Jump to content
AnneP

Arnold Classic Europe 2014 / amateur & pro - Kristina Nuut 1 ja Egle Eller -Nabi 2!

Recommended Posts

Seda, et absoluut Ukraina läheb ,selles ma ei kahelnudki, sest olen ise seda Viazmetinovat korduvalt laval näinud ja teda võita on ikka päris keeruline. Kuid minuteada on ta nüüd suuresti kõik võitnud mis võita ananb, seega ehk annab tulevikus meie tüdrukutele ka rahu ja läheb PRO sarja üle... :D

Nüüd ei ole muud kui Krissu on vaja ka MM lähetada... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise pildi leidsin facebookist, nii väikest Jay Culterit ei ole ammu näinud.... :D (pole ka ime kui kõrval seisavad mehed kellel pikkus 205 cm ja kaal 200 kilo ja 197 cm ja 190 kilo..... :D )

10314452_1570119956549865_38932719404648

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pro fitness

1. Oksana Grishina

2. Regiane Da Silva

3. Tanji Johnson

4. Danielle Ruban

5. Myriam Capes

6. Marta Aguiar

7. Whitney Jones

8. Diana Montiero

9. Amanda Hatfield

10. Auriaka Trgale

post-6888-0-94854100-1411846451_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise pildi leidsin facebookist, nii väikest Jay Culterit ei ole ammu näinud.... :D (pole ka ime kui kõrval seisavad mehed kellel pikkus 205 cm ja kaal 200 kilo ja 197 cm ja 190 kilo..... :D )

10314452_1570119956549865_38932719404648

See tõesti hea pilt :) Üksi pildil olles tundub mees suur, aga rammumeeste kõrvale nagu poisike :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristiina võitis päris kindlalt, kui vaadata, siis sama vahega mis Viazmitinova edastas Eglet ja edasi olidki punnised või samad punktid. Palju olengi tähendanud, et bikiinis on need 1 punktised vahed päris tavalised. Reet sedakorda kindlalt 10 koht, mis iseenesest 22 naise seas ei ole paha koht, eks ootused eriti peale EM pronksi on lihtsalt pannud rohkem ootama ja seda enam kui Kristina Nuut keda Reet on alati võitnud võidabsama kategooria suht kindlalt. Eks ütleme nii ,et Kristiinal oli seda arengu reservi ka natuke rohkem ,sest tema treenitus võrreldes Reedaga oli varem ikka oluliselt väiksem. Kuid usun ,et Reet näitab paremat tulemust juba eeloleval MM -l Kanadas.

Kristina sai absoluudis ka kõrge 3 koha, 1 punktiga jäi maha 2 kohast ja samad punktid olid 4 .kohaga (kuid tal pidi olema kõrgemaid kohti rohkem sees) 6 naise võrdluses.

Mul endal oli huvitav vaadata kuhu platseerusid minuga koos norras võistlenud mehed -85kilostes edestas Samir Troudi Norway Openi absoluudi võitnud meest kes platseerus alles 11 kohale , Troudi lõpetas 9 kohaga. Selge, et suurel laval ja paljude meeste võrdluses jäi Niro de la Rua natuke peeneks. Ise olen suutnud siiani just mitte suurel laval ära kaduda...)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×