Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Ma arvan, et väiksem tuleb nädala lõikes triitsepsi koormus. Ma sinu asemel ei oleks ära jätnud, sest eesmärk oligi ju üllatada lihast? :P

Sa mõtled, et oleks triitsa eraldi ka veel lõpus peale teinud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa mõtled, et oleks triitsa eraldi ka veel lõpus peale teinud ?

Jah. Oleks kõik trennid teinud nii nagu tavaliselt, aga lihtsalt selle projekti juurde lisanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah. Oleks kõik trennid teinud nii nagu tavaliselt, aga lihtsalt selle projekti juurde lisanud.

Ma arvan, et ta üllatub isegi kui tavalise rööbaspuude surumise asemel 32 kordust teen ma nädalas 210 kordust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin jälle saalis ennast lõhkumas

Tegin oma rööbaspuud 10kg 10x3 ja vahele tõmbasin lõuga mingi 5-6 korda ka kolmeseid, 10kg rippus küljes kogu aeg.

Lõppu tegin õlale lendamist. 7+7+7 3 seeriat. Stiilis 0-45 kraadi 15kg + 45-90 5kg + 0-90 kraadi 10kg. Kogu trenn

Mulle hakkab see vähe korraga, aga tihti üsna meeldima. Ei pea käima korra nädalas ja lammutama 9 harjutust seljale, igas seerias 16 kordust. Stiilis ülakeha-alakeha-ülakeha-alakeha-ülakeha ja kaks puhkust oleks nädala plaan.

E - rind+selg+õlg. - 2+2+1 (2 rinda, 2 selga, 1 õlale)

T - jalad. - 2+1+1 (2 nelipea, 1 kakspea, 1 säär)

K - rind+selg+käed - 1+1+2+1 (1 rind, 1 selg, 2 triits, 1 biits)

N - jalad. - 2+1+1 (sama)

R - rind+selg+õlg 2+2+1 (sama)

L,P puhkus.

Tundub mõnus. Iga nädal võiks veel juures olla siis enne või pärast trenni ka projekt (10x5, 10x4, 10x3, 10x4, 10x5), vahelduvalt siis KÜKK, RÖÖBASPUUD, LÕUATÕMME.

Eelmise nädala kükist - mul oli teisipäeval jalad kõige valusamad. Samas laupäeval, pärast 5 päevalist kükki, oli jalgades tugev ja terve tunne nagu poleks trenni teinudki. Ei valusad, ei kanged, ei pehmed, kõik oli hea. Mis näitab seda, et see oli õnnestunud projekt ja keha kohanes vastavalt. Ma usun, et seda on näha ka mu kükitulemuse paranemises. Miks juurde lisada igal nädalal see meeletu töö raskete baasharjutustega? Keha hakkab kohanema ja kasvama. Ega keha ju kasvuhormooni ainult jalgadesse suru kükinädalal. Samal nädalal teha üks harjutus õlale ja õlg kasvab nii et mühiseb. Miks seda smolovi nii väga kiidetakse. Meeletu meeletu töö, mis paneb kogu keha kasvama tegelikult. Rasketele baasharjutustele ei ole vaja palju peale teha. Piisaks 1st 2st harjutusest lihasele. Saab oma koormuse kätte ja kasvab. Enamuse töö teevad jalad ära.

Minu jaoks tundub loogiline. Või mis? Proovin lihtsalt enda jaoks asju lihtsamaks mõelda, ei süübi kusagile mikroskoopilisele tasandile (puuduvad ka teadmised), aga suudan kuidagi loogiliste järeldustele jõuda. Kindlasti pole see "nii lihtne", aga palju see tavainimene ikka vajab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhilise hormonaalse laksu kehale annab ikkagi jalgade treening (loe: kükk). Kui tahad suuri biitsepseid - tee kükki!

Kursavend tegeleb klassikalise tõstmisega ehk siis põhiline treening koosnebki kükkimisest ja lamades surumist tegi umbes 2-3 nädala jooksul korra. Tema surumise max oli kooli ajal 150kg. Kehakaal ca 90kg.

.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhilise hormonaalse laksu kehale annab ikkagi jalgade treening (loe: kükk). Kui tahad suuri biitsepseid - tee kükki!

Kursavend tegeleb klassikalise tõstmisega ehk siis põhiline treening koosnebki kükkimisest ja lamades surumist tegi umbes 2-3 nädala jooksul korra. Tema surumise max oli kooli ajal 150kg. Kehakaal ca 90kg.

.

aaa sellepärast nad kükipuuris teevadki biitsepsit :D

Kükk on ka loogiline. Metsiku töö peab ikkagi keha ära tegema, et selliste raskustega teha sellist tööd. Siis ma usun, et töötab ka jõutõmme. Terve keha on töös. Peab proovima igatahes.

Proovimisest rääkides siis soetasin uue mänguasja endale. Kas on nii hea, nagu nad räägivad - post-29847-0-22979900-1406116684_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jalapäev

Kükk - 60x8, 100x8, 75x8 - kõik olid all pausiga nii 2 sek. Jalad tõmbas korralikult täis see alt nullist tõusmine. Aga see mul ka nõrgim koht.

Press - 50x10, 200x10, 250x10, 300kgx6 - tunne oli hea ja minekut oli. Proovisin asja ära. Hea tunne kohe selliseid numbreid kirjutada.

Tõmme sirgete jalgadega - 80x12, 85x10, 90x8, 100x6

Kõverdus kõhuli 4x8

Rööbaspuudel surumine 10kg - 10x4 - kükiga oli ka neljas päev kõige lihtsam, teine kõige raskem. Homme viimane päev 10x5. Teen enne selga ära.

Eelmise nädala kükiga seoses veel (siiamaani tuleb juurde). Jalad on nagu kõvemaks läinud. Lihas kuidagi kvaliteetsem kui enne. Ümarust on ka nagu natuke juurde tulnud. Kõik on nagu parem. Kangi võtad turjale siis tundub see asi nii loomulik. Kindlasti proovige asi ära. See on seda väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis Rööbaspuude viimane päev. 10kg 10x5. Oleks pidanud suuremad raskused võtma, sest tegin isegi 30sek pausidega ja jõudu jäi ülegi. Mis seal ikka. Koormust sain ikka.

Edasi tegin selga lõuatõmbed, kangitõmbed, pullover ja biitseps superseeria.

Mõtlesin siin 7 tundi enne kahenädalast puhkust (lõpuks), et jagaks teiega uudist, mis tegi minust maailma õnnelikuma mehe. Kes mängul oli ehk tuleb ka meelde. Paljud siin üldse seda teavad ;)

http://elu24.postimees.ee/255406/palliplatsil-tehti-abieluettepanek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin siin 7 tundi enne kahenädalast puhkust (lõpuks), et jagaks teiega uudist, mis tegi minust maailma õnnelikuma mehe. Kes mängul oli ehk tuleb ka meelde. Paljud siin üldse seda teavad ;)

http://elu24.postimees.ee/255406/palliplatsil-tehti-abieluettepanek

post-3216-0-09051700-1406272938_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edukalt puhkusel. Mõnus.

Hommikud veedan metsas. 3-4h küttepuude tegemisi. Siis kerge suplus Isa juures basseinis. Ja õhtu veedan vundamenti kaevates. Tavalise eestlase puhkus - hommikust õhtuni füüsiline töö.

Et vältida mutanteerunud parmudelt augustusi kehasse siis on mul jope seljas, sall kaelas, müts peas. Prillid saepuru eest ja klapid müra eest. Paksud talvekindad vibratsiooni eest.

post-29847-0-81894200-1406463858_thumb.j

Biitsepsit, alati võib biitsepsit teha B)

post-29847-0-53681000-1406463909_thumb.j post-29847-0-39254500-1406463916_thumb.j

Järgmisel nädalal teen ka trenni nagu tavaliselt. Triitseps, kas mulle ainult tundub, või need 210 rööbaspuud mõjusid mu kätele väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäev.

See nädal siis proovin lõuatõmbeid sama süsteemiga, mis kükke ja rööbaspuid.

Lõuatõmbed +5kg 10x5

Tagaõlg - 4x12

Lendamine 1 käega - 4x8

Tõmbed lõua alla - 4x10

Homme jalad ja lõuatõmbed. Suvine puhkus käib ikka töökalt, aga trenni ma ei jäta. Isegi kergelt ei tee - Aint nobody got time fo dat... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn

Lõuatõmbed +7,5kg - 10x4 - ilusti tuli ja jäi jõudu ülegi.

Kükk - 10x6, 40x6, 60x6, 80x6, 90x6, 100x6, 105x6, 110x8

Tõmme sirgete jalgadega - 80kg 4x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul oleks hädasti täismõõdus kangi vaja, kui mitte muuks, siis kükiks vähemalt. Praegusega näed sa vaeva seal, kus seda tegema ei peaks. Aga, mõneti võib see ebastabiilsus isegi kasuks tulla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul oleks hädasti täismõõdus kangi vaja, kui mitte muuks, siis kükiks vähemalt. Praegusega näed sa vaeva seal, kus seda tegema ei peaks. Aga, mõneti võib see ebastabiilsus isegi kasuks tulla :D

On vaja küll. Küki ajal saab veel hakkama, aga surumisel ei saa seda üldse kasutada. On valida, kas kitsas haare või kitsam haare. Kui laiali hoida siis on käed vastu kettaid. Täismõõdus kang tuleks kasuks mitmel harjutusel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus on mõnus treenida. Kõik on endal olemas ja kui ei ole siis teeme. Hakkama saab igal juhul. Ainuke asi, millest puudust tunnen on teine hantel. Üks hantel olemas, aga teist oleks ka vaja siis oleks küll kõik asjad olemas.

Täna siis oli minu lemmik - rinna ja triitsa päev + lõppu lõuatõmbed

Kangiga surumine - 3x5

Positiivne kalle - 5x8

Rööbaspuud - 5x6

Kitsalt surumine - 4x6

Ja täna tegin lõuatõmbed lõpus. Homme siis 10kg lisaraskusega 10 seeriat x 5 kordust. Usun, et tuleb ära... tean, et tuleb ära. Ja veel selga natuke lisaks.

Suvi on ikka mõnus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah. Rind vaja suuremaks suruda ;)

Kuigi siin videos ei oleks ka kuidagi teisiti olnud võimalik suruda. Seal oli kohe aste vastas, mis piiras liikumist. Aga muidu olen püüdnud jah rohkem rinda tunnetada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise peab siis ise aretama. Ülemise toru, mis seljale käib pisut paksema ja torud raskuste jaoks väiksemad (mul need kodused väikese läbimõõduga raskused). Samas siis juba tavaline kang teha samas süsteemis - keskosa paksem ja pikema, otsad peenemad, kang 20kg. aga siis läheks ka juba uut pinki vaja jne jne. Ega ma tihti ikka kodus ei tee. Vahest juhtun lihtsalt.

Tänasest trennist siis

Lõuatõmmetel uus rekord - 0x6, 5x6, 10x6, 15x6, 20x6 - eelmine oli 20kgx3 - nädalane lõuatõmbamismaraton on hästi mõjunud.

Tagaõlg 4x12

Lendamine küljele 4x8

Tõmbed lõua alla 4x11

POOLTEIST AASTAT PILTIDE VAHE - RASKELT TULEB, AGA TULEB - 22.01.2013 (90kg) <--> 4.08.2014 (92kg)

post-29847-0-76263700-1407183594_thumb.j

post-29847-0-14048000-1407183603_thumb.j

post-29847-0-61875000-1407183599_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endast ka märku

Mis vahepeal on toimunud. Puhkus on läbi - suurepärased ilmad. NV jõudsin tänavakorvpallil olla kaks päeva ja veel jõudsin ka Viru Folgile 3le kontserdile. Folgil kolmas aasta järjest B)

Tänavakorvpallil proovisin ka pallil kätekõverdusi - 27. Olin rahul. Neljas mees ca 35st. Proovisin ka pealt panna. Oma suureks imestuseks panin ilusti ära. Pole 3 aastat palli käes hoidnud, hüppamisest rääkimata. Viimati kui proovisin siis puudutasin rõnga ära ja kaalusin 75kg. Pühapäeval panin kahe käega pealt ja kaalusin 93kg. Ausalt, puhkuse tipphetk minu jaoks.

Trennidest.

Redigeerin kava veidi. Hagu juurde. Vähe, aga tihti.

E - Rind, selg, õlg

T - jõutõmme, jalatagune, säär, kõht

K - Rind, selg, käed

N - Kükk, jalaesine, säär

R - Rind, selg, õlg

L, P - vaba

Täna siis tegin

Lamades kangiga surumine - 4x12-6 raskusega üles

Pos. hantel - 4x8

Lõuatõmme - 4x6

T-Kang - 4x8

Istudes lendamine õlale - 4x10

Kõik seeriad tõusvate raskustega

Umbes midagi sellist hakkan tegema. Täna alustasin ja proovisin. Mõnus oli küll. Ülekeha tõmbas täis ja töötas hästi. Proovin erinevaid progresseerumise viise. Lisanditest on praegu alles jäänud RedWeiler ja Amok. Mölleri kalaõli on ka. Kaal kõigub 92-93 vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×