Jump to content
eesti mees

Äkki kellegil on kogemusi

Recommended Posts

Mure selline et sooviks osta koju Iron Gym Extremi või mõnda muud säärast toodet. Olen natsa uurinud tausta ja saanud teada et kahjustab ukseraami ja ka see vahtkumm või mis seal on läheb kuskil 2 kuuga katki.

Kodus tavaline valget värvi ukseraam, mingi värvitud puid kvaliteeti ei tea.

Äkki on võimalus ukseraami kuidagi kaitsta või seda kummi. Tavaliselt kasutan TRX , see vastupidavus aga ma mõtlesin asja natsa kombineerida, sellest ka vajadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vahtkumm läheb seal tõesti suht ruttu katki ja hakkab ukseraami kahjustama aga kinni teipida siis peaks ok olema :)

Kas see peab olema tavaline nt. elektriku teip või mingi muu.

Muretsen et ka see teip libedaks ei jää

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see peab olema tavaline nt. elektriku teip või mingi muu.

Muretsen et ka see teip libedaks ei jää

Teip jääb libedaks, tavaline elektriku laguneb kiirelt, ehk siis hall "Macgyver" teip. Teine, veidi parem idee oleks kummivoolik selle poroloni asemele. Osta saad hydroscandist näiteks. Enam vähem samas sisemüüdus nagu poroloni all olev toru välismõõt. AGA suure tähega, kumm võib määrida pinda mille vastu nühib, ehk mingi riie või misgi asi seina ja kummi vahele panna(kasvõi salvrätik)

Libedust kardad kus? Arvad, et libiseb alla kui lõuga tõmbad? Seda nüüd küll juhtuda ei tohiks, vähemalt füüsika tundidest nii palju nagu meelde jäi "kang" efektidest

Muudetud kasutaja rennu21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teip jääb libedaks, tavaline elektriku laguneb kiirelt, ehk siis hall "Macgyver" teip. Teine, veidi parem idee oleks kummivoolik selle poroloni asemele. Osta saad hydroscandist näiteks. Enam vähem samas sisemüüdus nagu poroloni all olev toru välismõõt. AGA suure tähega, kumm võib määrida pinda mille vastu nühib, ehk mingi riie või misgi asi seina ja kummi vahele panna(kasvõi salvrätik)

Libedust kardad kus? Arvad, et libiseb alla kui lõuga tõmbad? Seda nüüd küll juhtuda ei tohiks, vähemalt füüsika tundidest nii palju nagu meelde jäi "kang" efektidest

Muretsesin selle teibi pärast, et kas mööda uksepiita ei hakka libisema.

Teine mure veel mille täna avastasin, mul on uksepiida peal veel mingi 1,5 cm paksune iluliist, mis on kinnitatud sinna naeltega. Eest poolt nagu ei tohiks tekkida probleemi , surub sinna peale . Muretsema paneb see osa mille peale lõuatõmbe kaadervärk peaks toetuma. Kas seda murdma ei hakkaks? Ei tahaks seinale mingit tugi konstruksiooni ehitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

st. taga pool oniluliist ehk siis sellel pool?

Iron_Gym_Workout_Bar.jpg

iluliistukohta ei oskagi öelda, peab proovima kuidas see kannatab, ei kujuta ette milline see iluliist on aga vb siis targem ära võtta aga ideepoolest ei tohiks see nii palju vatti liistule anda.

libisemise kohta nii palju et tuleb tehniliselt korrektselt lõuatõmbeid teha, mitte nõksutada, seda vähem libiseb ja piita hõõrub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel pool paneb jah muretsema, peamine mure on selles, et korralik uksepiit on seinaga tasa ja siis see osa mis välja ulatub ongi naeltega selle korraliku peale kinnitatud ehk siis see iluliist. Muidugi kui ma ostan asja siis pidi ka need klambrid kaasa saama aga palju need aitavad ma ei tea.

Uurin sellepärast et kui ma ostan €65 asja ja siis tuleb välja et asi ei sobi on ju sitt lugu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel pool paneb jah muretsema, peamine mure on selles, et korralik uksepiit on seinaga tasa ja siis see osa mis välja ulatub ongi naeltega selle korraliku peale kinnitatud ehk siis see iluliist. Muidugi kui ma ostan asja siis pidi ka need klambrid kaasa saama aga palju need aitavad ma ei tea.

Uurin sellepärast et kui ma ostan €65 asja ja siis tuleb välja et asi ei sobi on ju sitt lugu

Sul on alati õigus see ka tagastada kahe nädala jooksul, kui see siiski ei sobi sulle. Minu 2 aastase kogemuse juures ei ole keegi veel FitShopi neid tagastanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ese on ootamatult hästi püsiv, ka suvalise liistu korral.

Mul on ta küll paar korda kukkunud maha - enda lohakus - püüdsin sulgeda ust, unustanuna, et see seal vahele jääb. Mõlemal korral kolksas vannitoa põranda mosaiikplaatidesse korralikud augud - ainuke puudus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need vahurullid lagunevad nädalatega mis vastu piita käivad. Ukseliist, millele kaadervärk toetub, oleks siiski mõistlik tugevamalt kinni keerata kui võimalik - lisakruvid vms. Mingil hetkel hakkavad muidu liistude vahele inetud praod tekkima. Kätega haaramise kumm laguneb samuti mõne nädalaga. Kui kohe vastu liistu puutuvat toru ära ei teibi, on uksepiit rikutud. Muidu aga küllaltki viisakas aparaat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on alati õigus see ka tagastada kahe nädala jooksul, kui see siiski ei sobi sulle. Minu 2 aastase kogemuse juures ei ole keegi veel FitShopi neid tagastanud.

Käisin täna Tartu FitShopis asja uurimas,seal väideti et see tagumine puu mis läheb vastu seina võib kipsplaadist seina katki suruda.

Ma saan vägagi aru,et teie soovite asja müüa ja ma olen ka käpp ostma aga ma sooviks ka tausta uurida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ese on ootamatult hästi püsiv, ka suvalise liistu korral.

Mul on ta küll paar korda kukkunud maha - enda lohakus - püüdsin sulgeda ust, unustanuna, et see seal vahele jääb. Mõlemal korral kolksas vannitoa põranda mosaiikplaatidesse korralikud augud - ainuke puudus :D

Oskad sa kosta mida see tagumine puu mis toetub vastu seina kipsplaadist seinaga teeb. Mulle väideti Tartu poes et surub selle sisse nagu paberi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kasuta seda tõenäoliselt piisavalt intensiivselt, või ei kaalu teab mis palju :) aga vigastusi, mida see tekitanud on, võid lugeda post eestpoolt. Muu on püsinud normi piires.

Kipsile ta toetub, ukseliist on puidust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kasuta seda tõenäoliselt piisavalt intensiivselt, või ei kaalu teab mis palju :) aga vigastusi, mida see tekitanud on, võid lugeda post eestpoolt. Muu on püsinud normi piires.

Kipsile ta toetub, ukseliist on puidust.

Palju sa kaalud kui saladus pole, mina 86 kg. Samas vägagi hea kuulda et pole kahjustusi tekitanud. Nüüd siis saan ilmselt oma TRX poolt võimaldatavad vastupidavus treeningud kombineerida jõu treeningutega, selja treenimine mutuski juba vastupidavus treeninguks.

Tänan abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×