Jump to content
Peen123

Lihased on lühikesed

Recommended Posts

Terv,

Käinsin füsioterapeudi juures, kuna mul on rühihäired, alaselgroos, aga see selleks. Igathes ta näitas mulle mingeid harjutusi ette, mida mina teha ei suutnud, kuna lihtsalt lihased tõmbusid pingesse. Ta mudis mind ja ütles seda ja jõudis järeldusel, et mul on jäänud lihased lühikeseks. Kuna mul perearst, kes ka suunas mind ravivõimlemisse, ütles, et mul ei ole lihasgrupp veel välja arenenud. Ja ma tõesti olengi nõus nende faktidega, sest ma olen 16 aastaselt võrreldes oma suguvõsaga suhtlist pikk. Nii nüüd ehk keeegi oskas nõu anda, mida teha, et oma nö figuur korda saada?


Tänud,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Füsioterapeut andis äkki rida harjutusi mis sind aitama peaks, kas nendest ei piisa. Või ootad lihtsalt paremat ja kiiremat võimalust?

Ei no jaa, aga mis need harjutused ikka nii väga aitavad?;D Samas kui mul on lihakesed lühikesed, kas see siis tähendab, et ma jäängi selliseks kondiks? Treenida ma ju neid ei saa, kuna neid ei ole ;S. Samas olen 16 ehk ikka kasvueas, on see kergendav asjaolu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no jaa, aga mis need harjutused ikka nii väga aitavad?;D

Kuule ole nüüd,kuhu sa sellise suhtumisega jõuad.......mitte kuhugile ma pakun.Kui kirjutati harjutused,siis tee neid.Kui vaja võimelda,siis võimle. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda muret saad ainult hooldusega parandada, veidi võib aidata massaaž v mõned füsioteraapiavõtted, aga üldiselt ikka harjutused, mida ise teha saad :) (ja mis sa eeldatavasti said)

Edu treeningutel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no jaa, aga mis need harjutused ikka nii väga aitavad?;D Samas kui mul on lihakesed lühikesed, kas see siis tähendab, et ma jäängi selliseks kondiks? Treenida ma ju neid ei saa, kuna neid ei ole ;S. Samas olen 16 ehk ikka kasvueas, on see kergendav asjaolu?

Kasvueas etteantud harjutusi kõigerohkem tegema peadki, et luude ja teiste lihaste areng kannatada ei saaks. Kui mingi etapp on ette antud harjutused kuulekalt tehtud siis pead nagunii terapeudile tagasi minema, seal saad edasised juhised kas või kuspoole rõhku panna ja kuidas vähem. Seda sama oleks ka sel korral võinud arutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×