Jump to content
pisargaas

Tere

Recommended Posts

Olen 19 aastane noormees, kaalun 70 kg ja olen 180 cm pikk.Hakkasin kuu aega tagasi jõusaalis käima, aga plaan on et kaalu juurde saada kuna tundun et olen kondine.

mida soovitate?

Kava selline et esmaspäev, teisipäev - ülakeha, ja väga põhjalikult. kolmapäev, neljapäev alakeha päevad, reede , laupäev , pühapäev vabad

Ja kui keegi oskab mingi õiget kava soovitada siis olete tere tulnud.

Muudetud kasutaja pisargaas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koguaeg spämmid nii ?

Jutt õige tal. :) Kui ei söö,siis ei kasva.Tundub äraleierdatud ütlus,aga nii on.

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koguaeg spämmid nii ?

Sinu teemaalgatuses pole mitte mingit infot sinu treeningu, söömise ega millegi muu kohta. Väga raske on midagi muud peale elementaarse nii vähese info põhjal soovitada inimesele, kes soovib kaalu suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt õige tal. :) Kui ei söö,siis ei kasva.Tundub äraleierdatud ütlus,aga nii on.

No ma sööngi haigelt ju .

Hommikuks, enne lõunat, lõunal. enne õhtut, õhtul, ja öösel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma sööngi haigelt ju .

Hommikuks, enne lõunat, lõunal. enne õhtut, õhtul, ja öösel

Noo siis pead veel rohkem sööma,kui kaalunumber endiselt ei tõuse.Nii lihtne see ongi tegelikult.Samas neid palju sööjaid on ennegi nähtud.Küsid mida sööb,siis tuleb vastus,et võileivad hommikul,kartul kaste lõunaks ja makaronid õhtuks.See on see klassikaline eestlase menüü,ei kujuta ette milline see sul on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma sööngi haigelt ju .

Hommikuks, enne lõunat, lõunal. enne õhtut, õhtul, ja öösel

Järelikult ei söö õigesti , pead oma toidu üle vaatama:)

Kui ise hakkama ei saa siis tuleb pöörduda mõne treeneri poole:) ja muud kunsti polegi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt. Siis see "haigelt" söömine on väga hägune. Ega see, et sa sööd koguseliselt palju (tõenäoliselt väga valesid) asju ei tähenda veel seda, et sa oma vajaliku kaloritehulga täis sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava kohta ka veel niipalju,et üla-alakeha lähenemist soovitan,aga miks sa kaks ülakeha-alakeha järjest teed?Tee pigem vaheldumisi.(nt ülakeha-alakeha-ülakeha-alakeha) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrreldes sellega, et palju mu toakaaslane ühikas sööb, söön ma metsikult :P

Kuule ole nüüd,mingi keskmise ühikapuraviku toitumise järgi pole eriti mõistlik oma toitumist hinnata.Võta parem tööriistade alt kalorikalkulaator ja löö oma toitumine kokku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline on ka see, mida sa sööd! Kui su toit koosneb 70% süsivesikutest ja 20%rasvast ja 10% valgust, siis kasvab vaid vööümbermõõt....
Kas sa proportsionaalselt tead, kuidas-mida sööd? Millised on su valgu allikad ja millised rasva allikad? Süsivesikuteks eelistad mida? jne

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline on ka see, mida sa sööd! Kui su toit koosneb 70% süsivesikutest ja 20%rasvast ja 10% valgust, siis kasvab vaid vööümbermõõt....

Kas sa proportsionaalselt tead, kuidas-mida sööd? Millised on su valgu allikad ja millised rasva allikad? Süsivesikuteks eelistad mida? jne

Kuidas makrode osakaal vööümbermõõtu mõjutab?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline on ka see, mida sa sööd! Kui su toit koosneb 70% süsivesikutest ja 20%rasvast ja 10% valgust, siis kasvab vaid vööümbermõõt....

Kas sa proportsionaalselt tead, kuidas-mida sööd? Millised on su valgu allikad ja millised rasva allikad? Süsivesikuteks eelistad mida? jne

Ehk siis fitness.ee keskkond soosib inimeste vööümbermõõdu suurenemist, sest kaloriarvuti all soovituslik makrode jagunemine on sarnane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja jälle vaja sõnast kinni võtta ja mämmutama hakata selle asemel, et nõu anda hakatakse üksteisele tarkust pähe peksma. Suhteliselt lapsik? Kui inimene eksib ei tasu maha teha vaid öelda, mis valesti ütles/läks! Te teete teise inimese silmis selke keskkonna kasutajaid maha ju kas see on proffesionaalne? Aga sellist juttu see teema täis et käin trennis aga ei kasva ja peale trenni söön aga palju ei tea samuti mida ka.

Muudetud kasutaja priibe poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja jälle vaja sõnast kinni võtta ja mämmutama hakata selle asemel, et nõu anda hakatakse üksteisele tarkust pähe peksma. Suhteliselt lapsik? Kui inimene eksib ei tasu maha teha vaid öelda, mis valesti ütles/läks! Te teete teise inimese silmis selke keskkonna kasutajaid maha ju kas see on proffesionaalne? Aga sellist juttu see teema täis et käin trennis aga ei kasva ja peale trenni söön aga palju ei tea samuti mida ka.

Nõu on teemaalgatajale antud,vähemalt niipalju kui selle informatsiooni põhjal saab anda mida ta endast jagas. :) Mingit konkreetset verbaalset molli sõitmist ka pole,arutelu on normaalne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõu on teemaalgatajale antud,vähemalt niipalju kui selle informatsiooni põhjal saab anda mida ta endast jagas. :) Mingit konkreetset verbaalset molli sõitmist ka pole,arutelu on normaalne. :)

Veel pole aga raudselt kisub inetuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×