Jump to content
Art73

Riigikogu karmistas dopingukaristusi

Recommended Posts

Sargega sama meelt. Kuigi jälle alko ja suitsu müüjaid aetakse politsei poolt taga, steroidi omasi mitte. :) Samas tean ka ise mitut, kes aastaid tarvitanud ja nüüd tahavad käia fitness lavadel puhaste poistena. :angry: Kuigi enamus keda mina tean ja kes tarvitavad, teevad seda ikkagi enda lõbuks ja võistlema ei lähe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks, Taanis on samamoodi. Elan Taanis ning olen ise reaalselt kokku puutunud üpris lähedalt selle terve jamaga.

Asi on selles, et kui sa tuled jõusaalis, registreerid sa ennast sinna ainult ID-dokumendi järgi ning pead ka lepingut allkirjastama, kus on öeldud, et jõusaal võib nõuda sult dopingutesti. Ning samuti on seal mainitud, et kui su proov saab olema positiivne, politseil on luba su korter läbi otsida. Samuti politsei võib mõne suurema venna tänavalt maha tõmmata ning sõidadki laborisse.

Mul on tuttav siin, tahab jõuda bodybuildgu lavale, kaalub mingi 95kilo, räigelt kuiv mees ning käsi on 47cm :D. Üks päev tuli politsei jõusaali, tõmmati kaasa ning sai kuus aastat puhkust KÕIKIDEST jõusaalidest mööda Taanit. Eestis võiks ka selline asi toimuda ja kõik need suuremad jutumehed, kes seda pas¤% levitavad tuleks vaikima panna.

See on paris kreisi kui see koik toesti nii on. Arvasin, et Taani liberaalsem riik (Christiania jne).

Pole kellegi teise asi, mida keegi teine oma kehaga teeb.. Kummaline-kummaline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Pole kellegi teise asi, mida keegi teine oma kehaga teeb.. Kummaline-kummaline.

Samamoodi võiks arvata, et pole kellegi teise asi, kas mul autos on turvavöö peal või mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samamoodi võiks arvata, et pole kellegi teise asi, kas mul autos on turvavöö peal või mitte!

Ja minu arvates see nii ongi. Kohustuslik turvavöö kinnitamine, kohustuslik jalgrattakiiver jms. on nanny state tunnused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja minu arvates see nii ongi. Kohustuslik turvavöö kinnitamine, kohustuslik jalgrattakiiver jms. on nanny state tunnused.

Ma olen sinuga osaliselt nõus, kiivrid ja rihmad on tüütud ja ahistavad ning selle kandmine oleks nagu su oma asi ( kiivrit rattaga sõites pole kunagi kandnud ja autos on pannal alarmi jaoks )

Aga, kui käib pauk, siis enam pole see vaid sinu asi. Haigekassast tuleb selle kirurgi raha, kes sulle esiklaasi külge jäänud kõrva tagasi õmbleb, hilisem ravi ja sinisel lehel kodus istumisega toetus.

Sama paralleel on ka keemikute kohta. Kui poiss põrandal vähkreb ja kiirabi kutsutakse, siis pole kemmi panemine su isiklik tragöödia. Vähid jm-d probleemid on ka ammu tõestatud.

Ja demagoogiat teemal, et ükskord me sureme nagu nii või loomuliku surma surevatest meestest on 80% eesnäärmevähk, on mõtetu

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samamoodi võiks arvata, et pole kellegi teise asi, kas mul autos on turvavöö peal või mitte!

Aga kui autos on viis inimest siis see üks, kellel pole rihma peal võib õnnetuse korral ka kõik teised reisjad teise ilma viia. FKING pange see turvavöö kinni. Keegi võib teile otsa sõita, alati ei pea ise valesti sõitma. Ilma kiivrita sõitmine on järgmine tark tegu. A MIS MINUGA JUHTUB. Kui ükskord juhtub siis on juba väga hilja.

post-29847-0-70501400-1409295871_thumb.j

selle lusika taga on Riik ja kust tuleb riigiraha, meie taskust. Inimesed hakake natuke mõtlema kaugemale kui MINA.

Alkohoolikud, keemikud, suitsetajad võib ka kaheks lüüa.

Vahe on sees kas juua kord kuus 5000€ konjakit või igal nädalavahetusel 1,5l viina - keemikutega sama värk. Üks oskab, teine mängib lolli. Suitsetamine 2 pakki päevas vs üks piip/sigar sünnipäeval. Vist on vahe sees.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen sinuga osaliselt nõus, kiivrid ja rihmad on tüütud ja ahistavad ning selle kandmine oleks nagu su oma asi ( kiivrit rattaga sõites pole kunagi kandnud ja autos on pannal alarmi jaoks )

Aga, kui käib pauk, siis enam pole see vaid sinu asi. Haigekassast tuleb selle kirurgi raha, kes sulle esiklaasi külge jäänud kõrva tagasi õmbleb, hilisem ravi ja sinisel lehel kodus istumisega toetus.

Sama paralleel on ka keemikute kohta. Kui poiss põrandal vähkreb ja kiirabi kutsutakse, siis pole kemmi panemine su isiklik tragöödia. Vähid jm-d probleemid on ka ammu tõestatud.

Ja demagoogiat teemal, et ükskord me sureme nagu nii või loomuliku surma surevatest meestest on 80% eesnäärmevähk, on mõtetu

Jah, selles osas olen nõus, et teised peavad siis sinu lolluste pärast su ravikulud kinni maksma. Käib ka suitsetajate ja alkohoolikute ülalpidamise kohta.

Samas sellepärast ma sotsiaalset/riiklikku arstiabi ei pooldagi, aga see on juba eraldi teema..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, selles osas olen nõus, et teised peavad siis sinu lolluste pärast su ravikulud kinni maksma. Käib ka suitsetajate ja alkohoolikute ülalpidamise kohta.

OT, aga vangide ülalpidamine on veel hullem. Ma ei saa aru, miks vang ei võiks tööd teha, et ise ennast vanglas elatada. Kui tööd ei tee, siis süüa ei saa näiteks vms.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OT, aga vangide ülalpidamine on veel hullem. Ma ei saa aru, miks vang ei võiks tööd teha, et ise ennast vanglas elatada. Kui tööd ei tee, siis süüa ei saa näiteks vms.

Minu arust võiks pooled elektritooli panna :) Tööd võiksid nad küll teha, nagu paljudes riikides on. Me aga suudame neid üleval pidada küll B)

PS: kahjuks ei saa +1 panna, kuna see kustutati mult juba ammu ära :D

Kusjuures see kiiver, turvavöö ja kõi kmuu on juba selline teema : Ala ma suudan purjus peaga või narko uimas sõita küll ,mis ikka juhtub.

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul isiklikult poleks midagi ka selle vastu, kui tuleks sama karm kord kui Rootsis. Nimelt iga inimese võib politsei tänava pealt ära tirida ja kontrolli viia. :)

Mulle ka Stalini aeg meeldis. Kindel kord oli majas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×