakk kohupiima ära süüa,kas see on siiski lihtsalt rõõmus vahepala või võib suisa üheks toidukorraks kuulutada. Kuidas nende toidukordadega siis ikkagi on täpselt? Hetkel siis oli see banaani ja muna mehu lihtsalt vahepalaks et jaksaks süüa teha. Valmis vaaritasin siis pruuni riisi hakklihaga, väänasin natuke hapukoort otsa ja enda mõistuse järgi võiks selline olla siis üks toidukord kuid küsimärk endiselt et kas pean kaaluma enda lihad ja riisid eraldi ära et saada üldse majandada korralikult? Tegin ikka potitäie segamini. Söön lihtsalt enesetunde järgi kõhu täis ja meele heaks, üle ei pinguta ja päris nälga ka ei jäta :) Kui kellegil viitsimist kirjutada siis tänan ette ära ;) Trennis jaksu ja tervist... :)

Nii ongi. Hästi teed.

Munade puhul oli vist nii, et kõige ideaalsem oleks siis nii, et valge on küpsenud ja kollane toorevõitu (vedel). Pidi rohkem kollases olevaid toitaineid säilitama ehk siis härjasilm ja kolme minuti keedumunad äkki. Samas võid proovida ka munaputru (palju lihtsam süüa, läheb rohkem sisse)

Makrodest niipalju, et kui oled 100kg siis soovitaks 200g valku ja 100g rasva päevas. Süsivesikuid pead nüüd ise vaatama, mis numbri pealt see üles või alla hakkab liikuma.

Toidukord vahepala, seal on ikka õrn vahe. Minu päevakorras on kõik toidukorrad enamjaolt ühesuurused. Kõik on vahepalad :D Aga minule lihtsalt sobib nii. Kindlasti kui sulle sobib siis tee nt 3 suurt toidukorda ja lõuna ja õhtu vahepeal pakk kohupiima on väga OK. Kõik sõltub su enesetundest ja päevastest tegevustest.

Seda banaanimunamehu, ma ei tea, palju ta sulle maitseb, aga võin soovitada banaani+kohupiima+piima/mahla mehu. Saad samapalju kasulikke aineid (valke+SV+rasve). Igast erinevaid mehusi proovi teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toore muna mitte söömiseks on vaid 1 põhjus: Salmonella

Kui see ei tundu häiriv ja usud, et saatus hoolitseb su eest, naudi aga.

Omastatavuse vahe ei tohiks nii suur olla, et hakata vaid seetõttu mune töötlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurides nüüd selle salmonella kohta siis arvan et on seda mitmel korral isegi olnud ja ei leia erilist põhjust munast loobumiseks. Siiski energiat andev kraam ja lapsepõlvest mäletan ka vaid kõike head mida munast sai teha. Järelikult võib muna järada igal kujul ja kogusel :) Tänud

Kui nüüd õigesti olen aru saanud siis enne magama minemist ei tasu väga süüa, kuna võib sõna otseses mõttes paksuks minna? Et siis magades pole seda sisse söödud energiat kuhugi mujale panna kui rasvavarudesse? Enamusel meestel lähen see varu kõhu piirkonda, miks? Mõnel on terve kere rasvunud ja jalad,käed lausa rasa arvelt jämmemad. Millest see vahe tuleb, kas puhas geeni möll või saab ka teadlikult seda muuta? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurides...

Kui nüüd õigesti olen aru saanud siis enne magama minemist ei tasu väga süüa, kuna võib sõna otseses mõttes paksuks minna? Et siis magades pole seda sisse söödud energiat kuhugi mujale panna kui rasvavarudesse? Enamusel meestel lähen see varu kõhu piirkonda, miks? Mõnel on terve kere rasvunud ja jalad,käed lausa rasa arvelt jämmemad. Millest see vahe tuleb, kas puhas geeni möll või saab ka teadlikult seda muuta? :)

Miks sa siis seda ei uurinud, et mis kellaajal need toitained täpselt rasvkoesse lähevad?? Oleks see nii lihtne , ei oleks maailmas rasvunud inimesi ;) Määrab eelkõige päeva jooksul tarbitud/kulutatud kalorid.

Mina söön nt enne magamaminekut 100g makarone, tatart, riisi ketšupiga, sest mul on hommikul vara trenn (7.10 äratus 7:55 olen saalis) siis laeb keha öösel varud täis ja hommikul on energiat rohkem. Hommikul söön ka veel enne trenni putru ja 30g valku. Lisaks õhtul enne magamaminemist suur SV kogus annab mulle hea une. Hea uni = minu jaoks, korralik taastumine.

"Looduse" poolt on määratud üldjuhul, mis kehapiirkond hakkab rohkem rasva koguma. Osadel naistel on "hirmsad" käed (turumutid), osadel üüratud puusad (keskkoht jällegi väga peen), osadel räige "magu" ees (ülejäänud keha enam-vähem). Kuhu kellelegi. Samas võib ka ühtlaselt keha peale jaotuda ja ei saa arugi, et nii väga rasvunud on inimene. Meestel on jah nendeks kohtadeks kõht, mõnedel rinnad, osadel jalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa siis seda ei uurinud, et mis kellaajal need toitained täpselt rasvkoesse lähevad?? Oleks see nii lihtne , ei oleks maailmas rasvunud inimesi ;) Määrab eelkõige päeva jooksul tarbitud/kulutatud kalorid.

Mina söön nt enne magamaminekut 100g makarone, tatart, riisi ketšupiga, sest mul on hommikul vara trenn (7.10 äratus 7:55 olen saalis) siis laeb keha öösel varud täis ja hommikul on energiat rohkem. Hommikul söön ka veel enne trenni putru ja 30g valku. Lisaks õhtul enne magamaminemist suur SV kogus annab mulle hea une. Hea uni = minu jaoks, korralik taastumine.

"Looduse" poolt on määratud üldjuhul, mis kehapiirkond hakkab rohkem rasva koguma. Osadel naistel on "hirmsad" käed (turumutid), osadel üüratud puusad (keskkoht jällegi väga peen), osadel räige "magu" ees (ülejäänud keha enam-vähem). Kuhu kellelegi. Samas võib ka ühtlaselt keha peale jaotuda ja ei saa arugi, et nii väga rasvunud on inimene. Meestel on jah nendeks kohtadeks kõht, mõnedel rinnad, osadel jalad.

No aga kui ma teadlikult tarbin siis ka kulutan ju. Trenni tehes olen teadlik mida teen ja püüan veel rohkem teada saada, et sellest ka tolku oleks, seega toit ja hea uni. Kui inimene sööb ja see on ainus mis teha meeldib siis kindlasti teine asi ja põmaki võib igal sünnipäeval uue kaalu kinkida :D Okei nali naljaks, aga ma olen siis midagi valesti aru saanud siiski, või samas äkki ei ole ka, sest teie teete trenni ja kulutate selle ära? Tavainimene vast ikka talletab selle mujale öösel, sest kuhu sa selle toitaine ikka paned magades. Organism ju ka tuksub niiöelda tühikäigul? Või olen siiski valel teel? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei nali naljaks, aga ma olen siis midagi valesti aru saanud siiski, või samas äkki ei ole ka, sest teie teete trenni ja kulutate selle ära? Tavainimene vast ikka talletab selle mujale öösel, sest kuhu sa selle toitaine ikka paned magades. Organism ju ka tuksub niiöelda tühikäigul? Või olen siiski valel teel? :)

Trenn aitab tarbimist suurendada. Teed trenni saad ka rohkem süüa. Mina muidugi teen trenni ikka tervise huvides. Paljud teevad trenni, et saaks süüa ikka rohkem kooki, kahju nendest. Jooksmas käiakse ka seepärast, et kaalust alla võtta. Mina jooksen, et süda oleks terve. Igalühel omad huvid.

Me kõik oleme tavainimesed. Trenniinimene peab juurde võtmisel topelt koguseid sööma. Samas saab ta ka dieedi ajal rohkem tarbida, sest ka kulutus on suurem. Ka need "tavainimesed" kulutavad päevas kaloreid, mida me tarbime (niisama ringi vahtimine kulutab oluliselt rohkem kaloreid kui teleka vahtimine). Organism vajab toitu olenemata sellest, kas teed trenni või mitte. Juuksed kasvavad, küüned kasvavad, nahk vahetub jne, jne. Tavainimene ei vaja lihtsalt nii suuri toidukoguseid, sellest ka inimeste rasvumine. Kõik on meeletus ületarbimises. Kulutused on minimaalsed ja sisse mineva toidu hulk suur. Süüakse lihtsalt liiga palju. Ei sööda vastavalt oma päevasele vajadusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn aitab tarbimist suurendada. Teed trenni saad ka rohkem süüa. Mina muidugi teen trenni ikka tervise huvides. Paljud teevad trenni, et saaks süüa ikka rohkem kooki, kahju nendest. Jooksmas käiakse ka seepärast, et kaalust alla võtta. Mina jooksen, et süda oleks terve. Igalühel omad huvid.

Me kõik oleme tavainimesed. Trenniinimene peab juurde võtmisel topelt koguseid sööma. Samas saab ta ka dieedi ajal rohkem tarbida, sest ka kulutus on suurem. Ka need "tavainimesed" kulutavad päevas kaloreid, mida me tarbime (niisama ringi vahtimine kulutab oluliselt rohkem kaloreid kui teleka vahtimine). Organism vajab toitu olenemata sellest, kas teed trenni või mitte. Juuksed kasvavad, küüned kasvavad, nahk vahetub jne, jne. Tavainimene ei vaja lihtsalt nii suuri toidukoguseid, sellest ka inimeste rasvumine. Kõik on meeletus ületarbimises. Kulutused on minimaalsed ja sisse mineva toidu hulk suur. Süüakse lihtsalt liiga palju. Ei sööda vastavalt oma päevasele vajadusele.

Seega kui ikka ennast liigutada ei viitsi, siis hesburgeris pole vaja igapäev kooserdada? Kui ennast liigutada piisavalt siis pole ükski toit kahjulik. Põhimõte et lihstalt sisse söödav oleks kulutavaga tasakaalus või on siiski mõni aga rasvade või millegi suhtes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega kui ikka ennast liigutada ei viitsi, siis hesburgeris pole vaja igapäev kooserdada? Kui ennast liigutada piisavalt siis pole ükski toit kahjulik. Põhimõte et lihstalt sisse söödav oleks kulutavaga tasakaalus või on siiski mõni aga rasvade või millegi suhtes? Mis ? ? ? ? ?

Hesburgeri toit sisaldab lihtsalt nii palju kaloreid. Nö lihtsaid kaloreid, sööd ära, kõht nagu täis ei olegi, aga kalorihulk on tohutu. Ükski toit inimlikus koguses pole kahjulik. Ka vesi muutub kehale ohtlikuks kui juua seda 3L korraga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×