Jump to content
ROtter

Millal ja kuidas lihaseid venitada.

Recommended Posts

arc: mulle tundub just, et sinu närvitsemine tuleb sellest, et sa oled ebakindel ja sul ei ole teistepoolset tunnustust? Sa oled kukkunud mingi oma võitlust pidama...

Näiteks ülikoolis kaitstakse kraadi. Kaitsed kraadi ära (sa ikka tead kuidas see käib?), oled kõigile tunnustatud ja võid järgmise kraadiga edasi liikuda. Nool on medalitega tunnustatud, ta on palju läbiteinud, teda saab uskuda.

Sul ei ole mitte midagi, mul ka ei ole, aga ma ei hakka Noolt maha tegema, sest mina ei suudaks kunagi olümpial kulda saada. Kas sina suudad? Arvatavasti mitte, äkki siis ikka respektiks teda?

Mis selles venitamises halba, täiesti normaalne asi. Vanas eas muutub üha olulisemaks. Paindumine on kukkumisel näiteks väga oluline. Mida vähem paindud, seda rohkem kukkudes haiget saad.

Otteri väide ei sobi, sest arst ei tule mulle midagi ette väitma, ta diagnoosib mulle minu haiguse sümptomite järgi ja koostab ravikava vastavalt haiguse ravile (ta ei leiuta seda ravi ise vaid on õppinud pikalt ülikoolis selleks).

Delfis olev artikkel on ju tegelikult ajakirjanduslik uudisnupuke. Helistati Erkile, küsiti mida tema arvab painutamisest, ütles oma arvamuse ja sina ütled - loll arvamus:) Nüüd nõuad teaduslikku lähenemist ja väitlemist, peaasi kui keegi viitsiks ainult sinuga lehtede viisi vaielda teemal mis mitte kuhugi ei vii.

Muide su postitus on tegelikult väga rumal, enesele väga vasturääkiv ja näitab kui kergesti sa endast välja lähed.

p.s. Minu laps on juba täiskasvanud ja sul polegi lapsi, kellele sa nende lambinäidetega mõju tahad avaldada?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arc: mulle tundub just, et sinu närvitsemine tuleb sellest, et sa oled ebakindel ja sul ei ole teistepoolset tunnustust? Sa oled kukkunud mingi oma võitlust pidama...

Holger on paari aastaga teadmistes suure arengu teinud.

Näiteks ülikoolis kaitstakse kraadi. Kaitsed kraadi ära (sa ikka tead kuidas see käib?), oled kõigile tunnustatud ja võid järgmise kraadiga edasi liikuda. Nool on medalitega tunnustatud, ta on palju läbiteinud, teda saab uskuda.

Sul ei ole mitte midagi, mul ka ei ole, aga ma ei hakka Noolt maha tegema, sest mina ei suudaks kunagi olümpial kulda saada. Kas sina suudad? Arvatavasti mitte, äkki siis ikka respektiks teda?

Väga head sportlikud tulemused ja väga head teadmised ei ole otseses sõltuvuses.

Mis selles venitamises halba, täiesti normaalne asi. Vanas eas muutub üha olulisemaks. Paindumine on kukkumisel näiteks väga oluline. Mida vähem paindud, seda rohkem kukkudes haiget saad.

Venitamine enne harjutuse sooritamist mõjub sooritusele negatiivselt.

Otteri väide ei sobi, sest arst ei tule mulle midagi ette väitma, ta diagnoosib mulle minu haiguse sümptomite järgi ja koostab ravikava vastavalt haiguse ravile (ta ei leiuta seda ravi ise vaid on õppinud pikalt ülikoolis selleks).

Delfis olev artikkel on ju tegelikult ajakirjanduslik uudisnupuke. Helistati Erkile, küsiti mida tema arvab painutamisest, ütles oma arvamuse ja sina ütled - loll arvamus:) Nüüd nõuad teaduslikku lähenemist ja väitlemist, peaasi kui keegi viitsiks ainult sinuga lehtede viisi vaielda teemal mis mitte kuhugi ei vii.

Muide su postitus on tegelikult väga rumal, enesele väga vasturääkiv ja näitab kui kergesti sa endast välja lähed.

p.s. Minu laps on juba täiskasvanud ja sul polegi lapsi, kellele sa nende lambinäidetega mõju tahad avaldada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Delfis olev artikkel on ju tegelikult ajakirjanduslik uudisnupuke. Helistati Erkile, küsiti mida tema arvab painutamisest, ütles oma arvamuse ja sina ütled - loll arvamus:) Nüüd nõuad teaduslikku lähenemist ja väitlemist, peaasi kui keegi viitsiks ainult sinuga lehtede viisi vaielda teemal mis mitte kuhugi ei vii.

Muide su postitus on tegelikult väga rumal, enesele väga vasturääkiv ja näitab kui kergesti sa endast välja lähed.

Holgeri arvamus:

http://www.kaalustalla.ee/blogi/sokk-uudised-venitustest/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rotter, alles sa vaidlesid temaga teemal kuidas jooksmine kulutab põlvi ja ta vaidles sulle vastu. Samas nüüd tõi ta mulle vastuseks, et tema on arukas ja sõidab nüüd hommikuti hoopis kodu veloga.

Koguaeg käib keerukuju mäng... minuarust on see nii naljakas, kui ise ka ei mäletata enam mida kokku kirjutatakse.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Targad inimesed siin ei vaidle oma vahel, vaid väitlevad ja proovivad sellega ise targemaks saada ja ka teistele miskit õpetada. See, et Rotteri ja Arci arvamus ühel teemal oli erinev, ei tähenda seda, et nad peaks iga sõnavõtuga üksteist sõimama ja kaklema ja nad ei või kunagi ühel nõul olla? Mingit suvalist mulli ajad kokku ju, HIPI.

Sul ei ole mingit kohustust kellegi juttu tõsiselt võtta, internetis on väga palju erinevat infot ja inimene ise selekteerib sealt välja endale vajaliku, see aga ei tähenda seda, et inimesed üldse oma arvamust ja tõekspidamisi avaldada ei või. Siis varsti polekski siit foorumist midagi uut lugeda, kui inimesed oma kogemustest, uutest uuringutest jne ei räägiks.

Kui sulle siinsete teadjate arvamused ei sobi hipi, küsi Indrek Otsuse käest, mida tema arvab ja kas tema arust on staatiline venitamine mis iganes ajal kasulik. Tema peaks olema sulle piisav autoriteet, sest kellegi teise sõna sulle ju ei maksa peale olümpiavõitjate,paberiga ülikoolimeeste ja suurte karikate koguga meeste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×